Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Holnap szeretnék kerékcsapágyat venni, s 2 méretre tudtam csak leszűkíteni a választékot: 37x72x39 és 37x64x34. Nem szeretném csak ezért lekapni a gólyalábat, gondoltam hátha tudja valaki mi alapján lehet eldönteni szétszedés nélkül. 93-as F C16SI..

üdv. Novy, mizu? :o

Szeva Éheske :D

Link to comment
Megosztás:

......Igen találkozik...............

Köszi, megnyugodtam, hogy nagy kárt nem csináltam :D

Este lementem kipróbálni, hogy indul hidegen és pöcc-röff. :)

Közben sikerült asszonykám kérését is teljesíteni, faragtam neki szegénységjelzőt az órához. Ford. mérős egységet kapni a corsához elég reménytelen, így csináltam bele. Most már csak azt kéne kitalálnom, melyik nem használt ikon helyére dógozzam be :o

Link to comment
Megosztás:

Köszi, megnyugodtam, hogy nagy kárt nem csináltam :D

Este lementem kipróbálni, hogy indul hidegen és pöcc-röff. :)

Közben sikerült asszonykám kérését is teljesíteni, faragtam neki szegénységjelzőt az órához. Ford. mérős egységet kapni a corsához elég reménytelen, így csináltam bele. Most már csak azt kéne kitalálnom, melyik nem használt ikon helyére dógozzam be :o

pl izzítás :)

Link to comment
Megosztás:

Látom a vascsere megvolt :o

Szevasz Sanci.. Meg. Sajnálom nagyon mert remek autó és baja sem lesz még pár évig, úgy rendberaktam. Meguntam, + rátett egy lapáttal mikor Dunaújba mentünk és nem bírtalak lerázni :) (igaz 5fő+csomag c14nz nemcsoda) de mikor csak én mentem vele nagyon jól ment :D

Link to comment
Megosztás:

Szevasz Sanci.. Meg. Sajnálom nagyon mert remek autó és baja sem lesz még pár évig, úgy rendberaktam. Meguntam, + rátett egy lapáttal mikor Dunaújba mentünk és nem bírtalak lerázni :D (igaz 5fő+csomag c14nz nemcsoda) de mikor csak én mentem vele nagyon jól ment :o

Mostani milyen motoros?

Link to comment
Megosztás:

+ rátett egy lapáttal mikor Dunaújba mentünk és nem bírtalak lerázni :( (igaz 5fő+csomag c14nz nemcsoda) de mikor csak én mentem vele nagyon jól ment :o

:D :) pedig nem is mertem nyomni a traktornak mert féltem, hogy óvatlanul beléd szállok azon a vizes pályán meg a párát is rendesen verted fel elém.. :)

Link to comment
Megosztás:

:o :D :) :) :(

Eskü bammeg,hogy nem akartam semmit,murva másnapos voltam/vagyok.

Jöttem szépen 100-110 között a régi ötön és megelőzött.Aztán lassított.Ezt eljátszottuk 3x kecsóig,aztán ott a 4 sávos bevezetőn megint bejött elém és ott eldurrant az agyam. :(

Link to comment
Megosztás:

Ez azt jelzi hol kell elváltani? :D

Nagyobbik lányom vittem valahova, legnagyobb bánatomra erősen érdeklődik az autóvezetés iránt. :o Kérdi, honnan tudom mikor kell sebességet váltani? Mondom az ember hallja a motor hangjából, vagy odanézel a fordulatszám mérőre, de ha biztosra akarsz menni, akkor megvárod amíg ezt hallani: vá-vá-vá-vá-vá! :) Na és akkor váltasz felfele. :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyobbik lányom vittem valahova, legnagyobb bánatomra erősen érdeklődik az autóvezetés iránt. :D

Ne aggódj, majd elmúlik :o ha nem akkor meg úgyis észreveszed :) tádádádádácsattegytükörtádádányíííííííívráááááámtádádádádápssssszfvráááááámtádád

ádá... :( :( :D ja bocs, nem turbós :) akkor psszf nélkül.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyobbik lányom vittem valahova, legnagyobb bánatomra erősen érdeklődik az autóvezetés iránt. :o Kérdi, honnan tudom mikor kell sebességet váltani? Mondom az ember hallja a motor hangjából, vagy odanézel a fordulatszám mérőre, de ha biztosra akarsz menni, akkor megvárod amíg ezt hallani: vá-vá-vá-vá-vá! :) Na és akkor váltasz felfele. :)

Nehogy neki is ezt tanítsd, elég, ha te ezt csinálod :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.