Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szép napot! Egy X20DTL B Vectrát be lehetne indítani ideiglenesen az én akksimmal? Már amire kíváncsi vagyok, hogy a polaritások ugyanúgy vannak-e, és hogy problémát okozhat-e, ha nem?

Csak a polaritásra figyelj!!! Meg van írva az akksin. Elrontani nem lehet, ha figyelsz. :D

Link to comment
Megosztás:

Új családtaggal bővültünk: Anyósom legnagyobb örömére :D

DSC02867%20(1).jpg

Őt Dorkának hívják, 27.-én lesz 3 hónapos. Igazi postások réme lesz belőle. Az már látszik, hogy nem igazán kedveli az idegeneket. Egyenlőre még kicsit fél tőlük, de ez nem tart sokáig. Ma az utcán elment előttünk egy ismerős, enyhén szalonspicces állapotban. Jópofizni próbált vele, de egy kis morgást kapott cserébe. Néhány hónap múlva sztem leszedi a gatyáját..... :D

Link to comment
Megosztás:

Új családtaggal bővültünk: Anyósom legnagyobb örömére :D

http://liftesek.hu/DSC02867%20(1).jpg

Őt Dorkának hívják, 27.-én lesz 3 hónapos. Igazi postások réme lesz belőle. Az már látszik, hogy nem igazán kedveli az idegeneket. Egyenlőre még kicsit fél tőlük, de ez nem tart sokáig. Ma az utcán elment előttünk egy ismerős, enyhén szalonspicces állapotban. Jópofizni próbált vele, de egy kis morgást kapott cserébe. Néhány hónap múlva sztem leszedi a gatyáját..... :D

LIKE!

Link to comment
Megosztás:

LIKE!

Gyönyörűség!! :D

Köszi! :D

Zabálni való kis hülye :)

A héten voltunk már vele orvosnál, megkapta a kötelező szurit, meg a bolha, kullancs elleni cseppeket. Ha azt mondom, hogy észre sem vette, az kevés. Egyenesen lesz@rta. Jófej srác a doki, úgy elterelte a figyelmét, hogy öröm volt nézni. Előhozott neki egy akkora szürke cicát, hogy kerestem a másik fejét....hátha kettő :D Na, azt csak néhány percig nézegette, szagolgatta, aztán felkergette az ablakpárkányra B)

Link to comment
Megosztás:

Új családtaggal bővültünk: Anyósom legnagyobb örömére :D

http://liftesek.hu/DSC02867%20(1).jpg

Őt Dorkának hívják, 27.-én lesz 3 hónapos. Igazi postások réme lesz belőle. Az már látszik, hogy nem igazán kedveli az idegeneket. Egyenlőre még kicsit fél tőlük, de ez nem tart sokáig. Ma az utcán elment előttünk egy ismerős, enyhén szalonspicces állapotban. Jópofizni próbált vele, de egy kis morgást kapott cserébe. Néhány hónap múlva sztem leszedi a gatyáját..... :D

Igazi cééépség!!! Nekem is Németjuhászom van, úgyhogy engem megvásárolt a kislány!!! :) B)

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :D

Zabálni való kis hülye B)

A héten voltunk már vele orvosnál, megkapta a kötelező szurit, meg a bolha, kullancs elleni cseppeket. Ha azt mondom, hogy észre sem vette, az kevés. Egyenesen lesz@rta. Jófej srác a doki, úgy elterelte a figyelmét, hogy öröm volt nézni. Előhozott neki egy akkora szürke cicát, hogy kerestem a másik fejét....hátha kettő :D Na, azt csak néhány percig nézegette, szagolgatta, aztán felkergette az ablakpárkányra :D

nemtudom arra mennyire van kullancs, de ami a kiltixre esküszünk :)

Link to comment
Megosztás:

Máriapócson, a hétvégén pár szponzor-matricát pakolásztunk a bmw-re, és sikerült némi alkoholos befolyásoltság alatt egy KONI matricát fölrakni az astra motorháztetejére, amit ott is felejtettem 2 napra. (két napnyi tűző napra) A MHT már eleve kicsit sérült volt, elég gyenge fényezéssel, mert a töréskor csak azért lett rátéve hogy valamivel letakarjam a motort, a fényezés is meg van repedve rajta pár helyen, de ezzel most simán kivégeztem csórót :D Ma itthon lemostam az autót, és megpróbáltam lehúzni róla, de hozza a festéket is :D :) :D Több tanulságot is sikerült levonni a hétvégéről.

1- ha iszol, ne foglalkozz az autóval.

2- Ha a Zima 1.5 liter pálesszel a kezében asszongya hogy "ájjááámegájjáámegájjáámeg" akkor ne állj meg

3- ha mégis megállsz, emlékezz rá hogy nem szereted, és nem is bírod a pálinkát.

4- kapja be aki szanaszét hagyja az utánfutóját a sötétben :D

5- tűrd a kritikát a terepjárósított futóműves, KONI feliratos autódról B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.