Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Day, vagy ki még ért hozzá: ha az ember újratelepíti a Firefoxot, de nem importálta át az első indításkor a Kedvenceket az Explorerből, azt később még lehet?

Sztem a "Beállítások/Sync" fülön lehet megcsinálni...bár teljesen nem vagyok benne biztos. :D

Szerk: Akkor rosszul tudtam... :D

Link to comment
Megosztás:

Heh, ez egy kicsit felturbózott változata annak, amit én láttam. Az ugyan ez a "kép" annyi különbséggel, hogy csak 1 autó akarja elütni :)

Megtaláltam a videót róla:

Áhh, alig van különbség B) :D Nem mintha a szimpla verziónál is nem sz.rtam volna össze magam kétszer :D

Link to comment
Megosztás:

hasonló :D :D :)

valakinek am. van tippje hogy a tetőkárpitot mivel ragasszam vissza? 8-)

Hőálló kárpitragasztó B)

Kárpitok, műbőrtetők, tetőkárpitok, szigetelések kimondottan a hő hatásának kitett felületekre történő felragasztásához. Alkalmazása történhet ecsettel, szivacsecsettel, ragasztó pisztollyal, fára, kartonra, acélra alapozott és festett felületre egyaránt. Erősebb kötés érdekében hordjuk fel mindkét ragasztandó felületre, várjunk 10-15 percet, s mikor a felület tapinthatóan száraznak tűnik, nyomjuk egymásba erősen!

Ezen a helyen tudod megrendelni!

Link to comment
Megosztás:

Köszi...de te nem a központosító gyűrűre gondoltál,mert nekem a márkajeles bepattintós műanyag közép tűnt el...

Azt is tudsz esztergáltatni??? :D

Na ezt most sértésnek veszem :D A tehermentesítőgyűrűt elég nehézkes lenne elhagyni...annyira azért nem vagyok fényező, hogy ezt ne tudjam :) :D és igen, márkajeles bepattintós műanyagot is tudok esztergáltatni. Csak kell egy eredeti..tudod amit odaadok az esztergályosnak, hogy ilyen kell :D Vagy ha nagyon bonyolult leutánozni, csináltatok 4 eredetit..... Vágod a borsót? B) :D

Link to comment
Megosztás:

Na ezt most sértésnek veszem :D A tehermentesítőgyűrűt elég nehézkes lenne elhagyni...annyira azért nem vagyok fényező, hogy ezt ne tudjam B) :D és igen, márkajeles bepattintós műanyagot is tudok esztergáltatni. Csak kell egy eredeti..tudod amit odaadok az esztergályosnak, hogy ilyen kell :D Vagy ha nagyon bonyolult leutánozni, csináltatok 4 eredetit..... Vágod a borsót? :D :D

Bocs,nem akartalak megbántani.....nem tudtam hogy műanyagból is lehet esztergáltatni ilyesmit,laikus vagyok ebben a témában..

....Nagyon jó lenne 4 új mert akkor nyugodtan elhagyhatnék még 3-at... :D

El tudom valahogy juttatni hozzád az egyik eredetit?? :)

Link to comment
Megosztás:

Na ezt most sértésnek veszem :D A tehermentesítőgyűrűt elég nehézkes lenne elhagyni...annyira azért nem vagyok fényező, hogy ezt ne tudjam :) :D és igen, márkajeles bepattintós műanyagot is tudok esztergáltatni. Csak kell egy eredeti..tudod amit odaadok az esztergályosnak, hogy ilyen kell :D Vagy ha nagyon bonyolult leutánozni, csináltatok 4 eredetit..... Vágod a borsót? B) :D

Kemény vagy csoki... És mi pénzért csinálnak egy ilyet?

Link to comment
Megosztás:

Bocs,nem akartalak megbántani.....nem tudtam hogy műanyagból is lehet esztergáltatni ilyesmit,laikus vagyok ebben a témában..

....Nagyon jó lenne 4 új mert akkor nyugodtan elhagyhatnék még 3-at... :D

El tudom valahogy juttatni hozzád az egyik eredetit?? :D

Írtam PÜ-t

Link to comment
Megosztás:

Hőálló kárpitragasztó :D

Kárpitok, műbőrtetők, tetőkárpitok, szigetelések kimondottan a hő hatásának kitett felületekre történő felragasztásához. Alkalmazása történhet ecsettel, szivacsecsettel, ragasztó pisztollyal, fára, kartonra, acélra alapozott és festett felületre egyaránt. Erősebb kötés érdekében hordjuk fel mindkét ragasztandó felületre, várjunk 10-15 percet, s mikor a felület tapinthatóan száraznak tűnik, nyomjuk egymásba erősen!

Ezen a helyen tudod megrendelni!

Hajrá!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.