Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szép lett!!! :)

Csak kár, hogy nem kéken világítottad meg! :D Na jó ez csak vicc vóót! B)

Tetszik a számlap! :D

Köszi!

Kék? Na az szép lett volna, habár apám ezen is lát valami kék árnyalatot :D De ez nem sima számlap, mögötte ledes megvilágítással... Ez plazma számlap, nincs benne égő! :D

Link to comment
Megosztás:

Hosszú, hosszú várakozás követően végre sikerült felváltani a hülyegyerekkék műszeregységet! :) B) Köszönet elsősorban Breki barátomnak a türelmes, részletes, és érthető segítségért, és Pistának, aki nagyon baráti áron juttatta el hozzám! :D

http://pics.coldline.hu/pics/234156-20110515-CAUKVI.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/234157-20110515-3HrZwb.jpg

És nekem, mert nem pofáztam bele? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Kék? Na az szép lett volna, habár apám ezen is lát valami kék árnyalatot :) De ez nem sima számlap, mögötte ledes megvilágítással... Ez plazma számlap, nincs benne égő! :D

8000-es fsz.mérő?! meg 240-es kmóra? B) Az nem a gsi-kbe való? :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom ez a gond jobb helyen lenne a tromos témában.

Szarakodik a rádióm- ami már nem a gyári Blaupunkt, hanem valami Hyundai.

Helyi elektroműszerész nem foglalkozik ilyennel, mert nem éri meg.

Tehát nem LEHET behangolni egy adót sem, illetve igen gyengén jön az is aminek tökéletesen kéne szólnia. Se kereséssel, se kézzel beállítva.

Aztán kap egy TP jelet a rádió és akkor TÖKÉLETESEN -+ 20 EGYSÉGET hangosodva- veszi a Random adást, mint ahogy kéne RDS van, minden egyből megjavul. Illetve még a melegtől is függ, ahogy észrevettem, ahogy 25 fok van magától indulás után is bejönnek rajta az adások.

Korábban már művelt olyant, hogy váltáskor illetve gáz/kuplung használatakor kihagyott a rádió, tehát volt valami fesz esés- a generátor szíj csúszott.

Link to comment
Megosztás:

Többet mutat az óra, tehát jobban megy. :D A leggyorsabb motortuning... :D :D

Nos igen...Emlékszem, gyerekként mindig azt lestük, mennyi van beírva végsebességbe az órába....váááó 240 :) B) De pozitívumként tapasztaltam, hogy megszűnt a 10Km/h-ás csalás a műszerben! Legalábbis 50Km/h-nál 50Km/h-át jelez a GPS is.

Link to comment
Megosztás:

akik kockábak nálam pls help

adott xp cd (persze jogtiszta :D ) felraktam róla most két gépet, utána átraktam egy 3.ba és bootolás helyett csak fekete képernyő balfelső sarokba _ villog, kiveszem, tölt a windows. ha bootolás után teszem be, megse tudom nyitni sajátgépből, viszont más cd-t beolvas, és másik gép még mostis beolvassa az xpt. WTF?!

Link to comment
Megosztás:

akik kockábak nálam pls help

adott xp cd (persze jogtiszta :D ) felraktam róla most két gépet, utána átraktam egy 3.ba és bootolás helyett csak fekete képernyő balfelső sarokba _ villog, kiveszem, tölt a windows. ha bootolás után teszem be, megse tudom nyitni sajátgépből, viszont más cd-t beolvas, és másik gép még mostis beolvassa az xpt. WTF?!

Hagyd villogni,elvileg előbb-utóbb el fog indulni,vagy majd kinyögi,hogy mi a baja.Ha nem,akkor másik lemez,vagy meghajtó. :D

Link to comment
Megosztás:

Hagyd villogni,elvileg előbb-utóbb el fog indulni,vagy majd kinyögi,hogy mi a baja.Ha nem,akkor másik lemez,vagy meghajtó. :D

hát de ez a bajom h arról a lemezről előtte is meg utána is raktam fel rendszert és a megható is viszi minden más lemezt :D mind1 szerzek valahonnan másik cdt

Link to comment
Megosztás:

Esélyes, hogy a tükör alatti gumicsíknál ázik be, de általában sima esőben nem, csak mosáskor szokott oda bekerülni víz. Nekem a vezetőoldalon gyöngyözött a magasugárzó háromszög alatt, kicsit igazítottam a tükrön, a lyukak nagyobbak mint a csavarok, van egy kis állítási lehetőség.

Tüzetesebben megvizsgálom. Köszönöm a válaszodat! Ma pl egész durva eső volt felénk és nyomát sem lelem a cseppeknek. Aggodalmaskodtam is a melóhelyen, h szegény megint ott ázik. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.