Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valahogy így nézett ki nektek is? :devlish:

Az újjal mentem már vagy 15ezret, de még meg se nyikkant :lol: Nem tudom milyen szíj, az öreg bányászta elő a sufniból, még használva nem volt. :lol: A méret meg pont stimmelt! :lol:

Jah, csak mondjuk nekem az előzőn 5-6 foganként volt egy 2-3 fognyi szünet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valahogy így nézett ki nektek is? :devlish:

Az újjal mentem már vagy 15ezret, de még meg se nyikkant ;) Nem tudom milyen szíj, az öreg bányászta elő a sufniból, még használva nem volt. :lol: A méret meg pont stimmelt! ;)

A tied az enyémhez képet zsír új! :lol: Az enyémen könnyebb volt megszámolni, hogy mennyi fog maradt! :lol: Volt olyan, hogy 5cm-en keresztül hiányzott, majd volt utána vagy 2 fog, utána megint 5 perc szünet! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah, csak mondjuk nekem az előzőn 5-6 foganként volt egy 2-3 fognyi szünet :lol:

Akkor ezt még felajánlhatom ;) a tiednél még ez is jobb volt akkor! :lol: De nekem is csak indításnál nyikkant párat hidegen, amúgy csendben vol a régi is. ;) (lehet már volt cserélve az enyémen régebben tárcsa, ki tudja azt miket cserélhettek benne :devlish: )

A tied az enyémhez képet zsír új! ;) Az enyémen könnyebb volt megszámolni, hogy mennyi fog maradt! ;) Volt olyan, hogy 5cm-en keresztül hiányzott, majd volt utána vagy 2 fog, utána megint 5 perc szünet! :P

Akkor neked is áll az ajánlat! :lol: ;)

Nah kinek kell egy alig elhasznált "alig pár foghíjjas" szíj? :lol: ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem annyira eszi a szíjat, hogy 3 havonta cserélni kell... De akkor olyan szinten hiányos, hogy könnyebb megszámolni az épp fogakat a szíjon! :lol:

Egy síkban futnak a tárcsák?

Most vittem az asszonyt melózni, induláskor egyáltalán nem volt alapjárat. :lol: Ahogy leléptem a gázról leállt, aztán kehesen indult a halodó akkuval. Féluton már javult a helyzet, csak 500-ig ment le, aztán visszaállt 950-re. Visszafele kicsit elgyúrtam neki 1-2-3-ba tiltásközelig, és láss csodát alapjárat megjavult. :lol: Hát csak el volt lustulva, egész mult héten nagypapisan mentem vele. Nemhiába mondják, a kis mocit pörgetni kell. :lol: Nálatok is esik? :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Már fél éve próbálom magam rászánni, hogy levegyem az indítómotort... :devlish: jövő hét hétvégén muszáj levennem, mert kampó lett neki! :lol: Benéztem az egyik szerelőhöz, aki azzal kezdte, hogy 10e a munkadíj és utána sorolta a többit! Magamba számolgattam és ~30e jött ki! Kenje a hajára! Szétnézek egy bontóban, veszek inkább ott egyet ideiglenesen. Ha már kibír 6 hónapot, kap egy szál virágot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy síkban futnak a tárcsák?

Most vittem az asszonyt melózni, induláskor egyáltalán nem volt alapjárat. :lol: Ahogy leléptem a gázról leállt, aztán kehesen indult a halodó akkuval. Féluton már javult a helyzet, csak 500-ig ment le, aztán visszaállt 950-re. Visszafele kicsit elgyúrtam neki 1-2-3-ba tiltásközelig, és láss csodát alapjárat megjavult. :lol: Hát csak el volt lustulva, egész mult héten nagypapisan mentem vele. Nemhiába mondják, a kis mocit pörgetni kell. :lol: Nálatok is esik? :devlish:

Itt a postás hordja :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy síkban futnak a tárcsák?

Most vittem az asszonyt melózni, induláskor egyáltalán nem volt alapjárat. :lol: Ahogy leléptem a gázról leállt, aztán kehesen indult a halodó akkuval. Féluton már javult a helyzet, csak 500-ig ment le, aztán visszaállt 950-re. Visszafele kicsit elgyúrtam neki 1-2-3-ba tiltásközelig, és láss csodát alapjárat megjavult. ;) Hát csak el volt lustulva, egész mult héten nagypapisan mentem vele. Nemhiába mondják, a kis mocit pörgetni kell. :lol: Nálatok is esik? :devlish:

Mint állat... már egy hete ez van... :lol: Ma 10 fokot mutatott az autóban a kijelzőn... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt még felajánlhatom ;) a tiednél még ez is jobb volt akkor! :lol: De nekem is csak indításnál nyikkant párat hidegen, amúgy csendben vol a régi is. :P (lehet már volt cserélve az enyémen régebben tárcsa, ki tudja azt miket cserélhettek benne :devlish: )

Akkor neked is áll az ajánlat! :lol: ;)

Nah kinek kell egy alig elhasznált "alig pár foghíjjas" szíj? :lol: ;) :lol: ;)

Én meg adok neked egy könnyített versenyszíjat cserébe! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy síkban futnak a tárcsák?

Most vittem az asszonyt melózni, induláskor egyáltalán nem volt alapjárat. :lol: Ahogy leléptem a gázról leállt, aztán kehesen indult a halodó akkuval. Féluton már javult a helyzet, csak 500-ig ment le, aztán visszaállt 950-re. Visszafele kicsit elgyúrtam neki 1-2-3-ba tiltásközelig, és láss csodát alapjárat megjavult. :lol: Hát csak el volt lustulva, egész mult héten nagypapisan mentem vele. Nemhiába mondják, a kis mocit pörgetni kell. :lol: Nálatok is esik? :devlish:

Igen, síkban futnak a tárcsák. De már látszik a tárcsán, hogy enyhén viseletes! Esik rendesen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már fél éve próbálom magam rászánni, hogy levegyem az indítómotort... :devlish: jövő hét hétvégén muszáj levennem, mert kampó lett neki! :lol: Benéztem az egyik szerelőhöz, aki azzal kezdte, hogy 10e a munkadíj és utána sorolta a többit! Magamba számolgattam és ~30e jött ki! Kenje a hajára! Szétnézek egy bontóban, veszek inkább ott egyet ideiglenesen. Ha már kibír 6 hónapot, kap egy szál virágot! ;)

Egy tizesért kapsz bontóban! :P megjelölik, és ha nem jó, ki is cserélik! ;)

(haverom ugyanígy járt, ő sem újítatta fel, de ő szerintem kicsit gázosan viselkedett.. :lol: Bement a bontóba, kért egy indítómotrot, mejgelölték, és monták, hogy ha nem jó kicserélik. ;) Ez az idióta meg hazament, átrakta az övének a belsejét, és visszavitte, hogy nem jó. :lol: Adtak neki egy másikat! :lol: most van neki egy jó, meg egy tartalék, ami szintén jó!)

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezt még felajánlhatom ;) a tiednél még ez is jobb volt akkor! :lol: De nekem is csak indításnál nyikkant párat hidegen, amúgy csendben vol a régi is. :P (lehet már volt cserélve az enyémen régebben tárcsa, ki tudja azt miket cserélhettek benne :devlish: )

Akkor neked is áll az ajánlat! :lol: ;)

Nah kinek kell egy alig elhasznált "alig pár foghíjjas" szíj? :lol: ;) ;) ;)

Köszi, de a szíjam egyben van, ebből már nem hiányoznak fogak, csak csúszik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy tizesért kapsz bontóban! ;) megjelölik, és ha nem jó, ki is cserélik! :P

(haverom ugyanígy járt, ő sem újítatta fel, de ő szerintem kicsit gázosan viselkedett.. :devlish: Bement a bontóba, kért egy indítómotrot, mejgelölték, és monták, hogy ha nem jó kicserélik. :lol: Ez az idióta meg hazament, átrakta az övének a belsejét, és visszavitte, hogy nem jó. :lol: Adtak neki egy másikat! :lol: most van neki egy jó, meg egy tartalék, ami szintén jó!)

azért akarom bontóba venni. ;) Van ismerős, így nem a legcarabbat fogom megvenni! De nem fogom visszavinni, mint az ismerősöd! :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért akarom bontóba venni. ;) Van ismerős, így nem a legcarabbat fogom megvenni! De nem fogom visszavinni, mint az ismerősöd! :lol:

Még én szégyeltem magam mikor mondta.. :lol: Én akkor se viszem vissza, ha tényleg rossz (mondjuk egy 1-2 ezres cuccnál, én szégyellem az ilyesmit. :lol: ) Mindíg mondják is, hogy ezért tartok ott, ahol tartok: sehol. :lol: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Még én szégyeltem magam mikor mondta.. :lol: Én akkor se viszem vissza, ha tényleg rossz (mondjuk egy 1-2 ezres cuccnál, én szégyellem az ilyesmit. :lol: ) Mindíg mondják is, hogy ezért tartok ott, ahol tartok: sehol. :lol: :devlish:

;)

Na igen! Ehez pofa kell! Én úgy vagyok vele, ha egy fél évet kihúz, az már jó! Utána veszek újat, vagy rendbe hozatom valamelyiket! Csak most a 4 porlasztócsúcs cserére raktam még félre! Az fontosabb! :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Na igen! Ehez pofa kell! Én úgy vagyok vele, ha egy fél évet kihúz, az már jó! Utána veszek újat, vagy rendbe hozatom valamelyiket! Csak most a 4 porlasztócsúcs cserére raktam még félre! Az fontosabb! :devlish:

Én is gondoltam meghagyom a donorét, de mint mondtátok, az 1.6 nem jó a mienkre, gyengébb.

Így eladtam egy 10esért, mondom, ha kell nekem, legalább megvan az ára, és veszek másikat. :lol:

A porlasztócsúcsok tényleg fontosabbak! így most neked többet fogyaszt, vagy csak xarabbul megy? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még én szégyeltem magam mikor mondta.. :lol: Én akkor se viszem vissza, ha tényleg rossz (mondjuk egy 1-2 ezres cuccnál, én szégyellem az ilyesmit. :lol: ) Mindíg mondják is, hogy ezért tartok ott, ahol tartok: sehol. :lol: :devlish:

Dettó, de hát ez van, ilyen vagyok, nem tehetek róla. ;) Pont most carakodik a tükörfűtésem amikor kellene, valami van a relével. Remélem holnap nem lesz meló, esőszünet lesz, akkor szétszedem megnézem. Király egy munkahely, van vagy 4 főnököm, holnap egész napra esőt mondanak, 100% hogy nem lesz meló, de egyiknek sincs annyi esze, hogy körbetelefonáljon, lehet sokáig aludni, felkel a csapat hajnalban, összeszedjük az embereket, aztán felhívjuk, képzeld esik, elinduljunk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Dettó, de hát ez van, ilyen vagyok, nem tehetek róla. ;) Pont most carakodik a tükörfűtésem amikor kellene, valami van a relével. Remélem holnap nem lesz meló, esőszünet lesz, akkor szétszedem megnézem. Király egy munkahely, van vagy 4 főnököm, holnap egész napra esőt mondanak, 100% hogy nem lesz meló, de egyiknek sincs annyi esze, hogy körbetelefonáljon, lehet sokáig aludni, felkel a csapat hajnalban, összeszedjük az embereket, aztán felhívjuk, képzeld esik, elinduljunk? :devlish:

Inkább egy kis becsület, mint az a párezer forint! :lol:

(apám mondja mindíg: " a becsületet elsz@rni a legkönnyebb, no de visszaszerezni!!! az a legnehezebb!" - van is benne valami) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is gondoltam meghagyom a donorét, de mint mondtátok, az 1.6 nem jó a mienkre, gyengébb.

Így eladtam egy 10esért, mondom, ha kell nekem, legalább megvan az ára, és veszek másikat. :lol:

A porlasztócsúcsok tényleg fontosabbak! így most neked többet fogyaszt, vagy csak xarabbul megy? :lol:

fogyasztani jól fogyaszt, menni megy, csak mikor tavaly csináltattam a zöldkártyát (cselesen), szóltak, hogy nem ártana cserélni őket! Jövőhónapban viszem műszakira és nem akarom, hogy belekössenek! :devlish: Lehet elviszem csináltatok egy füstmérést és utána úgyis kiderül, hogy cserések, vagy nem.

Link to comment
Megosztás:

Időnként elmászik nekem is több minden, de eddig mindig sikerült vissza-alkotni :lol: :devlish: Van hogy az összes topik "olvasatlan" lesz. (időnként még az is ahol az én HSZ-em az utolsó :lol: :lol: ;) ) Ugorj bele a vezérlőpultba és nyomkorásszál mindent "érzésre" aztán jó lesz ;)

Jah Pepe!

A kapaszkodó jó lett, föltettem, és hibátlan :P

Köszi :lol:

Kedves egészségedre! ;)

Link to comment
Megosztás:

Alex! Sztem küszöbbel is legalább ugyan olyan vicces, ha befér a fejem a sárvédő és a kerék közé. Nem azt mondom, hogy porig, de mondjuk egy gyári gsi magasságig minimum le kéne menni.

Látom neked az ültetés a mániád :lol: Elismerem, hogy szebb úgy az autó, az én csőrömet is baszirgálja, hogy magas a verdám mint a fűrészbak :lol: gondolkodom is, a koni gátlón, és rúgón (megfogadva a tanácsod) Na de az autóm a munkaeszközöm, több mint 2 ezer Km-t megyek vele havonta, és olyan szar utakon, hogy leírni nem tudom. Zircen egy kezemen megtudom számolni a rendes aszfaltot :devlish: A céges autó ültetve volt sportgátlók, minden, és ilyen szar utakon 70-80-nál többet nem tudtam menni vele, mert annyira pattogott :lol: a parkolást, meg a kapubejárókat ne is említsem, horror volt a középső kitámasztók :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.