Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintetek ezzel van valami dolgom?

Nem vagyok se Sándor, se Ladám nincs.

ímélben jött.

Kedves Sándor!

Őszintén mondom, segíteni szeretnék Önnek.

Tudom, milyen kellemetlen kötelesség átkötni kötelező biztosítását 2011-re.

Higgye el, tudok tenni azért, hogy öröme is teljék benne.

Belátom, Ön nem szeret a kötelezővel bajlódni.

De hiszen épp ezért vagyunk mi!

Kedves Sándor, már csak 3 napja maradt,

hogy átkösse kötelezőjét, és zsebre vágja megtakarítását!

Ne halogassa, tegyen pontot az ügy végére!

Ha tudna mit kezdeni a megtakarított pénzzel,

akkor kattintson a MEGKÖTÖM gombra most!

Válassza a legelső ajánlatot, azzal takarítja meg a legtöbbet!

Ha valaki ismer Csanyteleken egy 68-ban született Sándort, mondja már meg neki hogy csináljon magának saját ímélcímet, és ne az enyémet használja, mert még a végén begorombulok, és megkötöm neki a legdrágábbat :excl:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ezzel van valami dolgom?

Nem vagyok se Sándor, se Ladám nincs.

ímélben jött.

Kedves Sándor!

Őszintén mondom, segíteni szeretnék Önnek.

Tudom, milyen kellemetlen kötelesség átkötni kötelező biztosítását 2011-re.

Higgye el, tudok tenni azért, hogy öröme is teljék benne.

Belátom, Ön nem szeret a kötelezővel bajlódni.

De hiszen épp ezért vagyunk mi!

Kedves Sándor, már csak 3 napja maradt,

hogy átkösse kötelezőjét, és zsebre vágja megtakarítását!

Ne halogassa, tegyen pontot az ügy végére!

Ha tudna mit kezdeni a megtakarított pénzzel,

akkor kattintson a MEGKÖTÖM gombra most!

Válassza a legelső ajánlatot, azzal takarítja meg a legtöbbet!

Ha valaki ismer Csanyteleken egy 68-ban született Sándort, mondja már meg neki hogy csináljon magának saját ímélcímet, és ne az enyémet használja, mert még a végén begorombulok, és megkötöm neki a legdrágábbat :(

:excl: Szerntem csak vmi reklám és kiküldték minenkinek... vagy legalábbis sok embernek, és te is kaptál.

Link to comment
Megosztás:

Nah, ennek a napnak is vége van. Autózás oldalról legalábbis... Barátnőmet hazavittem, 1 óra fejtömés (ne örüljél, evésre gondoltam :lol: ) , aztán vissza. A 0-áson hazafelé szakad a hó mint állat, átlagsebességek olyan 65-70 körül voltak. Én elrészingeltem a belsőben 80-al, csak jöttek a meglepik: a töltésem elment pisilni. Világítás, és ablaktörlés ennek megfelelően... :excl: (fordulatszámmérés is, csak ez ebben a helyzetben annyira nem tudott már kiakasztani) Szóval 80 körül, ebből a latyakos trutymákból olyan mennyiséget bacott föl, hogy az éXíjam folyamatosan csúszott. Ha kitettem üresbe, beleálltam a gázba, akkor egy pár másodperc alatt elkapta, és akkor megjött az áhított villany, de nem egész 1 km múlva megint elcsúszott. Mivel nem akarok 2-esben 70-el járni egész télen, gondoltam hogy elkerítem azt az oldalt amennyire lehet. Az az alsó takaró lemez, amit Gorbi linkelt a múltkor, az mi pénz körül lehet? :lol: Lehet hogy inkább tuningolok magamnak valamit alá ha olyan árat mondanak rá mint a hűtőmaszk - téli betétre :(

Link to comment
Megosztás:

Nah, ennek a napnak is vége van. Autózás oldalról legalábbis... Barátnőmet hazavittem, 1 óra fejtömés (ne örüljél, evésre gondoltam :lol: ) , aztán vissza. A 0-áson hazafelé szakad a hó mint állat, átlagsebességek olyan 65-70 körül voltak. Én elrészingeltem a belsőben 80-al, csak jöttek a meglepik: a töltésem elment pisilni. Világítás, és ablaktörlés ennek megfelelően... :excl: (fordulatszámmérés is, csak ez ebben a helyzetben annyira nem tudott már kiakasztani) Szóval 80 körül, ebből a latyakos trutymákból olyan mennyiséget bacott föl, hogy az éXíjam folyamatosan csúszott. Ha kitettem üresbe, beleálltam a gázba, akkor egy pár másodperc alatt elkapta, és akkor megjött az áhított villany, de nem egész 1 km múlva megint elcsúszott. Mivel nem akarok 2-esben 70-el járni egész télen, gondoltam hogy elkerítem azt az oldalt amennyire lehet. Az az alsó takaró lemez, amit Gorbi linkelt a múltkor, az mi pénz körül lehet? :lol: Lehet hogy inkább tuningolok magamnak valamit alá ha olyan árat mondanak rá mint a hűtőmaszk - téli betétre :(

Bóntóból miért nem veszel???

Egyébként nemtudom, én multhéten találkoztam azzal a garázsba lebaszva a földön, nyár óta nincs fent nekem, és egy nyikkanást se hallani, pedig tegnap is havazott, mikor nemtem Mádra meg vissza, igaz van hangja az ékszíjnak, már régi, lehet holnap kicserélem az ujra, mert megvéve már megvan hetek óta :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bóntóból miért nem veszel???

Egyébként nemtudom, én multhéten találkoztam azzal a garázsba lebaszva a földön, nyár óta nincs fent nekem, és egy nyikkanást se hallani, pedig tegnap is havazott, mikor nemtem Mádra meg vissza, igaz van hangja az ékszíjnak, már régi, lehet holnap kicserélem az ujra, mert megvéve már megvan hetek óta :excl: :(

Eddig nekem sem volt semmi, csak most hogy toltam ebben a qrva latyakban. Nézek majd, csak nem tudom hogy mi pénzért van értelme megvenni (tudod, hogy mennyire alkudozzak, mert csak ilyen k.csög bontók vannak a környéken, akiknek a szemét is ki kell alkudozni, ha nem akarok rábacni)

Link to comment
Megosztás:

Eddig nekem sem volt semmi, csak most hogy toltam ebben a qrva latyakban. Nézek majd, csak nem tudom hogy mi pénzért van értelme megvenni (tudod, hogy mennyire alkudozzak, mert csak ilyen k.csög bontók vannak a környéken, akiknek a szemét is ki kell alkudozni, ha nem akarok rábacni)

Egyébként HRR envan gyárilag , de nyáron nagy esőben az is csúszott, amígnem feszítettem rajta, szóval csodákat lehet nem kell várni.

Caravan.... kevés benzinnel jöttem haza, és az udvar elejében álltam meg ahol lejt még, délután indultam volna, nem indult el.... kicsit lentebb gurultam ott egyenesebb, na akkor másodszorra beindult, ezzela benzinmennyiséggel még bementem szerencsre még ott is két helyre, és akkor is elértem a kútra... ennyire másabb a két tank? HRR el ilyen sohase volt, pedig az sincs soha kicsordulás veszélyesen tankolva, és azzal is áltunk sokat az udvar lejtős részén.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként HRR envan gyárilag , de nyáron nagy esőben az is csúszott, amígnem feszítettem rajta, szóval csodákat lehet nem kell várni.

Caravan.... kevés benzinnel jöttem haza, és az udvar elejében álltam meg ahol lejt még, délután indultam volna, nem indult el.... kicsit lentebb gurultam ott egyenesebb, na akkor másodszorra beindult, ezzela benzinmennyiséggel még bementem szerencsre még ott is két helyre, és akkor is elértem a kútra... ennyire másabb a két tank? HRR el ilyen sohase volt, pedig az sincs soha kicsordulás veszélyesen tankolva, és azzal is áltunk sokat az udvar lejtős részén.

Én feszítgetem rendszeresen, mert egy számmal szélesebb van fönt. Az egyik tárcsa elég kopott, és a rendes méret fel ül az aljára, és csúszik mint állat. Ez a szélesebb ez jó, csak ahogy kopik (a vékonyabbik tárcsa ugye szedi az oldalát) mindig utána kell húzni. Most ez a proli megoldás maradt, mert a szíjtárcsa cserét kicsit passzoltam, csodás, minőségi túlméretes ékszíjból viszont sikerült egy kisebb készletet felpakolni, úgyhogy az van. (QH szutyok, de mire kiesnének a fogai, úgyis megy a következő :lol: )

Lehet hogy neked is sz.rul van benne a két cső a tankban :excl: Nekem fel kellett cserélni őket, és azóta nem kellet tolni emelkedőn fölfelé. (előtte toltam már a Hegyalján is, aztán amikor felszenvedtük a tetejére, beültünk, beindítottam, és elmentünk tankolni :( :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Egyébként HRR envan gyárilag , de nyáron nagy esőben az is csúszott, amígnem feszítettem rajta, szóval csodákat lehet nem kell várni.

Caravan.... kevés benzinnel jöttem haza, és az udvar elejében álltam meg ahol lejt még, délután indultam volna, nem indult el.... kicsit lentebb gurultam ott egyenesebb, na akkor másodszorra beindult, ezzela benzinmennyiséggel még bementem szerencsre még ott is két helyre, és akkor is elértem a kútra... ennyire másabb a két tank? HRR el ilyen sohase volt, pedig az sincs soha kicsordulás veszélyesen tankolva, és azzal is áltunk sokat az udvar lejtős részén.

Elméletileg 1 liter benzinnel üzembiztosan kell indulnia, kábé ez az a mennyiség ami a csövekben, szűrőben, injektorban, pumpában , és alatta van amikor még pont nem szív levegőt.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként HRR envan gyárilag , de nyáron nagy esőben az is csúszott, amígnem feszítettem rajta, szóval csodákat lehet nem kell várni.

Caravan.... kevés benzinnel jöttem haza, és az udvar elejében álltam meg ahol lejt még, délután indultam volna, nem indult el.... kicsit lentebb gurultam ott egyenesebb, na akkor másodszorra beindult, ezzela benzinmennyiséggel még bementem szerencsre még ott is két helyre, és akkor is elértem a kútra... ennyire másabb a két tank? HRR el ilyen sohase volt, pedig az sincs soha kicsordulás veszélyesen tankolva, és azzal is áltunk sokat az udvar lejtős részén.

Én már álltam olyan meredek lejtőn orral felfele, hogy a még épphogy nem szegénységjelzőző műszer azt mondta, hoyg majdnem üres a tank és alig akart beindulni. :( Aztán vízszintben már szépen mutatta, hogy van még bőven. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Én már álltam olyan meredek lejtőn orral felfele, hogy a még épphogy nem szegénységjelzőző műszer azt mondta, hoyg majdnem üres a tank és alig akart beindulni. :lol: Aztán vízszintben már szépen mutatta, hogy van még bőven. :excl:

Hát így jártam akkor én is, csak nekem orral felfelé :(

Link to comment
Megosztás:

Én már álltam olyan meredek lejtőn orral felfele, hogy a még épphogy nem szegénységjelzőző műszer azt mondta, hoyg majdnem üres a tank és alig akart beindulni. :lol: Aztán vízszintben már szépen mutatta, hogy van még bőven. :excl:

Hát így jártam akkor én is, csak nekem orral felfelé :(

Örülök, hogy ennyire figyelsz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Micsoda tuning... :lol:

Igen, én mondtam is, hogy talán így jobban is néz ki....na de nem véletlenül tették oda azt a gumikédert...... Nem hiszem hogy csak azért, mert megmaradt :lol:

Más téma: Zotya cartárs....Feldobtalak kársztájlingra ha nem baj :excl:Klikk ide

Rég jártam erre...lehet hogy vissza kéne olvasnom :(

Link to comment
Megosztás:

csináltál egy képet az egész hátuljáról és hogy mi furcsa/hiányzik róla?? és ha jól emlékszem az ablaktörlő körül lehetett a megfejtés! :D :excl: :(

Jaigen. :o

Micsoda tuning... :lol:

Qss! Így rakták össze, de a gumikédert már b?szták odaadni... :lol: Azt inkább nem is fotózom le, hogy csinálták meg az alját, hátfalat (sehogy, lökős takar, jóaz :lol: :lol:).

Link to comment
Megosztás:

Igen, én mondtam is, hogy talán így jobban is néz ki....na de nem véletlenül tették oda azt a gumikédert...... Nem hiszem hogy csak azért, mert megmaradt :lol:

Más téma: Zotya cartárs....Feldobtalak kársztájlingra ha nem baj :excl:Klikk ide

Rég jártam erre...lehet hogy vissza kéne olvasnom :lol:

mi a helyzet Sanyi régen láttalak msn en meg itt is! :lol: :( :lol:

jóó kép! :o

Link to comment
Megosztás:

Dejó az idő nálatok vázee... :lol: :lol: :lol:

De jó lenne!! Most ilyen az idő: Klikk ide

mi a helyzet Sanyi régen láttalak msn en meg itt is! :o :excl: :(

jóó kép! :D

Nincs semmi különös! Sok volt a melóm..... nem írtam, de azért igyekeztem mindig benézni mi a pálya :D Megtaláltam a Ki kicsoda topicot, mindjárt írtam is Zotyával karöltve :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.