Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem egy hete fennt vannak,pedig délelőttös voltam.

Nem akartam tovább koptatni a téliket délutánonként a napsütésben.:angry:

Lehet feldobom délután. <_<

Én este jöttem haza 4 fokban, esőben, és olyant fogott fehér aszfalton dombon lefele a nyári gumi, amilyent télitől se vártam volna :P

Lehet mégiscsak számít a köztük lévő 13 év :P

Hát ja, úgy rémlik elméletileg csak 6-7-évig gumi a gumi.

Link to comment
Megosztás:

Én nem teszem fel. Elhasználom a télieket amíg még van rajtuk valami minta, aztán majd akkor <_<

Szerintem a téli ugyanúgy szar melegben mint a nyári télen, ezért ha 4mili alá kopnak kidobom őket. A következő szezont még talán kihúzzák, majd megnézem amikor cserélek, lehet hogy ma.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a téli ugyanúgy szar melegben mint a nyári télen, ezért ha 4mili alá kopnak kidobom őket. A következő szezont még talán kihúzzák, majd megnézem amikor cserélek, lehet hogy ma.

Nekem ezek a gumik már ezt a szezont se nagyon húzták volna ki. Profilmélységgel nincs gond, de 7 év alatt a Pirelli is megöregszik <_< Ajándékba kaptam őket, amikor ellopták felnivel együtt a téli garnitúrámat, a nyárinál jobb volt, de azért nem az igazi. A nyárit még javítani kell, majd ha ezek lekoptak, akkor foglalkozom vele, ezek jövőre már úgysem lennének jók.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ezek a gumik már ezt a szezont se nagyon húzták volna ki. Profilmélységgel nincs gond, de 7 év alatt a Pirelli is megöregszik <_< Ajándékba kaptam őket, amikor ellopták felnivel együtt a téli garnitúrámat, a nyárinál jobb volt, de azért nem az igazi. A nyárit még javítani kell, majd ha ezek lekoptak, akkor foglalkozom vele, ezek jövőre már úgysem lennének jók.

Most nézem az időképet, megint reggeli fagyokat mondanak, meg 8-10 fokot napközben, elmarad a gumicsere. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Én nem teszem fel. Elhasználom a télieket amíg még van rajtuk valami minta, aztán majd akkor <_<

Nekem is már 6 évesek a téli Eurotec gumijaim és még van rajtuk 5 - 5,5 mm minta! Futottak összesen ~ 43000 km-t. Nem is tudom mit csináljak....

Lehet, hogy eldarálom velük a nyarat. :angry: Az 1 éves nyári Falkenjaim meg pihennek addig 6,5 mm-es mintával....

Akkor csak télire kell vennem újakat.

Apropos: a pótkerekem használatlan 1992-es Michelin ! :P

Link to comment
Megosztás:

Múlt héten akartam lemosni a jó időben, de első nap nem volt pénzem, a másnap meg már tudtam, hogy esni fog nem sokára. Aztán azóta megint úszik a projekt.

Én múltéhten szombat délután mostam le. Jóidőben. Este a rádióban az időjós azt mondta, hogy vasárnap a szombatihoz hasonló jó idő várható országszerte, csak nyugaton fordulhat elő egy két kisebb tavaszi zápor. Én Békés megyében voltam ekkor. Másnap reggel szakadt az eső... <_<

Link to comment
Megosztás:

Az autó mosással vagyok így. vmiért mindig elmarad, eltolom, vagy nem látom értelmét.

Nem látszik az autón :angry: Nekem az a mániám hogy mosom. Hetente 1x legalább, de ha koszos lesz, akkor többször <_< :P :P A nagy mínuszokban mindig csütörtökönként mostam autót, mert akkor nem ráfagyott, hanem a Lurdyban szépen megszáradt :P

Link to comment
Megosztás:

Én múltéhten szombat délután mostam le. Jóidőben. Este a rádióban az időjós azt mondta, hogy vasárnap a szombatihoz hasonló jó idő várható országszerte, csak nyugaton fordulhat elő egy két kisebb tavaszi zápor. Én Békés megyében voltam ekkor. Másnap reggel szakadt az eső... <_<

Sokszor átutaztam Európán esőben. Érdekes módon, ha itthon tiszta kocsival indultam, mégis a sok órás esőben való hajtás után is tiszta kocsival érkeztem például Koppenhágába.... Vajh miért?

Itthon meg kocsit mosok a garázsom előtt, aztán másnap egy kis eső (után) átugrom Érdre (10 km), máris tökig sáros a kocsim.... Vajh miért?

Link to comment
Megosztás:

Nekem is már 6 évesek a téli Eurotec gumijaim és még van rajtuk 5 - 5,5 mm minta! Futottak összesen ~ 43000 km-t. Nem is tudom mit csináljak....

Lehet, hogy eldarálom velük a nyarat. <_< Az 1 éves nyári Falkenjaim meg pihennek addig 6,5 mm-es mintával....

Akkor csak télire kell vennem újakat.

Apropos: a pótkerekem használatlan 1992-es Michelin ! :P

Nekem használatlan 96-os. :P

Én akármikor lemosom az autót, rákövetkező nap már esik is az eső... :angry:

Igen. :P

Egy alkalommal mostam a céges autót a műhelyünknél, aztán jön egy vasutas kolléga autóval, megáll, ablak le és megkérdezi: "Na mivan?! Eső lesz?" :P :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem látszik az autón :angry: Nekem az a mániám hogy mosom. Hetente 1x legalább, de ha koszos lesz, akkor többször <_< :P :P A nagy mínuszokban mindig csütörtökönként mostam autót, mert akkor nem ráfagyott, hanem a Lurdyban szépen megszáradt :D

Nem félsz, hogy elkopik az autód a sok mosástól? :P :P

Link to comment
Megosztás:

Az nekem is. 2008ban lett is használva. :angry:

Nekem télen lett kibontva, de egy rohadt csepp fertőtlenítő sem volt benne... Csak emiatt kellett bemásznom az SFR-re

Én is használom. Az autóban van friss, az öreg meg bent van a műhelyben, hogy amikor éppen beletekerek egy csavart az ujjamba, akkor legyen mivel becsomagolni a sebet <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.