Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gúnyos lettem volna? Akkor bocsi :) . Én sem vagyok autószerelő amúgy, majdnem mindent ezen a fórumon tanultam :D .

Nem voltál gúnyos,nem igy értettem.Bocs.Én is tanulási szándékkal vagyok itt legtöbbször mert a lada után az ASTI nekem kínai.Baró sokat lehet tanulni a srácoktól!!!!!Egy hete még azt sem tudtam mi az az ET szám....meg a szelepfedél,de fejlődöm,meg persze érdekel is mert egyre jobban beleszeretek az autómba,minél többet tudok róla.Persze vannak rossz napok is mint pl tegnap mert eltört a hátsó rugóm,de sebaj.... Jó érzés opelesnek lenni!!!!!!!!..S itt az emberek nagyon segítőkészek meg rendesek,tényleg olyanok mint egy nagy CSALÁD!!!!!!remélem egyszer majd én is családtagnak mondhatom magam!!....Mégegyszer bocs ha esetleg megbántottalak!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem voltál gúnyos,nem igy értettem.Bocs.Én is tanulási szándékkal vagyok itt legtöbbször mert a lada után az ASTI nekem kínai.Baró sokat lehet tanulni a srácoktól!!!!!Egy hete még azt sem tudtam mi az az ET szám....meg a szelepfedél,de fejlődöm,meg persze érdekel is mert egyre jobban beleszeretek az autómba,minél többet tudok róla.Persze vannak rossz napok is mint pl tegnap mert eltört a hátsó rugóm,de sebaj.... Jó érzés opelesnek lenni!!!!!!!!..S itt az emberek nagyon segítőkészek meg rendesek,tényleg olyanok mint egy nagy CSALÁD!!!!!!remélem egyszer majd én is családtagnak mondhatom magam!!....Mégegyszer bocs ha esetleg megbántottalak!!! :)

Pedig a ladánál is ugyan azt jelenti a felni ET száma, meg annak is van szelepfedele :) Ha figyelsz mindent megtanulsz itt az astrádról :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig a ladánál is ugyan azt jelenti a felni ET száma, meg annak is van szelepfedele :) Ha figyelsz mindent megtanulsz itt az astrádról :D

Csak akkor még baromira nem érdekelt az egész mert csak használati tárgy volt,de az ASTI már családtag,a gyerekek kedvence,így vele is minimum annyi időt kell foglalkozni mint az asszonnyal!! :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap említették ugye, hogy elég beteg hangja van a motornak indítás után.

Hát tényleg, bár nem csak hogy bent ülve, de szinte még lehúzott ablaknál sem hallható, csak ha kiszállok, akkor viszont nagyon. De ez nem annak a hidrotőkés kopogásnak tűnik, hanem kb. mintha kismajmok alulemezeket fűrészelnének odabent. Egy 200 méter után elhallgat.

Ez vajon mi lehet?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap említették ugye, hogy elég beteg hangja van a motornak indítás után.

Hát tényleg, bár nem csak hogy bent ülve, de szinte még lehúzott ablaknál sem hallható, csak ha kiszállok, akkor viszont nagyon. De ez nem annak a hidrotőkés kopogásnak tűnik, hanem kb. mintha kismajmok alulemezeket fűrészelnének odabent. Egy 200 méter után elhallgat.

Ez vajon mi lehet?

A Tiédben nincs véletlenül szekunderlevegő-kompresszor?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap említették ugye, hogy elég beteg hangja van a motornak indítás után.

Hát tényleg, bár nem csak hogy bent ülve, de szinte még lehúzott ablaknál sem hallható, csak ha kiszállok, akkor viszont nagyon. De ez nem annak a hidrotőkés kopogásnak tűnik, hanem kb. mintha kismajmok alulemezeket fűrészelnének odabent. Egy 200 méter után elhallgat.

Ez vajon mi lehet?

Ne baccál ki velem? :D :) Mindjárt beszarok...... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ne baccál ki velem? :D :) Mindjárt beszarok...... :D :P

:) Ráadásul minél magasabb a fordulat, annál szorgosabbak a kis makákók. :D

A Tiédben nincs véletlenül szekunderlevegő-kompresszor?

De van, de az ilyen sima porszívóhang, el is hallgat annak rendje és módja szerint.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap említették ugye, hogy elég beteg hangja van a motornak indítás után.

Hát tényleg, bár nem csak hogy bent ülve, de szinte még lehúzott ablaknál sem hallható, csak ha kiszállok, akkor viszont nagyon. De ez nem annak a hidrotőkés kopogásnak tűnik, hanem kb. mintha kismajmok alulemezeket fűrészelnének odabent. Egy 200 méter után elhallgat.

Ez vajon mi lehet?

Na ugye, hogy ugye? Amúgy valóban olyan, mintha lemezeket dörzsölnének egymáshoz benne :D

Link to comment
Megosztás:

Baaameg nagyon jó a szöveged...

Am én a hóvédő lemezre gondolok! :D De ez csak tipp :D

:)

Hát, akkor arra ránézek... nagyon remélem, hogy nem konkrétan a motorból jön. De most kb. azt is elhinném, ha olyat mondasz, ami nincs is benne. :D

@neodd: Ha nem ismerlek meg, sosem jövök rá, hogy mindjárt letérdel a gép. :) Na azért remélem nem. :P

Link to comment
Megosztás:

:)

Hát, akkor arra ránézek... nagyon remélem, hogy nem konkrétan a motorból jön. De most kb. azt is elhinném, ha olyat mondasz, ami nincs is benne. :)

@neodd: Ha nem ismerlek meg, sosem jövök rá, hogy mindjárt letérdel a gép. :D Na azért remélem nem. :D

Látod, milyen jó, hogy pénteken is bejöttés suliba ? :P

Link to comment
Megosztás:

:o

Hát, akkor arra ránézek... nagyon remélem, hogy nem konkrétan a motorból jön. De most kb. azt is elhinném, ha olyat mondasz, ami nincs is benne. :D

@neodd: Ha nem ismerlek meg, sosem jövök rá, hogy mindjárt letérdel a gép. :) Na azért remélem nem. :D

De olyan van :P ...a kipufogónál keresed ;)

Ha valakinek iwiven keresztül ment üzenet, attól sorry..... a kölök garázdálkodott :P , de már elszámoltunk :D :D :D

Milyen üzenet? :)

ui: Már megvan....Neki megbocsájtok...De ha te küldted volna :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.