Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megint olyan történt velem, amivel normális ember nem dicsekszik!

Okulásért azért elmondom! :)

Múlt hétvégén ballagásra ment a család. Több napos lett, mert lovagoltak is a gyerekek Sóskúton.

Hazafelé jövet, Öcsödről kifelé, egy enyhe jobbos kanyarban, érzem, hogy valami nem stimt! Qrva nehéz lett a kormány! :D

Nézem, hogy mi lehet. Olaj van a szervótartályban. Nézem tovább. Hát a jobb lámpatest mögött lakó, olajszint ellenőrzéshez használt rongyom, most a szíjak környékén van felakadva! :D

A szervószíj nem volt sehol, lelökte a rongy!

Ledermedtem, mert eszembe jutott, hogy akár ki is gyulladhatott volna!

Megint tanultam valamit!

Annyi hasznom lett a dologból, hogy az új szíj nem nyikorog teljesen kitekert kormánynál sem!

Mivel nincs aknám, meg nem volt kedvem aláfeküdni, egy öreg szakinak adtam egy 500-ast, hogy fellökje.

Úgy 30 évvel ezelőtt, villanyszerelőként, rengeteg ékszíjjal volt dolgom, de az öreg szaki trükkje azért tetszett!

Az aknára állva, ő alul a helyére illesztette, én meg 3.-ban meglöktem előre a kocsiszekrényt!

Link to comment
Megosztás:

Megint olyan történt velem, amivel normális ember nem dicsekszik!

Okulásért azért elmondom! B)

Múlt hétvégén ballagásra ment a család. Több napos lett, mert lovagoltak is a gyerekek Sóskúton.

Hazafelé jövet, Öcsödről kifelé, egy enyhe jobbos kanyarban, érzem, hogy valami nem stimt! Qrva nehéz lett a kormány! :)

Nézem, hogy mi lehet. Olaj van a szervótartályban. Nézem tovább. Hát a jobb lámpatest mögött lakó, olajszint ellenőrzéshez használt rongyom, most a szíjak környékén van felakadva! :D

A szervószíj nem volt sehol, lelökte a rongy!

Ledermedtem, mert eszembe jutott, hogy akár ki is gyulladhatott volna!

Megint tanultam valamit!

Annyi hasznom lett a dologból, hogy az új szíj nem nyikorog teljesen kitekert kormánynál sem!

Mivel nincs aknám, meg nem volt kedvem aláfeküdni, egy öreg szakinak adtam egy 500-ast, hogy fellökje.

Úgy 30 évvel ezelőtt, villanyszerelőként, rengeteg ékszíjjal volt dolgom, de az öreg szaki trükkje azért tetszett!

Az aknára állva, ő alul a helyére illesztette, én meg 3.-ban meglöktem előre a kocsiszekrényt!

Ha az én szíjam leesik, az nem veszik el. Fennakad a motortartó bakon. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.