Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kicsit elfogult vagy szerintem. :D

Az elszíneződést a hegesztési varratoknál láthatod ami máshogy reagált a savfürdőre pl.

Ezekből a swiftekből csak akkor látsz rohadni vagy rozsdásodni,ha sérült volt.

Pár éve vett vissza a gyár az elsőkből néhányat.

Szétszedték őket és megvizsgálták a korrózió és üregvédelmet.

Nem volt semmi bajuk.

A kérdéses gólyalábak pedig a beszállítónál lettek festve úgy érkeztek a gyárba.

Én tudom mert ott voltam. :D

15. éve vagyok minőségellenőr az esztergomi gyárban. :D

Szerintem pont a hegesztésnél nagy gáz ha valami rohad.

A Corsám 96-os évjárat és sokkal szebb alulról,mint a 2001 Swiftünk volt 2006-ban.(A corsán egy küszöb adta meg magát 14év alatt,meg a hátsó tornyokat kaptak alvázvédőt,mert lepattogott.) Persze amennyiért adták a swiftet mást nem is várhat tőlük az ember szerintem.

Te milyen autóval jársz? :P (költői kérdés)

Gyárlátogatáson a Hankook-nál voltunk annyira parasztok,hogy a PR-os néni előtt végignéztük,hogy a parkoló első sorában milyen gumi van a fejesek autóján. :)

10-ből 9-en más márka volt,de aztán mondta olyan aki ott dolgozik,hogy a fejesek később ingyen kaptak egy garnitúrát. :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem pont a hegesztésnél nagy gáz ha valami rohad.

A Corsám 96-os évjárat és sokkal szebb alulról,mint a 2001 Swiftünk volt 2006-ban.(A corsán egy küszöb adta meg magát 14év alatt,meg a hátsó tornyokat kaptak alvázvédőt,mert lepattogott.) Persze amennyiért adták a swiftet mást nem is várhat tőlük az ember szerintem.

Te milyen autóval jársz? :) (költői kérdés)

Gyárlátogatáson a Hankook-nál voltunk annyira parasztok,hogy a PR-os néni előtt végignéztük,hogy a parkoló első sorában milyen gumi van a fejesek autóján. :D

10-ből 9-en más márka volt,de aztán mondta olyan aki ott dolgozik,hogy a fejesek később ingyen kaptak egy garnitúrát. :)

Astraval jár.

Link to comment
Megosztás:

Te milyen autóval jársz? :) (költői kérdés)

Semmi összefüggés.

Valamiből meg kell élni.

Azért dolgozom ott mert ezért a fizetésért amit kapok máshol sokkal többet kéne dolgoznom.

Egyébként a szüleimnek Ignisük van. Első szériás még ABS nélküli.

7 éves 45 000 km-van benne.

A bátyám is a Suzukiban dolgozik neki 3000-es Lagunája van.

Előbb lettem suzukis dolgozó mint Opeles.

Az meg ugye a C Rekord Coupéval kezdődött :D amit nem lehet össze hasonlítani egy Swift-el.

Link to comment
Megosztás:

Semmi összefüggés.

Valamiből meg kell élni.

Azért dolgozom ott mert ezért a fizetésért amit kapok máshol sokkal többet kéne dolgoznom.

Egyébként a szüleimnek Ignisük van. Első szériás még ABS nélküli.

7 éves 45 000 km-van benne.

A bátyám is a Suzukiban dolgozik neki 3000-es Lagunája van.

Előbb lettem suzukis dolgozó mint Opeles.

Az meg ugye a C Rekord Coupéval kezdődött :D amit nem lehet össze hasonlítani egy Swift-el.

:) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Na megyek dolgozni(buszal)

A 2 éves fiam mindíg azt mondja: Apa dolgozik gyába,szereli a gugukat. (gugu=autó mert gurul)

Amúgy csak ellenőrzöm a kész autókat próbapadokon.

A motor teljesítményét is meg kell nézni a keréken?

Auto Bild 100.000km-es teszt Mazda 5 a 140Le dízel 100ekm után 152lovat tudott. :) Be lett járatva :D

Link to comment
Megosztás:

Hát egy minimálisat "elmászik" a koszon, de nagyon magasra nem hiszem hogy felmenne. Ha jóval fölötte van, akkor az a szelepfedél tömítés lesz. (de csuvázd le tisztára, és nézegesd. Akkor tutira látod hogy merről megy merrefelé. :D )

Ez egészen a fekete műanyag alól jön, úgyhogy csak az lesz.

De jó neked hogy munkaidőben van időd ilyenekre!!!Nálam ez kivitelezhetetlen lenne.... :)

Cseréljetek már képet, mert ugyaz az :D Egyikőtöknek legyen szemből :P és akkor lesz egy jobbrol egy balro, meg egy szemből :D

Sajnos már csak az Astra van meg. :)

Amúgy Itt egy cikk a miértekről. (igen én írtam)

A lámpád mitől lett olyan fekete?

Link to comment
Megosztás:

Ez egészen a fekete műanyag alól jön, úgyhogy csak az lesz.

Cseréljetek már képet, mert ugyaz az :D Egyikőtöknek legyen szemből :) és akkor lesz egy jobbrol egy balro, meg egy szemből :)

A lámpád mitől lett olyan fekete?

Én akár autót is szívesen cserélnék :D

Link to comment
Megosztás:

Az a lényeg hogy légyszíves használj szóközt a mondatvégi pontok után, amiből próbálj minél többet elhelyezni a mondandódban. Illetve a részmondatok közé tegyél vesszőt, sokat segít az olvashatóságban.

Nem tartom magam retardáltnak, de oda kell figyelni ha az ember a hozzászólásodat végig akarja olvasni...

Szerintem nem egyszer le írtam hogy próbálok.De már tényleg unalmas a sok kritika rólam.Inkább a műszaki problémára kellene több gondolkodást fordítani,vagy hányszor kérjek még elnézést?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.