Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyszer régebben mintha már lett volna erről szó itt a fórumon. És mintha valaki csinált is volna róla esti képeket a régi és az új izzóval. És ég és föld különbség volt a képeken, ahogy világított az újabb izzó. Sokkal erősebb és sokkal fehérebb volt a fénye az újnak. Próbáltam vissza keresni csak nem találtam.

Breki csinált ilyen "tesztet", ha jól emlékszem, de talán Invictusnak is voltak valami hasonló összehasonlitó képei... :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszer régebben mintha már lett volna erről szó itt a fórumon. És mintha valaki csinált is volna róla esti képeket a régi és az új izzóval. És ég és föld különbség volt a képeken, ahogy világított az újabb izzó. Sokkal erősebb és sokkal fehérebb volt a fénye az újnak. Próbáltam vissza keresni csak nem találtam.

Ezt kerested?

Balról jobbra:

mezei halogen, osram nightbraker +50%, tungsram megalight +90%

refi.jpg

Breki csinált ilyen "tesztet", ha jól emlékszem, de talán Invictusnak is voltak valami hasonló összehasonlitó képei... :icon4:

:D

Link to comment
Megosztás:

Mostmár valószínű jah. Év elején kicsit hiány volt belőle. Annyira, hogy én Tatabányáról vettem, Gáboron keresztül (és már onnan is az utolsó 3 párt hozta el nekem :icon4: )

Múltkor meg a gazdaságosban volt kb.2000Ft-ért a pár...vettem is hirtelen felindulásból két adagot mert épp kialudtak amik voltak.(ugyebár nálunk mindig kell világitani egész évben, mindenhol) :D

Link to comment
Megosztás:

Múltkor meg a gazdaságosban volt kb.2000Ft-ért a pár...vettem is hirtelen felindulásból két adagot mert épp kialudtak amik voltak.(ugyebár nálunk mindig kell világitani egész évben, mindenhol) :icon4:

Én amúgy is világítok mindenhol. :D Tudom magamról hogy én is könnyebben észreveszem azt aki világít, mint azt aki nem, ha láthatóbb vagyok, az nekem is jobb :icon4: Ennyit megér.

Link to comment
Megosztás:

Mostmár valószínű jah. Év elején kicsit hiány volt belőle. Annyira, hogy én Tatabányáról vettem, Gáboron keresztül (és már onnan is az utolsó 3 párt hozta el nekem :icon4: )

Nem emlékszem, hogy az utolsók lettek volna :D

Amúgy nekem is vannak összehasonlító képeim, de látom már tárgytalan. Megéri váltani rá. A kékes rész meg a kocsi előtt jelenik meg egyből.

Link to comment
Megosztás:

Nem emlékszem, hogy az utolsók lettek volna :D

Amúgy nekem is vannak összehasonlító képeim, de látom már tárgytalan. Megéri váltani rá. A kékes rész meg a kocsi előtt jelenik meg egyből.

Akkor honnan szereztem meg sz uccsó 3-at? :icon4: Valahonnan vettem még :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.