Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg g astrába gondolkozok. Az 1.4 16v nézegetem.

Áhhh kasztni jó de azt mondják rolla a motorja nem valami tuti :icon4:

Majd még átolvasgatom a topikját és utána döntök. Vagy pedig a "mi autónk"-at veszem.

Akkor már inkább g astra mi autónkat soha még kényszerből sem :D :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nem tudja valaki? a Dizel és Benzines fordulatszámos műszerfal között van külömbség?

Be lehet rakni egy Dizel autóba benzines autóból származó fordszámérős műszerfalat,hogy legyen nekem is fordszám mérőm?

Berakni belehet, de nem mutat rendesen. A benzinesé 7, ill 8000-ig, a dízelé 6000-ig van skálázva. a benzinest az ECU vezérli, a dízelest a generátor, így a frekvenciája is más. Dízelben a benzinesé kis gázfröccsre is plafonig ugrik..... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki használta már a Prevent habos autókárpit tisztítót? a kefés fejűt...

Preventet még nem, de ezt (katt ide) már használtam a gyári üléskárpitra. Azt hittem, hogy hűha milyen jó lesz, de egyik foltot sem szedte ki, sőt még csak el sem halványította. Többször is megismételtem vele, követtem a használati utasítást, hiába, kidobott pénz volt. Az eredmény egy rendes üléshuzat garnitúra lett :D .

Link to comment
Megosztás:

Preventet még nem, de ezt (katt ide) már használtam a gyári üléskárpitra. Azt hittem, hogy hűha milyen jó lesz, de egyik foltot sem szedte ki, sőt még csak el sem halványította. Többször is megismételtem vele, követtem a használati utasítást, hiába, kidobott pénz volt. Az eredmény egy rendes üléshuzat garnitúra lett :D .

Na szép kilátások :icon4: Kíváncsi leszek erre a preventes dologra, rosszabb nem lehet úgysem :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Na szép kilátások :D Kíváncsi leszek erre a preventes dologra, rosszabb nem lehet úgysem :icon4:

Nincs takarítógépetek? Mert azzal csodákat lehet művelni! Ha jól emlékszem lehet kölcsönözni is.... Egyszer tesóm a takarítógépünkkel kitisztította az üléseket.....nagyon megvoltam elégedve!!

Link to comment
Megosztás:

Nincs takarítógépetek? Mert azzal csodákat lehet művelni! Ha jól emlékszem lehet kölcsönözni is.... Egyszer tesóm a takarítógépünkkel kitisztította az üléseket.....nagyon megvoltam elégedve!!

De de van....csak nem akarom összevizezni... bár most épp megszáradna :D :icon4: Igaz csak a bal egyet akarom tisztítani :icon4:

Link to comment
Megosztás:

De de van....csak nem akarom összevizezni... bár most épp megszáradna :D :icon4: Igaz csak a bal egyet akarom tisztítani :icon4:

Én is így voltam vele, de mivel a géppel kiszívatod a felesleges koszos vizet, így hamar megszárad! Az enyém nem napon száradt, hanem a garázsba! És mégis két nap alatt teljesen kiszáradt, csak annyit csináltam, hogy az összes ablakot lehúztam! Szerintem megér ennyit...sőt!! Ha elviszi az ember autókozmetikába, és teljes belső takarítást kér, kárpit tisztítással, ott sem csinálnak másként..... Csak ott elkérnek jó esetbe 3ezret!!

Link to comment
Megosztás:

De de van....csak nem akarom összevizezni... bár most épp megszáradna :icon4: :icon4: Igaz csak a bal egyet akarom tisztítani ;)

Kiveszed, kiteszed a napra...nye-nye-nye minden modi a Blitzen van azt csinálok amit akarok, akár az ágyon is ugrálhatok cipőstől!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Én is így voltam vele, de mivel a géppel kiszívatod a felesleges koszos vizet, így hamar megszárad! Az enyém nem napon száradt, hanem a garázsba! És mégis két nap alatt teljesen kiszáradt, csak annyit csináltam, hogy az összes ablakot lehúztam! Szerintem megér ennyit...sőt!! Ha elviszi az ember autókozmetikába, és teljes belső takarítást kér, kárpit tisztítással, ott sem csinálnak másként..... Csak ott elkérnek jó esetbe 3ezret!!

Ok ez igaz..garázsban is kiszárad...csak jelenleg a garázsba nem férek be :icon4: Utcán meg nem hagyom ... most kipróbáltam ezt a Preventet, elég jól kiszedte, de a fő baj már a kopottság is... Tudom, így jár az, aki nem rak rá huzatot ;)

Kiveszed, kiteszed a napra...nye-nye-nye minden modi a Blitzen van azt csinálok amit akarok, akár az ágyon is ugrálhatok cipőstől!!!! :D

Ááá Én meg a kivétel? :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.