Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

;) ;) :D :P :P ez nagyon nagy volt..!! :P

neki is megmutatod ezeket a hozzászólásokat??

Szerinted? :P

Hát ha most tudom még csak meg hogy műszakiztat akkor :D

Tényleg ,itt Győrben van valami jó műszakiztató aki ilyeneket nem néz?

Rosszul fogalmaztam, azt akartam írni hogy szerintem nem sokat foglalkoznak a sportdobbal, mert sok rohangál az utcán, és gondolom nagy részük így ment műszakira. Nekem a 3.helyen ment át a kocsim. Egy helyre elvittem előműszakira, megcsináltam amit kértek, de a fékkel nem bírtak. Elvittem szerelőhöz ő is elvitte valahova, közben helyet váltott, és a harmadik állomáson müszakiztatta le a kocsit.

A tiédben is összenyitható a csomitér az utastérrel a hátsó ülések ledöntésével, nem? ..és kész is a lábzsák-fekvőhely :D :D

Aztán előrehajolok éjjel, hogy megvakarjam a lábujjam, és megfejelem a hátsó üveget? ^_^ Kösz nem jobb a caravan. :D

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy én nem egy 140 centis nő vagyok. ;) Így max. összehajtogatva férnék el benne. :D

Nemá', még az enyémben is elfér keresztben(pl. a csomitér bal sarkától a jobb oldali B oszlopig) a motoros fűkasza. ^_^ Nem tudom milyen hosszú, de az is van kb. 170cm vagy kicsivel több is talán. ;) Na, de nem meggyőzni vagy rábeszélni akarlak, csak mint lehetőség arra az esetre ha a sátrat elvinné a szél. :D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nemá', még az enyémben is elfér keresztben(pl. a csomitér bal sarkától a jobb oldali B oszlopig) a motoros fűkasza. :D Nem tudom milyen hosszú, de az is van kb. 170cm vagy kicsivel több is talán. ;) Na, de nem meggyőzni vagy rábeszélni akarlak, csak mint lehetőség arra az esetre ha a sátrat elvinné a szél. :D :D ^_^

Én több vagyok mint 170. ;) Egyébként még attól is tartok, hogy az utasteret a csomagtartótól elválasztó "keret" kicsit nyomná a derekam. :D

Ha nagyon nincs kedvem sátorozni, van egy caravanos akihez egye-fene bekéretszkednék. :P :P ...és most nem nekiállni találgatni! :P :P :D

Link to comment
Megosztás:

Én több vagyok mint 170. :P Egyébként még attól is tartok, hogy az utasteret a csomagtartótól elválasztó "keret" kicsit nyomná a derekam. ;)

Ha nagyon nincs kedvem sátorozni, van egy caravanos akihez egye-fene bekéretszkednék. ^_^ ;) ...és most nem nekiállni találgatni! :D :P :P

Nem hát :P Minek találgatni, ha úgyis tudják? :D

Link to comment
Megosztás:

Én több vagyok mint 170. :P Egyébként még attól is tartok, hogy az utasteret a csomagtartótól elválasztó "keret" kicsit nyomná a derekam. ;)

Ha nagyon nincs kedvem sátorozni, van egy caravanos akihez egye-fene bekéretszkednék. ^_^ ;) ...és most nem nekiállni találgatni! :D :P :P

:P ..sőt, szerintem akad(na) több is.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

beszélj dita! hallgatom az érveidet ;) :D ;)

Milyen érveket szeretnél? :D Nem én vagyok a MOTE kampányarca. ^_^ Gondolod, külön topicot nyitok amiben a "fehérneműben" című képeimet teszem közzé, ha belépsz? :P :P :P Különben is öreg vagyok már, ki lenne kíváncsi rá?! :P

Link to comment
Megosztás:

Milyen érveket szeretnél? :P Nem én vagyok a MOTE kampányarca. :D Gondolod, külön topicot nyitok amiben a "fehérneműben" című képeimet teszem közzé, ha belépsz? :P :P :D Különben is öreg vagyok már, ki lenne kíváncsi rá?! :P

ez bőven elég volt..köszönöm ;) ^_^ ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nemá', még az enyémben is elfér keresztben(pl. a csomitér bal sarkától a jobb oldali B oszlopig) a motoros fűkasza. :D Nem tudom milyen hosszú, de az is van kb. 170cm vagy kicsivel több is talán. ;) Na, de nem meggyőzni vagy rábeszélni akarlak, csak mint lehetőség arra az esetre ha a sátrat elvinné a szél. :P :D :P

Naja, de a képek alapján egy fűkasza karcsúbb mint kedves hölgy klubtársunk. :P

:D ..sőt, szerintem akad(na) több is.. :D ^_^

Verekedjünk meg érte ki fog a szúnyogok közt a földön aludni amíg Dita a kocsiban szunyál? ;) Kösz nem, kihúzhattok a listából! :P

Link to comment
Megosztás:

Naja, de a képek alapján egy fűkasza karcsúbb mint kedves hölgy klubtársunk. ;)

Verekedjünk meg érte ki fog a szúnyogok közt a földön aludni amíg Dita a kocsiban szunyál? ^_^ Kösz nem, kihúzhattok a listából! ;)

Sőt, még a "hűháktól" is karcsúbb! :P

Egyébként én nem csinálnék az autóban alvásból problémát - de ez tényleg izlések és ficamok - mert anno a Skoda 120-ban hárman aludtunk két éjszaka úgy, hogy még a hátsó ülésen is volt egy nagy utazótáska. Nem volt kényelmes, valóban, de néhány napig megteszi. A tavalyi Blitzen is egész jól elfértem a sofőrülésben(a szokás hatalma) és egész jól aludtam...pedig én sem vagyok egy sportos alkat. :D

Link to comment
Megosztás:

ez bőven elég volt..köszönöm ;) ^_^ ;) :D

:P Ez csak kérdés volt, nem ajánlat. Csak tisztázzuk, mert még a végén belépsz és beakarod hajtani rajtam. :P Olyat nem kaphat ám bárki, csak az aktuális láthatja. :P ...meg az anélkülit is. :D

Link to comment
Megosztás:

Hová írtál? ;)

Még a csülkös bókod után írtál egy rám vonatkozó hszt, és ahhoz.

Csakhogy én nem egy 140 centis nő vagyok. :P Így max. összehajtogatva férnék el benne. :D

1.40 mély ;)

Milyen érveket szeretnél? :P Nem én vagyok a MOTE kampányarca. ^_^ Gondolod, külön topicot nyitok amiben a "fehérneműben" című képeimet teszem közzé, ha belépsz? :P :D :D Különben is öreg vagyok már, ki lenne kíváncsi rá?! :P

De jo 25évesnek lenni ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Naja, de a képek alapján egy fűkasza karcsúbb mint kedves hölgy klubtársunk. ;)

Verekedjünk meg érte ki fog a szúnyogok közt a földön aludni amíg Dita a kocsiban szunyál? :D Kösz nem, kihúzhattok a listából! :D

Mindenképp. :P Nem tartozom a 40 kilós nők közé. ^_^

Hová lett a vállalkozókedved? ;)

Link to comment
Megosztás:

;) Ez csak kérdés volt, nem ajánlat. Csak tisztázzuk, mert még a végén belépsz és beakarod hajtani rajtam. :D Olyat nem kaphat ám bárki, csak az aktuális láthatja. ^_^ ...meg az anélkülit is. :D

Tudom, de nyugi egyáltalán nem ilyen vagyok nem fogok behajtani semmit! :P ;) csak jól hangzott! :P

Link to comment
Megosztás:

Még a csülkös bókod után írtál egy rám vonatkozó hszt, és ahhoz.

De jo 25évesnek lenni :D ^_^ :P

Olvastam és örülök, hogy így van. :P Lehet, hogy igazad van, bár én úgy gondolom, hogy az akinek nincs nagy szája, nem is mer beszólni. De azzal teljes mértékben egyetértek, hogy aki nagyszájú nem feltétlen bunkó is. :D

Ugye? ;) Akkor rád többen kíváncsiak, rakj fel Te képeket. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát csak két fokozat van. ;)

Aha, és miből gondolod/tudod, hogy két henger nem megy, meg mit jelent konkrétan az, hogy csupa olaj a motor? Kívül olajos a motortér?

Hát akkor visszarakod műszakira a régit. De tudtommal egy csomó autó mászkál az utcán sportdobbal mindel szaroztam volna a műszakin? ^_^

Nekünk anno a diesel Caravan sportdobbal ment műszakira a KPM-hez, nem szóltak rá semmit, csak az egyik srác kérdezte, hogy dieselre mi értelme annak a kályhacsőnek, én meg mondtam, hogy ne tőlem kérdezze, így vettük a kocsit.

Sőt, még a "hűháktól" is karcsúbb! :P

Egyébként én nem csinálnék az autóban alvásból problémát - de ez tényleg izlések és ficamok - mert anno a Skoda 120-ban hárman aludtunk két éjszaka úgy, hogy még a hátsó ülésen is volt egy nagy utazótáska. Nem volt kényelmes, valóban, de néhány napig megteszi. A tavalyi Blitzen is egész jól elfértem a sofőrülésben(a szokás hatalma) és egész jól aludtam...pedig én sem vagyok egy sportos alkat. :D

Én pár éve Blitzen a hátsó ülésen aludtam keresztben, pedig 180 felett vagyok kicsivel. Nem mondom, hogy kényelmes, de egyszer ki lehet bírni.

Link to comment
Megosztás:

Nah hazaértem a tegnapi hosszú napból. Nem idézek mert mire megtalálom mindet amire írnék addigra elmegy tőle a kedvem :P

A mantás film f.sza ;) (és végre egy film ahol a mergát törik, nem azt ami érdekel ;) )

Nincs olyan hogy LED-izzó :D ^_^ Vagy led vagy izzó b.ccamámeg aki ezt a nevet kitalálta.... :P

És nagyon boldog Lacit a Laciknak :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.