Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt mondta a szerelő, hogy ilyen öreg autótól mit várok? :) ( :D )

Igen, ezt nekem is mondta egy fazon mikor bontott elemeket kerestem és nem tetszett a rohadt elem... erre megszólal a fazon...öreg autóra az is jó...gondoltam magamba anyád... aztán léptem...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap vettem vaterán egy km-órát.

Hirdetésben benne volt,hogy érdeklődjek mielőtt leütöm,hogy van-e.Már ezt a paradoxont sem nagyon értem,hogy miért kell kérdezni hogy van-e,mikor kint van a hirdetés..

Kérdeztem is vétel előtt három nappal,hogy akkor van-e,nem szólt semmit viszont elolvasta,meg más kérdésekre válaszolt is.

Gondoltam akkor biztosan van,tehát leütöttem.Tegnap mailt is írtam,ma délután felhívtam,aztán mondta hogy nincs neki most,de miért nem kérdeztem..hiába mondtam,hogy de megkérdeztem ő csak be akarta bizonyítani nekem,hogy nem kérdeztem :)

Azt mondta,majd csütörtökön érdeklődjek,mert Olaszországban van,hozza az alkatrészeket,hátha talál.. :D

Nyáron is kifogtam valami idiótát a vaterán,akitől cdr500-at vettem,de az meg két nap után elhallgatott,de legalább a pénzem visszaadta.

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek kölcsönbe egy "szobaantennája"...? :D

Van, jöhetsz érte... :)

Nekem van, csak kölcsönadtam valakinek évekkel ezelőtt. :D

Te is jöhetsz érte, aki előbb ideér, azé... :D

Vaaagy, ha megyek Győrbe, elviszem, de hogy mikor megyek... Vagy nem kell? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezt nekem is mondta egy fazon mikor bontott elemeket kerestem és nem tetszett a rohadt elem... erre megszólal a fazon...öreg autóra az is jó...gondoltam magamba anyád... aztán léptem...

Az ilyen paliktól a rosszullét kerüldöz.... Hálát adok az istenek, hogy a szerelőm is Opel fan, és a fanatizmusa meglátszik a munkáján is :) !

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezt nekem is mondta egy fazon mikor bontott elemeket kerestem és nem tetszett a rohadt elem... erre megszólal a fazon...öreg autóra az is jó...gondoltam magamba anyád... aztán léptem...

Igen, én is ezen szánakozom... nem bírom felfogni... ha az autó 15 éves, akkor a rossz motor és a rohadt karosszéria megfelelő? Nem azért rossz, mert 15 éves, hanem mert valami baja van, meg kéne javítani, azért hívják autószerelőnek...

Ah, mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Igen, én is ezen szánakozom... nem bírom felfogni... ha az autó 15 éves, akkor a rossz motor és a rohadt karosszéria megfelelő? Nem azért rossz, mert 15 éves, hanem mert valami baja van, meg kéne javítani, azért hívják autószerelőnek...

Ah, mindegy.

Jó hogy az enyémet még mókolta szerelő akkor... :D Csak olyan hozzánemértők mint én. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy az enyémet még mókolta szerelő akkor... :D Csak olyan hozzánemértők mint én. :)

Fiatal autót jobb szerelni, mert nem kell a rohadások miatt fosni, hogy ha ezt meglazítom, vagy kiveszem, jön vele olyan is aminek nem kellene.. :D Hozzáférhetőség, és javíthatóság terén a régiek jobbak :D

Link to comment
Megosztás:

Te is jöhetsz érte, aki előbb ideér, azé... :D

Vaaagy, ha megyek Győrbe, elviszem, de hogy mikor megyek... Vagy nem kell? :D :D

Nekem nem kell, ezért adtam kölcsön azt is ami volt. :D

Az ilyen paliktól a rosszullét kerüldöz.... Hálát adok az istenek, hogy a szerelőm is Opel fan, és a fanatizmusa meglátszik a munkáján is :) !

Csak nem Ő van fent a fórumon 92 névvel? :D

Nagyon király, ahogy a BK-ban Magdi anyus szellemet játszik. Annyira beleélte magát, hogy még a repülő poharat is elkapta. :D :D

Ghost, piros otthonkában. :lol: -_-

Na ja de a Ghostban voltak szerelmi jelenetek is, Magdi anyus smárparti. :D

A főnököm elvitte a felesége Polóját szerelőhöz, mert nagyon diesel hangja van nekije. Másfél liter olaj ment bele, és talán ezer kilóméterrel ezelőtt volt olajcsere. HA-HA-HA! Nesze neked egy 10 éves fosvágen. Amikor én mondtam neki, hogy csattog, akkor azt válaszolta még nem ég az olajlámpa.... :)

Link to comment
Megosztás:

Na ja de a Ghostban voltak szerelmi jelenetek is, Magdi anyus smárparti. :)

A főnököm elvitte a felesége Polóját szerelőhöz, mert nagyon diesel hangja van nekije. Másfél liter olaj ment bele, és talán ezer kilóméterrel ezelőtt volt olajcsere. HA-HA-HA! Nesze neked egy 10 éves fosvágen. Amikor én mondtam neki, hogy csattog, akkor azt válaszolta még nem ég az olajlámpa.... :D

Esküszöm , félek. Ez a szellem beszél. Ilyet még a Ghost ban sem tudott. Mi lesz ha éjjel nekem is megjelenik, és elkezdi osztani az észt? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.