Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az úgy Okés,mert ha csak úgy bemész az utcáról,hogy jónapot hoztam a betétlapom meg az autóm,akkor simán megszívatnak az amortizációval,mert ugye nincs ilyen tékozlás,hogy a 8éves sárvédőd helyett rakunk neked tiszta újat :excl:

Milyen biztosító tört meg?

Alli....z :( os volt az illető! meg ahogy említettem céges autó!

Link to comment
Megosztás:

Adam! Cool! Hello! :(

Az autód nem állt véletlenül Kisbéren a rendőrség előtt csütörtök hajnali 3kor? Láttam ott egy Astrát elölről, gondoltam hátha... :excl:

Én meg ma láttam egy fehér Omega caravant, nem egészen gyári lökösökkel, meg egy Qrva nagy E85 Power felirattal, a pesti alsó rakparton. Vajon ki lehetett? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Minek relézni? Már mind1.

Mert nagyobb ennek az áram felvétele mint a kis dudának. És amikor rá dugtama kis duda csatijára a 2szólamút meg se szólalt. Ha beindítottam a kocsit akkor nagyon halkan szólt. Tehát ez teljesen más az egész működése mint a simáé. És relézni kellett. F-astra kapcsolási rajzból néztem tehát némelyikben relézve van. Amelyikben ilyen duda van. Csupán ezért kellett. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Adam! Cool! Hello! :lol:

Az autód nem állt véletlenül Kisbéren a rendőrség előtt csütörtök hajnali 3kor? Láttam ott egy Astrát elölről, gondoltam hátha... :excl:

sziaa! neem am ott lakom a rendőrség mögött az autó az tudom kié lehetett mert ismerem! :lol: :( de nem én voltam!

melleseleg ott voltál és nem szóltál h mennyek ki??????? :lol: :o idő nem számít kelek és megyek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert nagyobb ennek az áram felvétele mint a kis dudának. És amikor rá dugtama kis duda csatijára a 2szólamút meg se szólalt. Ha beindítottam a kocsit akkor nagyon halkan szólt. Tehát ez teljesen más az egész működése mint a simáé. És relézni kellett. F-astra kapcsolási rajzból néztem tehát némelyikben relézve van. Amelyikben ilyen duda van. Csupán ezért kellett. :lol:

Mindegyik légzsákos relézve van, duda típusától függetlenül. :lol: Egyedül a fapad sima kormánynak nincs. :o Csak a kétszólamú esetén a K63-as relét kell figyelembe venni és a K18-as 4-es és 6-os pontját összezárni, relét kivenni. :excl: Vagy ha nem légzsákos, akkor eredetileg is össze van zárva ez a két pont. :lol: De akár maradhat is a K18-as relé, csak szerintem felesleges azzal hajtani a K63-at. :lol:

Egyébként az enyémnek sem ez az idióta trabant dudahangja van, hanem az a markánsabb, mélyebb, de mégis hangos dudahang. Lehet nekem is kétszólamú? :(

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik relézve van. :lol: Csak a kétszólamú esetén a K63-as relét kell figyelembe venni és a K18-as 4-es és 6-os pontját összezárni, relét kivenni. :excl: Egyébként az enyémnek sem ez az idióta trabant dudahangja van, hanem az a markánsabb, mélyebb, de mégis hangos dudahang. Lehet nekem is kétszólamú? :(

Hát ha a bal kerék előtt van a lökös mögött akkor 2szólam. Ha a hűtő rács mögött van a zár hídhoz csavarva akkor az a gagyibb. Nm tudom én nem vettem ki semmi relét.:lol: bekábeleztem az egészet újjonnan. :lol: akkor most 2relém van? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindegyik légzsákos relézve van. :lol: Csak a kétszólamú esetén a K63-as relét kell figyelembe venni és a K18-as 4-es és 6-os pontját összezárni, relét kivenni. :excl: Egyébként az enyémnek sem ez az idióta trabant dudahangja van, hanem az a markánsabb, mélyebb, de mégis hangos dudahang. Lehet nekem is kétszólamú? :(

De nekem nem gyárilag légzsákos.!!! És sztem relézve sincs. Nincs hát. Most már van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert nagyobb ennek az áram felvétele mint a kis dudának. És amikor rá dugtama kis duda csatijára a 2szólamút meg se szólalt. Ha beindítottam a kocsit akkor nagyon halkan szólt. Tehát ez teljesen más az egész működése mint a simáé. És relézni kellett. F-astra kapcsolási rajzból néztem tehát némelyikben relézve van. Amelyikben ilyen duda van. Csupán ezért kellett. :(

Jah, Day már kifejtette. Én comboba raktam duplát, csináltam egy y-t és működik. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Jóhát én a gyári esetről beszélek, ami a szent nálam. :excl: Én nem mókoltam volna, hanem gyárilag megoldottam volna, ahogy a nagykönyv. :(

Gyári rajzról csináltam. Nem magamtól. :lol: Csak annyi, hogy nem vezettem be a bizti táblába.. de am nem mókolt. Minden csati meg a vezeték csatorna meg van a vezeték elhúzva a helyükre. Azt ennyi. Nem magamtól tákoltam össze. Ennyi igényem nekem is van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.