Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nagyon drágát nem érdemes mert egyszer felejted rajta az előlapot azt feltörik az autót tutira... :P

Függ attól is hogy kinek milyen igénye van a zenére. Meg ugye a pénztárca mit enged. Van egy ismerősöm, ő nagy fanatikus autóhifi rajongó. Az autójába a zene már egymillió forint fölött van. Az autó a felét nem éri a zenének. És ami a legérdekesebb a számomra, hogy a zene nagyon sokba van neki, de amikor odaáll a kúthoz tankolni, akkor 1000 forintért tankolgat. És nem azért, mert nem fér bele több benzin. :D

Link to comment
Megosztás:

Függ attól is hogy kinek milyen igénye van a zenére. Meg ugye a pénztárca mit enged. Van egy ismerősöm, ő nagy fanatikus autóhifi rajongó. Az autójába a zene már egymillió forint fölött van. Az autó a felét nem éri a zenének. És ami a legérdekesebb a számomra, hogy a zene nagyon sokba van neki, de amikor odaáll a kúthoz tankolni, akkor 1000 forintért tankolgat. És nem azért, mert nem fér bele több benzin. :D

Whehehe ilyet se halottam még. :P Azért ez már tényleg beteg. :P

Link to comment
Megosztás:

Függ attól is hogy kinek milyen igénye van a zenére. Meg ugye a pénztárca mit enged. Van egy ismerősöm, ő nagy fanatikus autóhifi rajongó. Az autójába a zene már egymillió forint fölött van. Az autó a felét nem éri a zenének. És ami a legérdekesebb a számomra, hogy a zene nagyon sokba van neki, de amikor odaáll a kúthoz tankolni, akkor 1000 forintért tankolgat. És nem azért, mert nem fér bele több benzin. :D

Azért a fanatizmus irányába nem szeretnék elmenni, de én is szeretem a jó hangzást. Szeretnék egy jó lejátszót, majd egy szépen szóló első szettet, aztán jöhet egy kellemes mély hátra és kész.

Nem szeretnék százezreket ráverni. No meg csak szépen apránként, ahogy majd a pénztárca, meg az autó állapota engedni :P

Link to comment
Megosztás:

Azért a fanatizmus irányába nem szeretnék elmenni, de én is szeretem a jó hangzást. Szeretnék egy jó lejátszót, majd egy szépen szóló első szettet, aztán jöhet egy kellemes mély hátra és kész.

Nem szeretnék százezreket ráverni. No meg csak szépen apránként, ahogy majd a pénztárca, meg az autó állapota engedni :D

100-150 ezerből már lehet jókat építeni természetesen jól összeválogatott használt dolgokból. :P

Link to comment
Megosztás:

Ez valóban érdekes, '94-es körüli az a rendszám. Meg kéne kérdezni az alvázszámát, abból kiderülne.

Neked se eredeti az a rendszám sztem, mivel nekem '93.07 az első forgalomba helyezés, és DNR volt az eredeti rendszámom. A mostani GTG meg valamikor '98-ban került rá.

89-es wartburgunk. EVR-169 volt.

Szerintem ha bevonták egy autó rendszámát, bizonyos idő elteltével kiadták másikra, mint pl a mobil számokat is.

Link to comment
Megosztás:

Csak gyári rádiónál, vagy ha cserélem akkor is működik?

.......

Elektromos antennát inkább gyárit vegyél...Passzol szépen, nem kell faragni, és a parkolóba nem fogják letörni, mert ahogy a gyújtást leveszed, vissza megy az antenna a helyére. És persze ha a fejegységet kikapcsolod akkor is vissza megy. Nekem is gyári van.... :D

Ha oda kerülsz hogy veszel, Vaterán, duen.hu, racingbazár.hu.... Nézz körül!

Link to comment
Megosztás:

Elektromos antennát inkább gyárit vegyél...Passzol szépen, nem kell faragni, és a parkolóba nem fogják letörni, mert ahogy a gyújtást leveszed, vissza megy az antenna a helyére. És persze ha a fejegységet kikapcsolod akkor is vissza megy. Nekem is gyári van.... :D

Ha oda kerülsz hogy veszel, Vaterán, duen.hu, racingbazár.hu.... Nézz körül!

Egyébként ennek a beszerelése mennyire nyűgös (gondolok itt akár sima antenna cserére is)?!

Link to comment
Megosztás:

Azért a fanatizmus irányába nem szeretnék elmenni, de én is szeretem a jó hangzást. Szeretnék egy jó lejátszót, majd egy szépen szóló első szettet, aztán jöhet egy kellemes mély hátra és kész.

Nem szeretnék százezreket ráverni. No meg csak szépen apránként, ahogy majd a pénztárca, meg az autó állapota engedni :D

ez a cucc http://kepfeltoltes.hu/110605/DSCF2706_www...ltoltes.hu_.jpg gyári hangszórókkal nagyon ütőset szól! normális használatra nem kell több. a gyárinál sokkal szebben és jobban szól. viszont a gyári hangszórók nagyon el vannak találva. :P cdx-gt35u

Link to comment
Megosztás:

ez a cucc http://kepfeltoltes.hu/110605/DSCF2706_www...ltoltes.hu_.jpg gyári hangszórókkal nagyon ütőset szól! normális használatra nem kell több. a gyárinál sokkal szebben és jobban szól. viszont a gyári hangszórók nagyon el vannak találva. :P cdx-gt35u

Egy Pio fejegység 100x szebben szól és nem doboz hangja van hidd el nekem volt sony is tudom mi a különbség. :D Gyári hangszórók meg mehetne a kukába kritikán aluliak.

Link to comment
Megosztás:

Egy Pio fejegység 100x szebben szól és nem doboz hangja van hidd el nekem volt sony is tudom mi a különbség. :D Gyári hangszórók meg mehetne a kukába kritikán aluliak.

Azért a gyári 6 hangszórós rendszer nem rossz. Persze nem díjnyertes, de objektíven tekintve nem szól rosszul.

Ezeket az általánosításokat nem szeretem. Volt egy Sony fejegységed, nem tetszett és onnantól kezdve az összes Sony rosszul szól? Ugyan már....ne beszéljünk f@szságokat!

Link to comment
Megosztás:

Azért a gyári 6 hangszórós rendszer nem rossz. Persze nem díjnyertes, de objektíven tekintve nem szól rosszul.

Ezeket az általánosításokat nem szeretem. Volt egy Sony fejegységed, nem tetszett és onnantól kezdve az összes Sony rosszul szól? Ugyan már....ne beszéljünk f@szságokat!

Ne egy volt asszem 3 de tök lényegtelen és 2-3 pio sokkal szebben szólnak nem véletlen drágább is. Fejegysége alphine vagy pio. :D Komolyabb autóhifiseket is kérdezzünk már meg ki mondja a sonyra, hogy jó kocsiba és ajánlja is. Halottam corsába és astraba is a 6 hangszórós cuccot hát elég gyenge. :P Nekem az, hogy jól szól nem itt kezdődik.

Link to comment
Megosztás:

Ne egy volt asszem 3 de tök lényegtelen és 2-3 pio sokkal szebben szólnak nem véletlen drágább is. Fejegysége alphine vagy pio. :D Komolyabb autóhifiseket is kérdezzünk már meg ki mondja a sonyra, hogy jó kocsiba és ajánlja is. Halottam corsába és astraba is a 6 hangszórós cuccot hát elég gyenge. :P Nekem az, hogy jól szól nem itt kezdődik.

el kell dönteni miről beszélünk.. százezreket rákölteni hogy dübörögjön a tesco parkolóban meg a magas kicsípje a fülem, vagy agyárinál modernebb CD-t is és USB-t is befogadó egyszerű MEGFIZETHETŐ lejátszót szeretnénk. mert akármit fogok mondani, úgyis valaki tud jobbat persze.. ez 20 ezer forintba kerül nem 50be vagy többe... átlag felhasználó igényeit kielégíti én nem HVCS felhasználásra gondoltam ( helyi vagány csávó )

Link to comment
Megosztás:

el kell dönteni miről beszélünk.. százezreket rákölteni hogy dübörögjön a tesco parkolóban meg a magas kicsípje a fülem, vagy agyárinál modernebb CD-t is és USB-t is befogadó egyszerű MEGFIZETHETŐ lejátszót szeretnénk. mert akármit fogok mondani, úgyis valaki tud jobbat persze.. ez 20 ezer forintba kerül nem 50be vagy többe... átlag felhasználó igényeit kielégíti én nem HVCS felhasználásra gondoltam ( helyi vagány csávó )

Jó minőségű piot 15ért lehet venni, 2 pár rca kimenettel stb... :D

Link to comment
Megosztás:

amint látom corsád van, hallottál már astra gyári 6hangszórós cuccot? mert nagyon nem ugyan az...

Írtam feljebb. 2000es b corsába halottam full extrás 6 hangszóróst. Utána vett a srác egy astrát abba is ez volt az is tök gyári szép állapotú volt. Engem nem győzött meg. De a sony magasan veri a gyári fejegységet viszont a pio meg a sonyt szóval :D

Link to comment
Megosztás:

Jó minőségű piot 15ért lehet venni, 2 pár rca kimenettel stb... :P

ezen is van rca kimenet.. ez átlagba még 20-25 be kerül.. de sejbaj.. egy 10ezerrel olcsóbb biztos jobb :D nem értek hozzá tehát nem mondom hogy nem lehet.. de az egy kicsit relatív hogy kinek mi szól jól.. én magamnak tetszően beállítgadtam a hangzást, és teljesen meg vagyok vele elégedve. persze én nem vagyok nagyra vágyó. gyárinál sokkal jobb. USB bele megy.. meg : " szólmintazállat ..." :P

Link to comment
Megosztás:

ezen is van rca kimenet.. ez átlagba még 20-25 be kerül.. de sejbaj.. egy 10ezerrel olcsóbb biztos jobb :D nem értek hozzá tehát nem mondom hogy nem lehet.. de az egy kicsit relatív hogy kinek mi szól jól.. én magamnak tetszően beállítgadtam a hangzást, és teljesen meg vagyok vele elégedve. persze én nem vagyok nagyra vágyó. gyárinál sokkal jobb. USB bele megy.. meg : " szólmintazállat ..." :P

1db rca kimenet van ami kevés. Ezt használtra írtam úgy 15-20kb. :P Én audio cd-t hallgatok mp3 undorítóan szól egy jobb rendszerbe hamarabb észre lehet venni a minőséget. :D Audióba kristálytiszta. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért a gyári 6 hangszórós rendszer nem rossz. Persze nem díjnyertes, de objektíven tekintve nem szól rosszul.

Ezeket az általánosításokat nem szeretem. Volt egy Sony fejegységed, nem tetszett és onnantól kezdve az összes Sony rosszul szól? Ugyan már....ne beszéljünk f@szságokat!

Nekem elég a gyári rendszer is, az is szépen szól, amennyire egy autóban szólnia kell. :P

el kell dönteni miről beszélünk.. százezreket rákölteni hogy dübörögjön a tesco parkolóban meg a magas kicsípje a fülem, vagy agyárinál modernebb CD-t is és USB-t is befogadó egyszerű MEGFIZETHETŐ lejátszót szeretnénk. mert akármit fogok mondani, úgyis valaki tud jobbat persze.. ez 20 ezer forintba kerül nem 50be vagy többe... átlag felhasználó igényeit kielégíti én nem HVCS felhasználásra gondoltam ( helyi vagány csávó )

Egy ilyenem van, de ezt sem cserélem le addig, amíg ki nem leheli a lelkét. :D 10.000 Ft volt újonnan, 2006-ban :D , azóta nyüstölöm.

Ezzel iszonyat nagyot szólt, de elcseréltem egy robogóra, minek, nem is használtam szinte. :D

Mindenki olyat vesz, ami neki tetszik. :D (meg amilyenre pénze van :P )

Link to comment
Megosztás:

1db rca kimenet van ami kevés. Ezt használtra írtam úgy 15-20kb. :D Én audio cd-t hallgatok mp3 undorítóan szól egy jobb rendszerbe hamarabb észre lehet venni a minőséget. :P Audióba kristálytiszta. :P

na látod ez az. én pl nem veszem észre az mp3 és az audio közti különbséget...

szerinted miért kevés 1 db rca ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.