Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szoktatok néha néha találkozni nem? Odaadod neki, és ő meg a többit intézi, szerintem nem haragszik meg se rád se rám, ha egy 30cmes műanyag darabot beraka csimoba a szerszámos ládája mellé :)

Persze nem kötelező, csak ha kidobod, kb ugyan az az erőfeszítés, mint Brekinek odaadni, és egy másik cartárs örül neki :D

Dáw egy szürke üléssel együtt adtad nekem. :P

őőő, most hogy mondod, kezd tisztulni :)

Sosem láttunk még olyat. :D

itt ni:

gsi kombi

Mondd utánam: CA-RA-VAN :D

Link to comment
Megosztás:

Boldog új évet mindenkinek, meg minden!

Na, a pesti rokonság-nemrokonság autóparkja ismét csúcsformában van... az egyik nem tölt, meg parázslik a töltésjelző, jól emlékszem, hogy ez generátor diódahíd szokott lenni? A másiknál meg megint olajnyomás probléma, pont itt van Fehérváron, ránézek. Hát nem ott a tejföl az olajbetöltő sipkáján, meg úszkál az olaj a kiegyenlítő tartályban? Nem káröröm, de már megint csak az enyém van rendben... szerintem kifizetődő törődni az autóval.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Utánna molyoltam a verdámnak mert nem hagyott nyugodni amit irtatok.Bochumi a gép és gyártották x18xe1-es motorkóddal egy darabig a cdx-es légkondis caravant a 125 pacis gsi motorral.A kocsi nem magyar hanem svájcból lett anno behozva....megvan neki a vezetett német szervizkönyve is... :)

Az enyém is Svájcból jöt 2001-ben Magyarisztánba. :D

Link to comment
Megosztás:

Boldog új évet mindenkinek, meg minden!

Na, a pesti rokonság-nemrokonság autóparkja ismét csúcsformában van... az egyik nem tölt, meg parázslik a töltésjelző, jól emlékszem, hogy ez generátor diódahíd szokott lenni? A másiknál meg megint olajnyomás probléma, pont itt van Fehérváron, ránézek. Hát nem ott a tejföl az olajbetöltő sipkáján, meg úszkál az olaj a kiegyenlítő tartályban? Nem káröröm, de már megint csak az enyém van rendben... szerintem kifizetődő törődni az autóval.

Igen, diódahíd.

A tejföl még nem lenne gáz. Rövidtávos használatkor sajnos megjelenik.

Link to comment
Megosztás:

Boldog új évet mindenkinek, meg minden!

Na, a pesti rokonság-nemrokonság autóparkja ismét csúcsformában van... az egyik nem tölt, meg parázslik a töltésjelző, jól emlékszem, hogy ez generátor diódahíd szokott lenni? A másiknál meg megint olajnyomás probléma, pont itt van Fehérváron, ránézek. Hát nem ott a tejföl az olajbetöltő sipkáján, meg úszkál az olaj a kiegyenlítő tartályban? Nem káröröm, de már megint csak az enyém van rendben... szerintem kifizetődő törődni az autóval.

Akkor diódahíd, ha leállított motornál világít a töltésjelző lámpa. Ha csak menet közben parázslik, az inkább testelési gond, egy multiméterrel mérj feszültséget járó motornál a generátor fém háza és a motorblokk között, ha nem 0-t mérsz, akkor a generátor testvezetékét oxidmentesítsd.

Link to comment
Megosztás:

Jó "öreg" TIV-nek Boldog Születésnapot!! :D

Ja, és Boldogat Tivnek! :D

Meg BUÉK! Csak úgy... :D

Csak most jutottam gép közelbe. Köszönöm mindenkinek a jókívánságot. :D

Egyúttal köszönöm Smidth Pál köztársasági elnök úrnak az éjféli köszöntőt. Kicsit hosszúra sikeredett, és nem is igazán nekem szólt. :D

Aztán köszönöm a szervezőknek a rengeteg tüzijátékot, amit rendeztek országszerte a szülinapom tiszteletére. :D :o :P Legalábbis én ugy gondoltam nekem szólt. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.