Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nemtudom arra mennyire van kullancs, de ami a kiltixre esküszünk :D

A doki szerint elég sok kutyát visznek hozzá kullancs problémával. Nem tudom mit kapott most. Valami cseppeket a bőre alá. Nyakörvet szeretnék neki, de kicsit várni kell, mert még nagy rá a legkisebb méretű a jobbik (garantált minőségű) fajtából.

Elég sűrűn nyírom a füvet, de szeret benne játszani.....sose lehet tudni :D

Még szokjuk egymást. Ő a korlátokat térképezi, mi meg frászt kapunk a dolgaitól. Tegnap kocsit mostam, megtalálta a habot, és boldogan ugrált benne, meg nyalogatta. Én azért aggódtam nehogy baja legyen tőle. Aztán ellopta a szivacsot, kiszedte a kezemből a rongyot.....jól szórakoztunk mindketten :)

Link to comment
Megosztás:

A doki szerint elég sok kutyát visznek hozzá kullancs problémával. Nem tudom mit kapott most. Valami cseppeket a bőre alá. Nyakörvet szeretnék neki, de kicsit várni kell, mert még nagy rá a legkisebb méretű a jobbik (garantált minőségű) fajtából.

Elég sűrűn nyírom a füvet, de szeret benne játszani.....sose lehet tudni :D

Még szokjuk egymást. Ő a korlátokat térképezi, mi meg frászt kapunk a dolgaitól. Tegnap kocsit mostam, megtalálta a habot, és boldogan ugrált benne, meg nyalogatta. Én azért aggódtam nehogy baja legyen tőle. Aztán ellopta a szivacsot, kiszedte a kezemből a rongyot.....jól szórakoztunk mindketten :D

Ilyent már én is játszottam régebben.

És akkor elkezd a kocsi mellett rohanni a pocsolyában a ronggyal a szájában... :D

Most már inkább figyelek mit hova rakok le :D

Amúgy a kipufogóm újjáépítve, a hátsó dob előtt úgy gondolta egy 2 centis szakaszon, hogy megszűnik létezni a cső :)

Az egész ív ki lett cserélve, ami átmegy a hátsó híd felett. Most nem ér bele, remélem ez a helyzet nagyobb terhelésnél se változik B)

Link to comment
Megosztás:

...

Amúgy a kipufogóm újjáépítve, a hátsó dob előtt úgy gondolta egy 2 centis szakaszon, hogy megszűnik létezni a cső :D

Az egész ív ki lett cserélve, ami átmegy a hátsó híd felett. Most nem ér bele, remélem ez a helyzet nagyobb terhelésnél se változik :)

Én ezt tavaly csináltam, nekem is a hátsó dob előtt közvetlenül szűnt meg a cső létezni. Elég volt kipiszkálni a dob csonkjából.

Ma megkapta a kocsi a piros matrinyát 2 évre :D

Link to comment
Megosztás:

Meg milyen f_szán elolvadt az alufelni...nem kis tüze lehetett... :)

Nem irigylem a tulajt...

Már építettek, ellenben jól megsült ez a szerencsétlen...

Most megint linkeljem a szokásosat? :D Unokatesóm már unja hogy állandóan fönt van az autója :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg tudná mondani valaki,hogy az aktív szén tartályból a két vastagabb cső hová vezet?

Ugye 3 cső van, egy a tanktól jön, egy a motortól, egy meg ha a jól tudom lóg a motortérben. Ha megnézed merre indulnak valszeg ki lehet következtetni melyik-melyik.

Beligrom jön az ebadó. Még időben szabták meg a kutyi fülét. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.