Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet úgy is, de akkor utánna nem a helyet kell lehúzni <_< -_-

ui: ahelyett, hogy örülnél, hogy van rajta szivacs :)

Az tényleg jó pont volt mondjuk. Meg az is hogy ha ezen az akadályon átverekedtem magam, akkor utána általában várt ott üres csócsó-asztal B) Amúgy bírtam mind a két helyet, csak mostanában fontosabb dolgokra sem jut, úgyhogy hanyagolom ezeket :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hogyne emlékeznék :) Tényleg... Karcsit mostanában csak olvasgatni látom időnként, de egyébként nagyon standby-ban van. :rolleyes: Mi lett vele? :D

Már nekem is feltűnt, hogy mostanában nem sokat beszél velünk. -_-

Karcsi! Igaz, hogy a letolásokról szivesen lemondanánk, de olyan jó volt amikor sűrűbben "jöttél" és együtt nevettél velünk valami jobban sikerült poénon.

Hiányzol ám! <_< Komolyan.

Link to comment
Megosztás:

<_< Aha....szóval Te voltál! Légyszi neved, címed Pü-ben, küldöm a számlát :D :D B)

Még fiatal voltam és meggondolatlan B) :rolleyes: -_- :D

Amúgy ez a hagyományos piros lift volt.ami majdnem minden panelben van, és indulásnál ilyen fura hangot ad ki...Nem jut eszembe a neve.. Van benne O betű :)

Valami Opus vagy Otis vagy ilyesmi

Link to comment
Megosztás:

Akkor itt egy másik, de talán
még látványosabb, Ő a Tacoma híd vagy népnyelven Galoppozó Gertrúd. Van ami szimplán tervezési vagy szerkezeti hiba, de a szélsőséges időjárás is betesz nekik. Sokáig nem bírják az ilyen jellegű terhelést. :rolleyes:

megdöbbentő látvány.. <_< azért viszonylag hosszú ideig bírta.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap voltam a bontóban belső visszapillantóért 2500Ft-ot kérnének érte.

De nem olyan mint ami nekem volt az astrában, csináltam képet róla hátha valaki tudja, hogy ez miből származik.

Nem túl jó kép de kivehető.

http://pics.coldline.hu/pics/59150-20100708-QdEmIw.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/59151-20100708-Vh4HDJ.jpg

Mindenek előtt...

Link to comment
Megosztás:

Már nekem is feltűnt, hogy mostanában nem sokat beszél velünk. <_<

Karcsi! Igaz, hogy a letolásokról szivesen lemondanánk, de olyan jó volt amikor sűrűbben "jöttél" és együtt nevettél velünk valami jobban sikerült poénon.

Hiányzol ám! :rolleyes: Komolyan.

Úgy tudom, hogy jár dolgozni. Gondolom igy kevesebb ideje marad "ránk".

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Viszonylag friss Astra tulajdonos vagyok. Nem tudom hol kereshetnék Astra F Caravan-hoz csomagtérrolót. Voltam pár bontóban de egy szottyad, kopot retekért akart a figura 15e Forintot.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Viszonylag friss Astra tulajdonos vagyok. Nem tudom hol kereshetnék Astra F Caravan-hoz csomagtérrolót. Voltam pár bontóban de egy szottyad, kopot retekért akart a figura 15e Forintot.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Helló,

vatera.hu, duen.hu, racing-bazar.hu mondjuk.

http://racing-bazar.hu/alkatresz/belter/op...gter_rolo_elado

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Viszonylag friss Astra tulajdonos vagyok. Nem tudom hol kereshetnék Astra F Caravan-hoz csomagtérrolót. Voltam pár bontóban de egy szottyad, kopot retekért akart a figura 15e Forintot.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Hali. Raccsingbazáron láttam nem is rég 8-ért egy nagyon szépet. Elfogadhatóan szépet meg 5-6 körül. Van, csak keresni kell. B)

degeccc.... :rolleyes: <_< -_-

Ez még a null km-es F Astrák idejéből való :)

A "zenészek" nagy része azóta is azokból az időkből csórt alapokból él :D B)

Link to comment
Megosztás:

Hogyne emlékeznék :) Tényleg... Karcsit mostanában csak olvasgatni látom időnként, de egyébként nagyon standby-ban van. :rolleyes: Mi lett vele? -_-

...

A Karcsi túl fáradt, ahhoz, hogy irkáljon. <_<

Unja a felesleges szófosást.

Vhogy úgy. :D

Óóó, már hiányzott! B) Itt legalább van élet. B)

Mi hiányzott??? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.