Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hmmm Akkor még ezt átgondolom mert nekem csak maga a szerkezet van meg donor kocsi nincs. De azért azt megkérdezném addig is hogy tudja-e valaki a gyári méreteket az elhejezést illetöen gondolok itt a szélvédö klédertöl valo távolságra ill a tetösin müanyagjátol lévö távolságra.

Link to comment
Megosztás:

Hmmm Akkor még ezt átgondolom mert nekem csak maga a szerkezet van meg donor kocsi nincs. De azért azt megkérdezném addig is hogy tudja-e valaki a gyári méreteket az elhejezést illetöen gondolok itt a szélvédö klédertöl valo távolságra ill a tetösin müanyagjátol lévö távolságra.

Ha gyári ablakod van,azt nem fogod tudni belevágni,mert nem csak vágva van,hanem le is van hajtva a széle a lemeznek.Esélytelen! Egyetlen megoldás,hogy kerítesz egy donor bódét, és a tetőt átrakatod egy az egyben,vagy veszel utólagost,amiből a minőségi drága,az olcsó meg gagyi.

Otthonról majd mutatok képet, hogy néz ki a perem.

Link to comment
Megosztás:

Mármint konkrétan a tetejébe? ;)

Én is szerettem volna már kiskorom óta, de azért sok rosszat is hallottam a beázásról stb szóval jó az hogy nincs, de jó lenne ha volna. ;)

Úgy az egészbe! :lol:

Hmmm Akkor még ezt átgondolom mert nekem csak maga a szerkezet van meg donor kocsi nincs. De azért azt megkérdezném addig is hogy tudja-e valaki a gyári méreteket az elhejezést illetöen gondolok itt a szélvédö klédertöl valo távolságra ill a tetösin müanyagjátol lévö távolságra.

Hírtelen telóval készített képek.

Belül van egy merevítés, amire felfogatod magát a szerkezetet, azt is érdekes felfogatni a tetőre, ha gyárilag nincs (már pedig nincs, ha nincs tetőablakod).

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez a projekt valoszinüleg ugrot majd talán ha tudok szerezni donor tetöt.De most egy idöre leteszek erröl. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segitséget nagy az összetartás itt és sajnos egyre kevesebb az ilyen forum,de itt jó emberek jöttek össze szoval mégegyszer köszi!!!

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez a projekt valoszinüleg ugrot majd talán ha tudok szerezni donor tetöt.De most egy idöre leteszek erröl. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segitséget nagy az összetartás itt és sajnos egyre kevesebb az ilyen forum,de itt jó emberek jöttek össze szoval mégegyszer köszi!!!

Én egy 10-ért vettem tetőt kompletten.

Link to comment
Megosztás:

Én havernak kérdeztem meg, hogy mennyi lenne a bontóban, azt mondták 30.000 az alja (40-ről indultunk)

tető + elektromos tetőablak + tetőkárpit + kapcsoló a műanyag elemmel.

Én 8000-ért adtam el a tetőablak szerkezetet magában. ;)

Akkor szerncsém volt ;)

Én majd a tetőablak szerkezetet ingyen adom majd, csak tűnjön el innen. Van egy sőtétített ablakom majd arra kicserélem, csak jönne már vissza a kocsi a lakatostól......

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek! ;)

Tegnap az autópálya lehajtónál szóltak hogy lóg a kipufogóm...nosza lámpafényél megnéztem, elrohadt a bilincs ;)

Ma vettem új bilincset hozzá gumibakot fel is raktam, de az lenne a kérdésem:

- Hogy a bilincs végét miután átdugtam a gumibakon, meg kell e hajlítani, nem fog kicsúszni ha nem hajlítom meg? vagy jó így is...?

( A biztonság kedvéért próbáltam visszafelé kihúzni/rángatni de stabilnak tűnt )

Szerintem vagy hajlítsd fel, vagy tegyél rá egyéb biztosítást. Ha elég vastag akkor fúrd átt és sasszeget rá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.