Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már hogy a viharba ne használnátok írásjekekt? :(

TUNING!!! csak egy példa, de sok címben van írásjel még, vagy mire gondoltál?

Az meg hogy Astra, szerintem jó lehet a későbbiekben, pl ha vki googlézik, és esetleg, lesz vmi specifikus astra megoldás, vagy jelenség autogáz kapcsán, akkor így könyebben megtalálható.

SZERINTEM

Én mint nem létrehozó.

Te, mint helyesíró bajnok. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Fact nem :excl: Szétültem a balost már elég keményen. Lötyög is, zörög is már, és akkor még az alsó oldaltámaszai is szétállnak. (kicsit sokat ültem benne :()

A balosnak nekem egyedül az a baja hogy a bal oldalán, az alján is meg a háttámlán is kiáll már a szivacsolás, aztán nem igazán tart...Meg kiszállni is kellemetlen belőle, mert nyom a cső :lol: De tavasszal javitom :lol: addig még kibirom...de nem zörög meg semmi más baj nincs vele.

Jobbos az úy ahogy jó, bár egyúttal tavasszal aztis felujitom

Link to comment
Megosztás:

A balosnak nekem egyedül az a baja hogy a bal oldalán, az alján is meg a háttámlán is kiáll már a szivacsolás, aztán nem igazán tart...Meg kiszállni is kellemetlen belőle, mert nyom a cső :lol: De tavasszal javitom :) addig még kibirom...de nem zörög meg semmi más baj nincs vele.

Jobbos az úy ahogy jó, bár egyúttal tavasszal aztis felujitom

Nekem felújítva kerültek bele kb. egy éve. Illetve csak az enyém, a többit csak tavasszal tettem bele. (tetszett ahogy a többiek kiborulnak az ülésből, én meg simán elvagyok úgy, hogy támasztani se kell semerre :lol: :D)

Link to comment
Megosztás:

Nekem felújítva kerültek bele kb. egy éve. Illetve csak az enyém, a többit csak tavasszal tettem bele. (tetszett ahogy a többiek kiborulnak az ülésből, én meg simán elvagyok úgy, hogy támasztani se kell semerre :lol: :))

Előbb én is fel akartam újítani...de egyszer csak gondolt egyet a vezetőülésem és eltört, aztán beülésnél hátraestem :D még szerencse hogy otthon történt..felidegesitett, és inkább kicseréltem az egészet...azóta nemvolt lelkierőm újra kivenni és megcsinálni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok utólagosan szerelt ködfényszóróra nem gyári kötéssel beleköthetnek műszakin???? :lol: :lol: :)

Nem.

Ha lámpán fel van tüntetve a CE jelzés, akkor nem fogják végigbogarászni a vezetékelést... :D :D

Bár nekem a CE jelzés hiányáért sem szóltak... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem.

Ha lámpán fel van tüntetve a CE jelzés, akkor nem fogják végigbogarászni a vezetékelést... :lol: :)

Bár nekem a CE jelzés hiányáért sem szóltak... :lol:

maga a lámpatest az teljesen gyári! :D nekem arra mondták csak hogy mivel a kapcsolója meg a vezetékezés nem gyári bár én erre húztam a számat sztem ez teljesen mindegy a KRESZ szerint működjön csak én is így véltem!

Link to comment
Megosztás:

Tényleg...igazad van...Helyzetjelzővel mükszik :lol:

helyzettel és tompítottal működnie kell és az már nem tudom mennyire érvényes ha a távolságit rányomod le kell kapcsolódnia (ez lehet régen volt így) beszéltük már fórumon sokszor de nem találom! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

helyzettel és tompítottal működnie kell és az már nem tudom mennyire érvényes ha a távolságit rányomod le kell kapcsolódnia (ez lehet régen volt így) beszéltük már fórumon sokszor de nem találom! :lol: :)

Szerintem ez nem feltétel...Legalábbis az enyém gyári, és a távolságival nem alszik el a ködlámpa! No persze 14éves :lol: Azóta sok víz lefolyt a Dunán :D

Link to comment
Megosztás:

Egy elírás volt, meg egy n kimaradt... de a mondandóm lényege igaz...

Címben nem használunk mondatvégi írásjeleket. Magyar nyelvtan, általános iskola első osztály. Attól, hogy még más topicnál alkalmazták, nem írja felül ezt a szabályt. Vicces, hogy pont te oktatsz ki magyar nyelvtanból...

Link to comment
Megosztás:

Címben nem használunk mondatvégi írásjeleket. Magyar nyelvtan, általános iskola első osztály. Attól, hogy még más topicnál alkalmazták, nem írja felül ezt a szabályt. Vicces, hogy pont te oktatsz ki magyar nyelvtanból...

Erre inkább nem mondok semmit se már jó? :) Elég vicces magában is :lol: :D

És senki nem oktatott ki nyelvtanból, hanema mondandód hülyeségét jeleztem :D

Mostanában sokszor beszélsz hülyeségeket :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.