Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hali! Egésznap dolog volt, szőlő robikapálás..stb...stb..olyan fradt vok mint a dög. Aztán most délután 5körül autóztam 1 ismerőssel.... Feleslegesen kiégettem belőle 50 km-nyi gázolajat... :D de azért jó volt :P

ne törődj vele.. ;) ;) mellesleg kellemes munka lehetett ilyen időben ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nyugtató?!?! Amior a brikett nem akar meggyulladni aztán meg olyan lángal ég, hogy a szigetelés majd csöpög rá a tűzre, amikor a kölykök löködik az asztalt, kborul az üdítő, meg orron szúrom magam villával, a kutyák meg itt lihegnek a fülembe? Mi ebben a nyugtató? :D Majd beszélünk róla, az a baj most az időm a legkevesebb. A romeltakarítást is félbehagytam a pincében, majd holnap befejezem.

Na jóó,győztél ^_^ :P

De hát kutyát elzárni etetés után, gyerekek vízszintes,benzin meg mindenre jó ;)

Na majd.....

Szeva mindenki ;)

Link to comment
Megosztás:

ne törődj vele.. :D :P mellesleg kellemes munka lehetett ilyen időben :D

Áááá a végnén már remegett kezem lábam,és még utána lemostam az autót.... Végül hazajövet előtt ledőltem 1 kicsit a hátóülésre a bent az udvaron, és egyszerűen ott is rohadás volt..na mondom legjobb, ha jövök haza. Csutkára lehúzva 4 ablak, jöttem 110el és akkor talán nem volt olyan fullasztó. Most az autózás miatt meg úgy érzem magam mintha a szék amin jelenleg ülök libegne velem :P ;) Tipikusan olyan kombisan... Hívtak buliba éjszakára de nem megyek. És a vállam is leégett ^_^ ;)

Link to comment
Megosztás:

Háj!

Most jövök vidékről és 3.457.881 (+/- 3) darab muslinca van elkenődve az autó orrán. Lehet picit pontatlan a mérésem ugyanis a lábakat számoltam össze majd osztottam, de volt 1-2 amelyiknek össze volt akadva a hátsó lába egy másiknak a fejével és voltak fura alakúak is meg olyanok amelyek a homlokukon viselik a se@@üket na mind1.....az lenne a kérdésem, hogy ezt a sok husit hogyan tudnám legzsírabbul kipucolni a hűtőkből? :D

Link to comment
Megosztás:

Mi is t.házban, az 1 emelet lakunk, de kiviszem a kontaktgrillt az erkélyre és buliii.

Ha kijön az alattunk lakó banya, akkor böfögök neki 1 sörszagút. :D

Ja, és F***én se kell.

Nincs is jobb a grillezésnél....nem kotyog bele senki, hogy csináljam (fosnak, hogy szenet kapnak vacsira) csak ülnek és várják a kaját ;) :P

Én is kihúztam volna estefelé, ha nem tegnap ballagott volna a lányom.....estére, mint a mosott sz@r, egész délelőtt pakolásztunk,takarítottunk, délután még kicseréltem a pocok fékjében a 2 első munkahengert, meg állítottam a kuplungján. Mára elég volt.....még megvárom az időmérőt, aztán felborulok..... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Háj!

Most jövök vidékről és 3.457.881 (+/- 3) darab muslinca van elkenődve az autó orrán. Lehet picit pontatlan a mérésem ugyanis a lábakat számoltam össze majd osztottam, de volt 1-2 amelyiknek össze volt akadva a hátsó lába egy másiknak a fejével és voltak fura alakúak is meg olyanok amelyek a homlokukon viselik a se@@üket na mind1.....az lenne a kérdésem, hogy ezt a sok husit hogyan tudnám legzsírabbul kipucolni a hűtőkből? ^_^

én ma nagytakarítottam délután, a hátsó ülést felhajtottam h alatta is megnézzem mi a helyzet, találtam 2100ft 2 öngyújtót meg egy szorólapot.

most értünk haza éjszakai fürdőzésből... nálam 0,1-5cmig terjednek a különbözőízeltlábúak... már alig várom h vakargathassam...

Azt mondta az asszony kellene neki valami, ami piros és 0-100-ra 4 mp alatt ér. :D :

Kapott 1 piros fürdőszoba mérleget. :D

:P ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Most jövök vidékről és 3.457.881 (+/- 3) darab muslinca van elkenődve az autó orrán. Lehet picit pontatlan a mérésem ugyanis a lábakat számoltam össze majd osztottam, de volt 1-2 amelyiknek össze volt akadva a hátsó lába egy másiknak a fejével és voltak fura alakúak is meg olyanok amelyek a homlokukon viselik a se@@üket na mind1.....az lenne a kérdésem, hogy ezt a sok husit hogyan tudnám legzsírabbul kipucolni a hűtőkből? :D

Hát van, hogy a sok tanulás és a rengeteg munka fura dolgokra készteti az embert. ^_^ ;)

Nem tudom mivel lehetne, mondjuk fogkefe? :P

Link to comment
Megosztás:

Áááá a végnén már remegett kezem lábam,és még utána lemostam az autót.... Végül hazajövet előtt ledőltem 1 kicsit a hátóülésre a bent az udvaron, és egyszerűen ott is rohadás volt..na mondom legjobb, ha jövök haza. Csutkára lehúzva 4 ablak, jöttem 110el és akkor talán nem volt olyan fullasztó. Most az autózás miatt meg úgy érzem magam mintha a szék amin jelenleg ülök libegne velem ^_^ :P Tipikusan olyan kombisan... Hívtak buliba éjszakára de nem megyek. És a vállam is leégett :D ;)

Én sok vezetés után, ha becsukom a szemem, az utat látom. A szaggatott vonalat, a "macskaszemeket". ;)

Akkor nem mentél a buliba?!

Link to comment
Megosztás:

Háj!

Most jövök vidékről és 3.457.881 (+/- 3) darab muslinca van elkenődve az autó orrán. Lehet picit pontatlan a mérésem ugyanis a lábakat számoltam össze majd osztottam, de volt 1-2 amelyiknek össze volt akadva a hátsó lába egy másiknak a fejével és voltak fura alakúak is meg olyanok amelyek a homlokukon viselik a se@@üket na mind1.....az lenne a kérdésem, hogy ezt a sok husit hogyan tudnám legzsírabbul kipucolni a hűtőkből? :P

Ez elégpontatlan mérés, jobb lenne ha leméred az egészet, kivonod belől a kocsi súlyát, és osztot egy muslinca tömegével. Mondjuk nem tudom ettek-e előtte.... :D Én simán veretném slaggal a hűtőt valami bogároldó bespriccelése után.

Azt mondta az asszony kellene neki valami, ami piros és 0-100-ra 4 mp alatt ér. ^_^ :

Kapott 1 piros fürdőszoba mérleget. ;)

Ez nagyon jó! ;)

Link to comment
Megosztás:

Áááá a végnén már remegett kezem lábam,és még utána lemostam az autót.... Végül hazajövet előtt ledőltem 1 kicsit a hátóülésre a bent az udvaron, és egyszerűen ott is rohadás volt..na mondom legjobb, ha jövök haza. Csutkára lehúzva 4 ablak, jöttem 110el és akkor talán nem volt olyan fullasztó. Most az autózás miatt meg úgy érzem magam mintha a szék amin jelenleg ülök libegne velem ;) :D Tipikusan olyan kombisan... Hívtak buliba éjszakára de nem megyek. És a vállam is leégett :P :P

Nah, én meg a tököli reptér betonján álldogáltam egy fél napot, meg egy éjszakát. Ott is hűvös volt :P (meg persze sok-sok árnyék :D )

Mi is t.házban, az 1 emelet lakunk, de kiviszem a kontaktgrillt az erkélyre és buliii.

Ha kijön az alattunk lakó banya, akkor böfögök neki 1 sörszagút. ;)

Ja, és F***én se kell.

3. emelet :D (de nekem a fölöttünk lakó szokott ríni hogy "fölmegy a szag" (de ha kap egy szeletet szag-forrásból akkor virul és csöndbevan :P )

Tegnap vettem damilt a horgászbotokra........... De olyan szar genyó minőségű... :D Felcsavarom az orsó dobjára és szabályosan leugrik, ledobja magát róla a hulladék.. Holnap veszek normálisat ^_^

Éljen a pejac :D

Link to comment
Megosztás:

Én sok vezetés után, ha becsukom a szemem, az utat látom. A szaggatott vonalat, a "macskaszemeket". ;)

Akkor nem mentél a buliba?!

Amikor tavaly lehúztunk egy 26 órás műszakot, és utána még haza kellett mászni Kiskunfélegyházáról, akkor én is láttam felezővonalat mindenhol :D Amikor el kellett menni a céghez kipakolni, és csak utána haza, akkor a földúton is volt felezővonal, aztán itthon a lépcsőn fölfelé is néztem hogy záróvonal -e, vagy szaggatott ^_^ :P Szerencsére volt kanyarodósáv az ágyamhoz ;)

Link to comment
Megosztás:

Amikor tavaly lehúztunk egy 26 órás műszakot, és utána még haza kellett mászni Kiskunfélegyházáról, akkor én is láttam felezővonalat mindenhol :D Amikor el kellett menni a céghez kipakolni, és csak utána haza, akkor a földúton is volt felezővonal, aztán itthon a lépcsőn fölfelé is néztem hogy záróvonal -e, vagy szaggatott ^_^ :P Szerencsére volt kanyarodósáv az ágyamhoz ;)

most képzeld el ha még hulla fáradtan pirosat is kaptál volna az ágy előtt ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.