Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D

Egy ideig azt kerestem, mit kell nézni. :) Mert ugye havas Astrát már láttam. Aztán észrevettem. :D :D

Jóvanna, ebben a korban már nem mindig szúr szemet a lényeg. :D :D

Öregszel. Már a nőknek is előbb a kezét nézed, hogy van e rajta gyűrű és csak utána a mellét :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek ez az égő van olyan, mint a Tungsram? Mert, gondoltam kipróbálom én is, de amit ti mondtatok az elfogyott.

Fényerőben sem biztos, de azt mondják, hogy nem bírják olyan sokáig, mint a Tungik. :) Pl spzoli muterjának autójában is nem volt egy éves a nájtbréker és megmurdelt. :D Brekinek 1 év 3 hónapig bírta, enyémek meg 2009 október közepe-vége óta bírják. :D

Link to comment
Megosztás:

A gsiken is ekkora van gyárilag...pont elég.

akkor azt ráérek beszerezni a legvégén :D ha ugyan érzem szükségét.

fejtámla is kell rá. :D

Ha nem fogy a víz akkor nem kell foglalkozni vele.

A hideg miatt kicsapódik.

Ne kóstold meg! :)

Nekem ráfagyott mikor voltak a minuszok :D És csak 3 csepnyi volt rajta kb.

Link to comment
Megosztás:

Fényerőben sem biztos, de azt mondják, hogy nem bírják olyan sokáig, mint a Tungik. :) Pl spzoli muterjának autójában is nem volt egy éves a nájtbréker és megmurdelt. :D Brekinek 1 év 3 hónapig bírta, enyémek meg 2009 október közepe-vége óta bírják. :D

Ugyanitt 1db nb eladó. :D

Link to comment
Megosztás:

Fényerőben sem biztos, de azt mondják, hogy nem bírják olyan sokáig, mint a Tungik. :) Pl spzoli muterjának autójában is nem volt egy éves a nájtbréker és megmurdelt. :D Brekinek 1 év 3 hónapig bírta, enyémek meg 2009 október közepe-vége óta bírják. :D

Az enyémben a legközönségesebb halogén van!

Minél kevesebbet látok annál nagyobb a sebességérzet!

45le FTW!!

Link to comment
Megosztás:

Fényerőben sem biztos, de azt mondják, hogy nem bírják olyan sokáig, mint a Tungik. :) Pl spzoli muterjának autójában is nem volt egy éves a nájtbréker és megmurdelt. :D Brekinek 1 év 3 hónapig bírta, enyémek meg 2009 október közepe-vége óta bírják. :D

Köszi, akkor megvárom a Tungsramot, mert drágább is, meg ha nem is bírja sokáig akkor nem éri meg.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, akkor megvárom a Tungsramot, mert drágább is, meg ha nem is bírja sokáig akkor nem éri meg.

Munkatársamnak ilyen H7-be van,B vekibe.Nagyon jó fénye van,szerintem egyforma lehet nagyjából.

Élettartamot nem tudok,mert csak fél éve van benne neki.

Nekem a tungsram 2009 novembertől (kb.16000 km.)üzemel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.