Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mégis hamarabb fognak talpra állni, mint mi....

Nos egyetértek! Nem is tudom kitől hallottam, hogy ha a Japók mágnes vasútja késik 6 percet, válságstábot hívnak össze!! :D 6 percért bacca meg!!! Te jó ég...Hol vagyunk mi tőlük :lol:

Barátnőm évfolyamtársnőjével beszélgettem legutóbb hasonló témában,mondta,hogy a barátja kinn van Angoliában. Diplomája is van,de elhúzott inkább krumplit pucolni meg futárkodni. Így szinte egész nap dolgozik és épphogy megél. :D Akkor megérte....?

De ugyanez van az USA-ban is. Ha itthon lúzer vagy akkor ott is az vagy. Ha befolyásos barátaid,rokonaid vannak és kellőképpen gátlástalan vagy akkor sokra viszed. Ugyanúgy mint itthon. :)

Nem tudom...Én dolgoztam Németországba.....Külföldön sincs mézeskalácsból a kerítés! Ha egyeseknek büdös a munka, és nem akar dolgozni, az külföldön is éhen döglik! De ha dolgozol becsületesen, akkor meg tudsz élni! Megbecsülik a szakembert! Nem azt mondom hogy gazdag leszel, de meg tudsz élni. Kocsit tudsz venni, számlákat tudsz befizetni, ami mellesleg fele annyi mint nálunk (víz, gáz, villany, szolgáltatások: Telefon, Taxi, busz...stb)

Link to comment
Megosztás:

Barátnőm évfolyamtársnőjével beszélgettem legutóbb hasonló témában,mondta,hogy a barátja kinn van Angoliában. Diplomája is van,de elhúzott inkább krumplit pucolni meg futárkodni. Így szinte egész nap dolgozik és épphogy megél. :D Akkor megérte....?

De ugyanez van az USA-ban is. Ha itthon lúzer vagy akkor ott is az vagy. Ha befolyásos barátaid,rokonaid vannak és kellőképpen gátlástalan vagy akkor sokra viszed. Ugyanúgy mint itthon. :lol:

A különbség ott van, hogy ha rendesen dolgozol kint, akkor meg is becsülik. Ha itt teszed ugyanezt, akkor büntetik.

Link to comment
Megosztás:

Kívülről rakta fel a fóliát??? :D Az enyémet mikor csinálták, még kiszedték az üvegeket, és belülről rakta fel. A hátsószélvédőre, pedig szintén belülről rakta fel a fóliát!! :lol:

A hátsó szélvédőre először nekem is kívülről rakta fel. Ott vágta méretre, ott alakította ki a formáját. Majd hőlégfúvóval meg melegítette, hogy átvegye az üveg ívét. Majd újra kívül belül átmosta, és belülre fel ragasztotta

Link to comment
Megosztás:

Nos egyetértek! Nem is tudom kitől hallottam, hogy ha a Japók mágnes vasútja késik 6 percet, válságstábot hívnak össze!! :lol: 6 percért bacca meg!!! Te jó ég...Hol vagyunk mi tőlük :D

Nem tudom...Én dolgoztam Németországba.....Külföldön sincs mézeskalácsból a kerítés! Ha egyeseknek büdös a munka, és nem akar dolgozni, az külföldön is éhen döglik! De ha dolgozol becsületesen, akkor meg tudsz élni! Megbecsülik a szakembert! Nem azt mondom hogy gazdag leszel, de meg tudsz élni. Kocsit tudsz venni, számlákat tudsz befizetni, ami mellesleg fele annyi mint nálunk (víz, gáz, villany, szolgáltatások: Telefon, Taxi, busz...stb)

Harakiri is volt már ilyen késéses dologból....

Külföldön dolgozni... egy haverom most ment ki, és egy sertésfarmon lesz ilyen segédmunkás féle, és zsebbe marad neki 300minden hónap végén, rezsit adót minden egyebet leszámítva, és ez nem ígéret, mert kollégája akivel váltják egymást 3hónap után majd egy millát hozott haza... itt ha jó a hónap, megkeresek 300at, még többet is, de igen rég volt jó a hónap, és se adó se rezsi nincs ebből levonvaés havi 26x12óra, ami nem kevés, hanem nagyon sok. Ha az ember AKAR dolgozni, és van egy kis ismerettsége, akkor odakint össze tudja magát szedni, idehaza ezt sokkal nehezebb megvalósítani.

Link to comment
Megosztás:

Ez most komoly :D ? Ennyiért kettőt kapok b+! :lol:

Harmadik tulaj 5éves kisautó 57 ekm-rel ami ha igaz,sem kirívóan kevés,mert a 2006/4 polo-ban 47ekm van például.

Ez tunying Corsa...Azért kerül ilyen sokba! Nem tudtad mi? Nézd meg a képet, tunying hátsó lámpa....az nagyon sokba kerül ám....meg pendrájvos magnyója van. A Pendrájv is belekerült vagy 1500 forintba :D :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nekem az lenne a gondom, hogy kicseréltem a külsőtükröket az F Astrámon, ami elektromosan állítható. Viszont nem műküdik, pedig gyárilag az volt benne. Kérdésem: van-e annak biztosítékja, ha igen hányas, vagy csak a kapcsolója lenne rossz? X18XE Caravan

Link to comment
Megosztás:

Ez tunying Corsa...Azért kerül ilyen sokba! Nem tudtad mi? Nézd meg a képet, tunying hátsó lámpa....az nagyon sokba kerül ám....meg pendrájvos magnyója van. A Pendrájv is belekerült vagy 1500 forintba :D :lol: :D

De hogyan sikerült beárazni ezt az autót? :D Mert ok,hogy nagyon vigyázott rá,meg jó drága volt a tronikváltó,de ez ki a f@szt érdekel,amikor ugyanezzel a motorral,felszereltséggel már 1.2-ért is jók vannak. ;)

Az átlagárhoz képest lehet kapni ha nagyon patika egy autó max 20% felárat...de 100% felárat b+!!! :D

Vaterán is volt egy 96-os e36 318i BMW múltkor 1.4-et kért érte az eladó,attól megkérdeztem,hogy tud-e róla,hogy 2011-et írunk és ennyiért kettőt kapok. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nekem az lenne a gondom, hogy kicseréltem a külsőtükröket az F Astrámon, ami elektromosan állítható. Viszont nem műküdik, pedig gyárilag az volt benne. Kérdésem: van-e annak biztosítékja, ha igen hányas, vagy csak a kapcsolója lenne rossz? X18XE Caravan

Van biztije, most nem emlészem hányas, de elméletileg a biztosítékdoboz fedelének a belső felén ott van az ábra. Tükörfűtés sem műkszik, relé sem kattan?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem egyféle van.

Felrakásnál szabni kell egy picit.

Az aláírásomban kattints az Astrára ott van pár kép róla.

Heló! Én is raktam fel ilyen hátsó dobbetétet és nekem a kérdésem ehez az lenne hogy a széle hullámos nem simul az ívre! Mit tudok vele csinálni? Probáltam melegíteni és odasimítani de nem igazán sikerült!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem egyféle van.

Felrakásnál szabni kell egy picit.

Az aláírásomban kattints az Astrára ott van pár kép róla.

Egyetértek a kollégával. Nekem is át kellett szabnom méghozzá rendesen, mert 5 ajtós kocsim van gsi hátsó lökössel. Ez pedig "normál" lököshöz való. :D

Link to comment
Megosztás:

Dupla olajcsere megvolt. :lol: Egységesen Metabond speed 10W-40 került az astrába és a corsába is. Az enyémen egyenlőre nem sok változást vettem észre, de a corsa......ég, és föld. Elmúlt minden zörgő, csilingelő hang, amik eddig kiidegeltek. Az a tetű kereskedő feltölthette valami híg lóh@ggyal, én meg jól bekajáltam.....mint egy amatőr.

A szűrők viszont majdnem megszopattak, de én nyertem :D Kézzel lett meghúzva, mégse bírtam leszedni....így szétgányoltam :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.