Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem aprózza el a tesó. :D :D Mennyi van neki? B) B)

Nővérem van, és 3 barátnője van <_< :D :P :P

Spontán Opeles találkozó. Elsőnek találkoztam Sleekel, egy debreceni srác, majd a piros mantással ( neki csak köszöntem), és a házunk kapujában Sanci barátom kapott el, aztán dumáltunk 1 kicsit :D

Városban a buszosnak van elsőbbsége, ha öbölből, vagy buszsávból akar beljebb menni. -_-

Viszont ha csak szimpla sávváltásról van szó, akkor nincsen elsőbbsége! És itt nem megállóból, és nem buszsávból jött ki. :D

Mondjuk én azt nem értem, hogy mé nem bulizik velük :rolleyes: :P

Hááát...nem vagyok 1 nagy bulizós fajta :)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én azt nem értem, hogy mé nem bulizik velük :rolleyes: :P

Van akinek korán kell kelnie <_<

Inkább családbarát. Muszáj nekik látni engem olyankor? :) B) B)

Van egy főiskolás/egyetemista útépítő-mérnök jelölt srác aki Db.ből jár ki hozzánk okosodni, na reggel a buszon lelőtt a telójával egy csajt aki nagyon szét volt csúszva -_- én fel sem ismertem, a rakodós kolléga ismerte fel, hogy az egyik sofőr kolléga lánya az :D :D még nem látta a fotót de van egy elképzelésem az arcáról ha meglátja.. :D

Nővérem van, és 3 barátnője van :D :P :P ;)

Bemutathatnád 1x :D :P

Link to comment
Megosztás:

Van akinek korán kell kelnie :rolleyes:

Van egy főiskolás/egyetemista útépítő-mérnök jelölt srác aki Db.ből jár ki hozzánk okosodni, na reggel a buszon lelőtt a telójával egy csajt aki nagyon szét volt csúszva <_< én fel sem ismertem, a rakodós kolléga ismerte fel, hogy az egyik sofőr kolléga lánya az :D :) még nem látta a fotót de van egy elképzelésem az arcáról ha meglátja.. :D

Bemutathatnád 1x -_- B)

Ha akarod B) :D

Link to comment
Megosztás:

De az a szar, hogy én vagyok lebaszva.

Mee ha olyan helyen vagy ahol ezt meg tudják csinálni veled akkor te bactad el B)

Azokat nem ismerem. Ez a díszes debreceni közelekdési vállalat. Rakás hulladék.

Meg olyan szinten pofátlanok amúgy. Oké, hogy elsőbbsége van ott hogy kiengedd a megállóból. Rendben. Viszont máshol semmiféle elsőbbsége nincsen...És mégis mászik mert ilyen nagy fossal járkál. Meg sávot is úgy vált hogy lehetőleg az ott tartózkodó autót úgy pont leszarja, és ráhúzza. Bezzeg ha 1 autós megáll a buszmegálló elején, csak 1 másodpercre hogy felvegyen valakit...mááár dudál, és eltiporja.

Örülj neki. Bár ha megismered akkor sokkal nyugodtabb leszel otthon :rolleyes:

Lehet, hogy budapesten már infarktus kapott volna -_- :D

Áhh... nem lett volna ideje rá :) <_< B)

Link to comment
Megosztás:

Mee ha olyan helyen vagy ahol ezt meg tudják csinálni veled akkor te bactad el B)

Örülj neki. Bár ha megismered akkor sokkal nyugodtabb leszel otthon :rolleyes:

Áhh... nem lett volna ideje rá -_- <_< :D

Hát de mindenhol megtudja akkor... 2 sávba áll mellettem, és rámhúzza. Buunkó paraj buszsofőr. De lekullantom, lámpánál nem mert még mellémállni se. Kis gyökér. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát de mindenhol megtudja akkor... 2 sávba áll mellettem, és rámhúzza. Buunkó paraj buszsofőr. De lekullantom, lámpánál nem mert még mellémállni se. Kis gyökér. <_<

Nem gyilkolni akar, csak küzd. De ha olyan helyre állsz hozzá képest, hogy ne tudjon mit csinálni (plusz nem árt ha nem a holtterében vagy) akkor csak behúzódik a vonalig, és vár egy szerencsétlent aki elé be tud menni. Legyé' tahó -_- :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem gyilkolni akar, csak küzd. De ha olyan helyre állsz hozzá képest, hogy ne tudjon mit csinálni (plusz nem árt ha nem a holtterében vagy) akkor csak behúzódik a vonalig, és vár egy szerencsétlent aki elé be tud menni. Legyé' tahó :D :rolleyes:

Hát... Az voltam <_< -_- Inkább rátapostam a fékre, igazából az a gáz hogy a buszosok azt hiszik, hogy nagyobb a jármű,övé az út. ÍGy rádhúzza. Tudja, hogy lefékezel. Ha meg nem bezúzza a kocsidat. azt meg nem akarod, és ezt kihasználja.

Link to comment
Megosztás:

Az volt az első dolgom. Hétfőn boltolta el 5 rongyért :S

Itt van egy törött kerettel, de gondolom átrakható:Klikk ide!

Vannak olyan kérdések hogy besírok rajtuk, vagy dühöngök, mennyi műszaki analfabéta jár az úton. Vagy amikor a 60-éves 40 éve vezető rutinos úr megkérdezi miért csúszott meg télen a Suzukijával a havas kanyarban. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha igazán érdekelne felhívnád. :rolleyes:

Igyekszem csak olyanokat hívogatni a csapatból, akik örülnek is neki. ...és azt sem viszem túlzásba. -_- Egyetlen cartársunk mondhatja el, hogy sűrűbben beszélünk, úgyhogy nemigen van alapja a "majd Edit felhívja" című csípkelődésednek. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.