Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Zotya csak poénkodik. :D Ő már megteheti, családos ember. Már nem kell eladnia magát. :D :D

Amit eddig átküldtél mind megvan, visszaküldjem őket? ^_^

Aranyos vagy, köszi :P ;)

Viszont már tegnap óta megvan minden elveszett kép. :P Végre

nekem sem kell :D

ajj az aktképekről ne itt beszélgessetek már :P :P

téged is és viszont?:PP

mi van a felnivel??

Azokat már visszaküldte ;) Az Ő képei is megvannak.. sose lehet tudni mikor teszi újra a gépet és vissza kell küldenem :P ;) :P :D

Link to comment
Megosztás:

Barátnéd képeit kéred? ^_^ :P (amúgy tényleg, amit küldtél én is vissza küldöm, csak szólj, mert én is vinyóváltok, és korlátozott ideig vannak még ezen cuccok) :D

Azokat monnyuk jó lenne visszakapni ;)

Még rólad is meg barátnédról is voltak képek ;) Sőt olyan is amikor subaru mellett állsz.

Link to comment
Megosztás:

Azokat monnyuk jó lenne visszakapni ^_^

Még rólad is meg barátnédról is voltak képek :P Sőt olyan is amikor subaru mellett állsz.

"yó" kis Forester ;) Ment mint a qrvaélet, csak 1500 alatt volt nyomatékszegényebb mint egy 800-as matiz :D A másik két "tesztelő" akik mentek vele fulladtak is le egyből ;)

Otthon vagy? Csak me' akkor küldöm őket most :D

Link to comment
Megosztás:

"yó" kis Forester :P Ment mint a qrvaélet, csak 1500 alatt volt nyomatékszegényebb mint egy 800-as matiz :D A másik két "tesztelő" akik mentek vele fulladtak is le egyből ^_^

Otthon vagy? Csak me' akkor küldöm őket most :D

Jaja itthon és msnen is vagyok ;)

Vmelyik nap 1 munkatárcsajszival mentem be dolgozni. Narancssárga matiz. ;)

Link to comment
Megosztás:

jről még csak nagyon szar sunyi fotók vannak...

ez meg a calibra lenne?

http://www.autoexpress.co.uk/images/front_...o_307507_25.jpg

Háát... ha ez lesz az új kali, akkor inkább régit kérek :D Pont azt szerettem benne hogy viszonylag hosszú, rendesen lapos valami. Ez pont olyan mint egy hosszú, lapos valami, amit úgy s.ggberúgtak hogy felszaladt a hátára a valaga ^_^

Link to comment
Megosztás:

Háát... ha ez lesz az új kali, akkor inkább régit kérek :D Pont azt szerettem benne hogy viszonylag hosszú, rendesen lapos valami. Ez pont olyan mint egy hosszú, lapos valami, amit úgy s.ggberúgtak hogy felszaladt a hátára a valaga ^_^

Pontosan ezt nem tudtam kifejezni. Akármilyen is lesz az új...már tudom, hogy a régebbi jobban tetszik :P

Link to comment
Megosztás:

Háát... ha ez lesz az új kali, akkor inkább régit kérek :D Pont azt szerettem benne hogy viszonylag hosszú, rendesen lapos valami. Ez pont olyan mint egy hosszú, lapos valami, amit úgy s.ggberúgtak hogy felszaladt a hátára a valaga ^_^

nekem az eleje tetszik, de tényleg jól meghízott...

Link to comment
Megosztás:

Én már annyit gondolkodtam a neveden... Mi az a Beligrom? :D Az az osztrák repper csávó tudom, hogy Beli Grom és 2es Golf GTI-ről énekel... Onnan jött?

szerb ^_^ szerbül a beli grom azt jelenti h fehér villám :P

sajnos neki golfja van :P de azér mert a kilppbe 2es golf van nem biztos h arról reppel ;) van ott 1-3ig gti meg tdi :D

és a Beli Grom a szám címe a szerb repper csávó meg a Juice ;)

Link to comment
Megosztás:

szerb :P szerbül a beli grom azt jelenti h fehér villám ;)

sajnos neki golfja van :P de azér mert a kilppbe 2es golf van nem biztos h arról reppel ;) van ott 1-3ig gti meg tdi :P

és a Beli Grom a szám címe a szerb repper csávó meg a Juice :D

Jaaaa :P Na mostmár ezt is tom. Azt hittem, hogy osztrák :D

Akkor így már értem a neved eredetét :D

ÚGy következtettem, hogy osztrák, hogy a klipp egy osztrák oldalon volt ^_^ és alatta 1 csomó német komment. Aztán innen gondoltam hogy osztrák.

Link to comment
Megosztás:

A vejemet nagyon érdekelné az E85 használata. Segítsetek! Hol találom az ide vonatkozó okosságokat a fórumon? Már össze böngésztem a lapokat, de semmi. Van ilyen topic?

tuning/e85

pont tegnap kérdeztem énis szal sok okosságok olvashacc itt is ha visszalapozol tegnapra

www.e85kft.hu én ezt nézegettem még

Link to comment
Megosztás:

Te Petya!

Az asszonyhoz menet nem ugranál be a cuccért? Vagy hazafele?

Nem arra felé megyek. Sárbogárdnál le van zárva az út, és kénytelen vagyok sárosd-sárkeresztúr-kálóz-dég-enying útvonalon menni. Amúgy nem vagy elfejetve, csak épp azt se tudom, hogy merrefelé szakadjak. Millió orvosi papírt kell intéznem, meg a felvételemet, mert adódott lehetőségem ide a városba a vasműbe, mint fogányoló, aztán minden reggel 6tól kb had nemondjam hogy miket kell kiállnom. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.