Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha volt már,bocsi!

Klikk

Nekem bejön, de mi ez az új Sport Tourer elnevezés? Miért nem lehet Caravan? Nem értem miért kell új elnevezés mindennek, a hagyományosnak legalább van hírneve, pl a GSi is eltűnt, de pl szeritnem a H Astra GTC is lehetne GSi...

Nem biztos. Idén kiderül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én dec 31én hajnali 4kor jöttem haza kuplung nélkül :lol: kb 7km-et B) elszakadt a kuplungbowdenem...vagyis nemis elszakadt hanem ami a pedálba beakad kis pöcök, az tört el :D

Fogod a cipőfűzőidet ha jobb madzagot nem találsz,összekötöd,az egyik végét a kiemelőre a másikat bevezeted az utastérbe a leengedett ablakon keresztül.

Egy darab bottal még kart is tudsz neki csinálni ha nehéz lesz húzgálni.

A nevem Bear Grylls,ez pedig a túlélés törvénye! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát,Ez nem azt mutatja.

Meg a H astránál is GTC volt,pedig akár az is lehetne GSi.

f után már minden opc meg gtc, ha kicsit visszábbolvasol nemrég dumáltunk erről, elvileg októberbe jön a j gsi, majd meglássuk :lol:

nagy szívfájdalmam h ha csökött angol tudásommal jól értelmeztem a gtc meg opc lesz a 3ajtós gsi meg csak 5ajtós :S

amúgy ma kerestem egy kilót (100 :D ) meg kocsikáztam 250km-t, jelentem a 3ason minden rendben, a kátyúkat meg idiótákat leszámítva

Link to comment
Megosztás:

Fogod a cipőfűzőidet ha jobb madzagot nem találsz,összekötöd,az egyik végét a kiemelőre a másikat bevezeted az utastérbe a leengedett ablakon keresztül.

Egy darab bottal még kart is tudsz neki csinálni ha nehéz lesz húzgálni.

A nevem Bear Grylls,ez pedig a túlélés törvénye! :lol:

Hát ha az enyémet húzogatod egy fűzővel akkor olyan karod van mint a Swarcinak. :D Na és hol hozod ki a motorházból?

Link to comment
Megosztás:

Hát ha az enyémet húzogatod egy fűzővel akkor olyan karod van mint a Swarcinak. :D Na és hol hozod ki a motorházból?

A botot kell arra használni,hogy megnöveld a forgatónyomatékot,mert megtámasztom a padlón és úgy húzgálom bal kézzel az ablaknál bevezetett fűzőt. B)

A szélvédő spriccni kipattintásával próbálkoznék a kihozással vagy azt nem lehet?

Valahol csak átfér egy madzag....

Utolsó lehetőségként megpróbálnék barkácsolni valamit,kuplungszakadásnál,főleg ha messze van a segítség. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A botot kell arra használni,hogy megnöveld a forgatónyomatékot,mert megtámasztom a padlón és úgy húzgálom bal kézzel az ablaknál bevezetett fűzőt. :D

A szélvédő spriccni kipattintásával próbálkoznék a kihozással vagy azt nem lehet?

Valahol csak átfér egy madzag....

Utolsó lehetőségként megpróbálnék barkácsolni valamit,kuplungszakadásnál,főleg ha messze van a segítség. :lol:

Legalább nem unatkoznál, amíg odaér a segítség B)

Link to comment
Megosztás:

A botot kell arra használni,hogy megnöveld a forgatónyomatékot,mert megtámasztom a padlón és úgy húzgálom bal kézzel az ablaknál bevezetett fűzőt. :D

A szélvédő spriccni kipattintásával próbálkoznék a kihozással vagy azt nem lehet?

Valahol csak átfér egy madzag....

Utolsó lehetőségként megpróbálnék barkácsolni valamit,kuplungszakadásnál,főleg ha messze van a segítség. :lol:

Végülis ha nincs közel a segítség minden megoldás jobb a semminél, de én beugráltatnám egyesben ráíndítva váltani meg simán lehet felfele kuplung nélkül, lefele már neccesebb.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! Háát... remélem tudnak segíteni munka terén... szakirányom út és vasútépítő volt... bízok benne minél hamarabb lesz valami :lol:

Köszönöm! ;

Gratula! Vasútépítő, hm? :D Hát a hazai vasúthálózaton lenne mit "építeni" B)

Link to comment
Megosztás:

grat

vki nem vágja ha erzsébethírú megyek akkor mikortól kell fizetni az autópályáért? tecsóba szeretnék eljutni büntetés nélkül

Ha az M1-esen jössz tovább, ki lesz táblázva, de onnan is megismered, hogy tömött sorokban ott hagyják el a népek :lol:

Kicentríroztattam ma a két elsőt, mert nem volt az igazi 100 fölött, egyiken volt is mit arrébbhelyezni.

Aztán eszembe jutott, hogy uhh, a pótkeréken súly sincs.

Na megcsináltattam azt is, most már teljes a repertoár :D

A Pótkerék csúnyán meg van ütve, most vettem észre, észrevette a gumis is, kalapálta egy ideig, aztán mennyit fizetek, kérdem én?

2750

Hö?

Egy centrír 750, a felnijavítás pedig 500.

Felnijavítááss? Ez a fél perc kalapálás?

Végül 2300-at fizettem, de csak mert így tudott visszaadni B)

Mekkora mocsok vagyok zárás előtt 20 perccel :D

Link to comment
Megosztás:

Ha az M1-esen jössz tovább, ki lesz táblázva, de onnan is megismered, hogy tömött sorokban ott hagyják el a népek :D

Kicentríroztattam ma a két elsőt, mert nem volt az igazi 100 fölött, egyiken volt is mit arrébbhelyezni.

Aztán eszembe jutott, hogy uhh, a pótkeréken súly sincs.

Na megcsináltattam azt is, most már teljes a repertoár B)

A Pótkerék csúnyán meg van ütve, most vettem észre, észrevette a gumis is, kalapálta egy ideig, aztán mennyit fizetek, kérdem én?

2750

Hö?

Egy centrír 750, a felnijavítás pedig 500.

Felnijavítááss? Ez a fél perc kalapálás?

Végül 2300-at fizettem, de csak mert így tudott visszaadni :D

Mekkora mocsok vagyok zárás előtt 20 perccel :D

Ma én a cégesemen csináltattam meg a jobb hátsót, mert defektes lett. Munkatársam vette észre a parkolóban, mert egyébként nem mozdultam volna vele (laza pénteki nap :D). 3000Ft volt a defektjavítás, szerelés, centrírozás. :lol: Igaz, 16-os acélfelni, lehet ezért... :D Ezért kellett menetlevelet írnom csak... 8km-ért. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma én a cégesemen csináltattam meg a jobb hátsót, mert defektes lett. Munkatársam vette észre a parkolóban, mert egyébként nem mozdultam volna vele (laza pénteki nap :D). 3000Ft volt a defektjavítás, szerelés, centrírozás. :D Igaz, 16-os acélfelni, lehet ezért... :D Ezért kellett menetlevelet írnom csak... 8km-ért. :D

3000 szerintem nem sok, ennyi szokott lenni, legalábbis én ennyiket hallottam defektjavításra B)

De lehet, hogy rosszul emlékszem.

Viszont 500 Forint fél perc kalapálásért sok, főleg hogy nem is kértem :lol:

Link to comment
Megosztás:

3000 szerintem nem sok, ennyi szokott lenni, legalábbis én ennyiket hallottam defektjavításra :D

De lehet, hogy rosszul emlékszem.

Viszont 500 Forint fél perc kalapálásért sok, főleg hogy nem is kértem :lol:

Gumisom olcsóbban csinálta meg az Astrámon, igaz, csak 13-as gumi volt.

Link to comment
Megosztás:

13-as? B) Azt hittem olyan méretű kereket csak robogókra, meg bicajokra szerelnek :D :D

13-asnál nagyobbat nem lehet rakni Astrára. :lol: Az már balesetveszélyes, ráadásul 20 literes lesz a fogyasztás. :D Cégesen 16-os van. A 308-as fék miatt ez a legkisebb, ami felrakható rá. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.