Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerinted az E betű mi a fenét jelent? :D

Tényleg! :D

Mint már Tibibácsi is emlegette Zotyát támadd meg a dologgal. Kárpitos is volt valamikor :D (meg ő már megcsinálta, de ha jól emlékszem Misinek is volt ilyen projektje) Én tettem egy dojcs bontottat. Hibátlan :)

Engem hiába, én melléfogtam kezdi elengedni a ragasztó főleg a nyári kánikulában. :D

Kicsit körbejártam a kocsit, felnyitottam a mociháztetőt, lassan de biztosan fogy a vízem, amióta megvettem azóta ilyen, most is öntöttem utánna fél liter fagyállót. A szelepfedél szép olajos, ezek a parafák ennyit bírnak? :D Mintha az anyagon szivárogna átt az olaj. Kiürítettem a bödönt, és megnéztem az injektorházat, szép tiszta:

156380-20110116-uA1Y8S.jpg :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valamit találtam a kocsimban az anyós ülés jobb oldalán ugy néz ki mint egy cső bomba de mi ez valójában köszi a segítséget.. a kép ide van feltöltve

http://kepfeltoltes.hu/view/110116/2011011...ltoltes.hu_.jpg

Milyen speciális szerszám kell a hátsó műanyag borítás leszedéséhez mivel el szakadt az ablakmosó cső vezetéke... 5 ajtós F astra..

Köszi

először csak morogtam, hogy senki se írja le neked.

Aztán visszaolvastam.

Övfeszítő patron- ami ha kiveszed az ülést, megfeszül hirtelen az öv, akkor eldurran- ergo megmenti az életedet. Van az piros biztosító szegecs, ha az ülés alatt takarítasz, azt kell a patronokra rárakni.

Műanyag borítás: T10 vagy T15 ös fejjel tudod bontani de szerintem fémburkolat alatt is halad a cső, nem egyszerű mutatvány.

Link to comment
Megosztás:

először csak morogtam, hogy senki se írja le neked.

Aztán visszaolvastam.

Övfeszítő patron- ami ha kiveszed az ülést, megfeszül hirtelen az öv, akkor eldurran- ergo megmenti az életedet. Van az piros biztosító szegecs, ha az ülés alatt takarítasz, azt kell a patronokra rárakni.

Műanyag borítás: T10 vagy T15 ös fejjel tudod bontani de szerintem fémburkolat alatt is halad a cső, nem egyszerű mutatvány.

Két csavar. Egy elől és egy hátul. Hátul vigyázni kell a burkolat kiszedéssel, mert törhet. Aztán a piros biztosító"szeg" berak aztán ülés nyugodtan mozgatható.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom...én azért megnéznék egyszer két különböző GPS-t,hogy ugyanannyit mutat-e ugyanabban az autóban egy időben. :D

Aki mérte már megtudja mondani,hogy mekkora különbség van a km/h és a GPS által mért sebesség között? Gondolom a különbség a sebesség növelésével egyre csak nő...

Ugyanannyit mutat,csak nem egyszerre frissítenek,ebből adódik egy-egy pillanatra eltérés.

Van telóval csinált képem,nagyjából ki lehet venni :) :

http://kepfeltoltes.hu/110116/20110116047_...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tényleg! :D

Engem hiába, én melléfogtam kezdi elengedni a ragasztó főleg a nyári kánikulában. :)

Kicsit körbejártam a kocsit, felnyitottam a mociháztetőt, lassan de biztosan fogy a vízem, amióta megvettem azóta ilyen, most is öntöttem utánna fél liter fagyállót. A szelepfedél szép olajos, ezek a parafák ennyit bírnak? :D Mintha az anyagon szivárogna átt az olaj. Kiürítettem a bödönt, és megnéztem az injektorházat, szép tiszta: http://pics.coldline.hu/pics/156380-20110116-uA1Y8S.jpg

Nekem is fogy, de legalább most láttam egy kis "tócsát", ami pont a hűtőfolyadék csöve alatt van. Szóval valószínűleg nekem ott lesz a hiba.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is fogy, de legalább most láttam egy kis "tócsát", ami pont a hűtőfolyadék csöve alatt van. Szóval valószínűleg nekem ott lesz a hiba.

Nekem nincs sehol szivárgás nyom, valahol biztos ereszt, de nem találom. Nem olyan hatalmas a fogyás, a tél elején öntöttem fel fagyállóval most belement kábé fél liter.

Link to comment
Megosztás:

:)

semmi hátsó szándék nem volt,csak ha van villany antenna akkor ezek is lehetnek.

Azért nem éppen. Németeknél a villanyantenna gyakori volt még a gyérebben felszereltebbekben is.

Viszont a villanyantenna szerintem nagyon hangulatos, amikor kicsi voltam, akkor is mindig tetszett ha egy autónak motorosan tolta ki.

Link to comment
Megosztás:

:D

semmi hátsó szándék nem volt,csak ha van villany antenna akkor ezek is lehetnek.

Jaaa oké :D !

Azért nem éppen. Németeknél a villanyantenna gyakori volt még a gyérebben felszereltebbekben is.

Viszont a villanyantenna szerintem nagyon hangulatos, amikor kicsi voltam, akkor is mindig tetszett ha egy autónak motorosan tolta ki.

Igen! Én is szeretem...főleg mikor olyan ember ül az autóba, aki még nem tudja hogy villany antennám van, és mikor leállítom a motort, még vadul tekergeti a fejét, hogy mi búg az autóba :D Nem rossz találmány...főleg azok az idióták ellen akik azt élvezik hogy parkolóba letördelik az antennákat :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.