Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szerintem ez halott ügy, nem adnak érte kápét, vagy ha igen akkor mélyen áron allul. Jobban jársz ha te adod el. Ha lenne pénzem lecserélném rá az enyémet, de nincs.

Magánszeméllyel meg az a gond,hogy nem ad hitelt.

A beszámítással jár a legjobban szerintem. Már ha eladó az autó mert árulni azt lehet. ;)

800-1milka körül meg van már ennyi idős g-astra is bőven. Az F manapság 5-600nál nem tud többet akármilyen csilli-villi. (Igen a hulladékok is ennyiért vannak,ebben ez a szép. ;) )

Ezta dtl-t például vagy 1.5éve árulják pedig éhezőművész,kombi,tipp-topp meg minden.

Link to comment
Megosztás:

Magánszeméllyel meg az a gond,hogy nem ad hitelt.

A beszámítással jár a legjobban szerintem. Már ha eladó az autó mert árulni azt lehet. :lol:

800-1milka körül meg van már ennyi idős g-astra is bőven. Az F manapság 5-600nál nem tud többet akármilyen csilli-villi. (Igen a hulladékok is ennyiért vannak,ebben ez a szép. :lol: )

Ezta dtl-t például vagy 1.5éve árulják pedig éhezőművész,kombi,tipp-topp meg minden.

Sajna szerintem is sok az 1milla érte. ;)

A fábiám 2004-es, klímás, 70.000 km-es, szervízkönyves, abszolút hibátlan, és örülök, ha elmegy 1.2-be. ;)

Ez a DTL is szép, és jó, de ez is sok kissé érte... :lol:

De sajna sokan nem adnak 1misit (én sem nagyon adnék) egy régebbi dizájnos autóért, hiába csili-vili, akármilyen jó is legyen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sajna szerintem is sok az 1milla érte. ;)

A fábiám 2004-es, klímás, 70.000 km-es, szervízkönyves, abszolút hibátlan, és örülök, ha elmegy 1.2-be. ;)

Ez a DTL is szép, és jó, de ez is sok kissé érte... :lol:

De sajna sokan nem adnak 1misit (én sem nagyon adnék) egy régebbi dizájnos autóért, hiába csili-vili, akármilyen jó is legyen. :lol:

Szerintem a 268ekm-rel van baj. Vissza kellene pörgetni 136e-re akkor elmenne simán. Mert évi 8-9ekmnél nem is mennek többet egy dízellel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem gyári ködlámpára sem adtak kupakot bontóban, mert azt csak és kizárólag ködlámpával együtt adják.

De még fényszóróra sem, ugyanezzel a felkiáltással. Mikor kérdeztem, hogy mi a helyzet az orr törött járgányon lévő lámpákkal, arra annyit mondtak, hogy olyan nincs...

De lehet, hogy csak engem néztek madárnak...

;)

Akkor ugy látom nem igazán fogok szerencsével járni.Még keresgélek,ha nem sikerül marad a barkács.Azért köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Valakinek nincs véletlenül elfekvőben bal első ajtóba egy jól működő hangszórója (nem szakadt, nem recseg, nem torzít).

Az enyém szakadt és elég sz@rul szól, azonban egyenlőre marad a gyári motyó, szóval valakit szívesen megszabadítanék tőle némi papír ellenében. (Itt a környező bontókban nem találtam ;) )

Link to comment
Megosztás:

Akkor azt mondjátok, hogy jó lenne az olyan teleszkóp is, amelyik már nemigazán tartja meg (hidegben, melegben még jó volt) a csomagtérajtót (ferdehátúé)?

Én olyat tettem bele, ami már nem tartotta meg az enyémnek az ajtaját. Most viszont alig bírom lenyomni a motorháztetőt, illetve nyitásnál is kapaszkodni kell, mert majd' elszáll... ;)

Mondjuk az ötajtósnál én nem a zsanírhoz csavaroztam a faudi fejet, hanem fúrtam neki lyukat.

Délután tudok majd csinálni fotót, ha kell...

Link to comment
Megosztás:

Én olyat tettem bele, ami már nem tartotta meg az enyémnek az ajtaját. Most viszont alig bírom lenyomni a motorháztetőt, illetve nyitásnál is kapaszkodni kell, mert majd' elszáll... :lol:

Mondjuk az ötajtósnál én nem a zsanírhoz csavaroztam a faudi fejet, hanem fúrtam neki lyukat.

Délután tudok majd csinálni fotót, ha kell...

Csak ha ráérsz, ha tényleg jók hozzá ezek is, akkor megcsinálnám én is. :lol:

Ebbe mi a World Cup? ;) A letört tükör? ;)

De benne a klíma is + alufelni + elektromos ablakok + tetőablak, így azért mindjárt más az ár arány. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Magánszeméllyel meg az a gond,hogy nem ad hitelt.

A beszámítással jár a legjobban szerintem. Már ha eladó az autó mert árulni azt lehet. ;)

800-1milka körül meg van már ennyi idős g-astra is bőven. Az F manapság 5-600nál nem tud többet akármilyen csilli-villi. (Igen a hulladékok is ennyiért vannak,ebben ez a szép. ;) )

Ezta dtl-t például vagy 1.5éve árulják pedig éhezőművész,kombi,tipp-topp meg minden.

Ha 400ezerért próbálná meghirdetni nem 600ezerért akkor talán el is tudná adni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak ha ráérsz, ha tényleg jók hozzá ezek is, akkor megcsinálnám én is. :lol:

Ebbe mi a World Cup? ;) A letört tükör? ;)

De benne a klíma is + alufelni + elektromos ablakok + tetőablak, így azért mindjárt más az ár arány. :lol:

Itt vannak az ígért képek!

20111021123_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20111021124_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20111021125_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20111021126_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20111021127_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Remélem tudtam segíteni.

Egyébként így nem megy olyan magasra, mint a kitámasztóval. De nem feltűnő a különbség. A végnél talán 1-2 centi.

Link to comment
Megosztás:

Valakinek nincs véletlenül elfekvőben bal első ajtóba egy jól működő hangszórója (nem szakadt, nem recseg, nem torzít).

Az enyém szakadt és elég sz@rul szól, azonban egyenlőre marad a gyári motyó, szóval valakit szívesen megszabadítanék tőle némi papír ellenében. (Itt a környező bontókban nem találtam ;) )

Nekem lehet, hogy még megvan. Már pár éve, hogy kiszereltem. De csak 1 hét múlva tudom megnézni, és megkeresni. Ha addig ráér....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lenne egy gondom, adott egy járgány amit vissza akarok helyezni a forgalomba, a következők az előzményei.

Tavaly dec.-ben lejárt a műszakija de nem lett kivonva a forgalomból így idén volt 2 csekk elmaradás a biztosítónál és a biztosító felbontotta a szerződést.

A súlyadó szintén nincs befizetve, de a kocsi kb 4 hónapja kilett vonva a forgalomból ideglenesen.

összegezve : biztosítás elmaradás, de a biztosító felbontotta a szerződést, súlyadó nincs befizetve.

Mit lehet ilyen esetben tenni ha műszakira akarom vinni?

Átmehetek más biztosítóhoz csak simán, vagy kikel fizetni az elmaradást és új szerződést kötni?

A súlyadót bekel fizetni mikor visszarakom a forgalomba, vagy csak 1 félévet?

Ebben a dologban kérnék segítséget.

Köszönöm előre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Lenne egy gondom, adott egy járgány amit vissza akarok helyezni a forgalomba, a következők az előzményei.

Tavaly dec.-ben lejárt a műszakija de nem lett kivonva a forgalomból így idén volt 2 csekk elmaradás a biztosítónál és a biztosító felbontotta a szerződést.

A súlyadó szintén nincs befizetve, de a kocsi kb 4 hónapja kilett vonva a forgalomból ideglenesen.

összegezve : biztosítás elmaradás, de a biztosító felbontotta a szerződést, súlyadó nincs befizetve.

Mit lehet ilyen esetben tenni ha műszakira akarom vinni?

Átmehetek más biztosítóhoz csak simán, vagy kikel fizetni az elmaradást és új szerződést kötni?

A súlyadót bekel fizetni mikor visszarakom a forgalomba, vagy csak 1 félévet?

Ebben a dologban kérnék segítséget.

Köszönöm előre is.

Ha jól tudom, új biztosítást csak akkor fogsz tudni kötni, ha rendezed az elmaradást.

Forgalomba helyezni, pedig csak úgy fogod tudni az autót, ha kifizeted az elmaradt súlyadót, ha jól tudom. De igazából ezekről a biztosító és az önkormányzat adó osztálya tud pontos felvilágosítást adni

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam ezen, de én inkább a csomiajtóba szerelnék teleszkópot. Elvégre azt többször nyitom ki, mint a gépháztetőt. Vagyis remélem! ;)

Sziasztok

Lenne egy gondom, adott egy járgány amit vissza akarok helyezni a forgalomba, a következők az előzményei.

Tavaly dec.-ben lejárt a műszakija de nem lett kivonva a forgalomból így idén volt 2 csekk elmaradás a biztosítónál és a biztosító felbontotta a szerződést.

A súlyadó szintén nincs befizetve, de a kocsi kb 4 hónapja kilett vonva a forgalomból ideglenesen.

összegezve : biztosítás elmaradás, de a biztosító felbontotta a szerződést, súlyadó nincs befizetve.

Mit lehet ilyen esetben tenni ha műszakira akarom vinni?

Átmehetek más biztosítóhoz csak simán, vagy kikel fizetni az elmaradást és új szerződést kötni?

A súlyadót bekel fizetni mikor visszarakom a forgalomba, vagy csak 1 félévet?

Ebben a dologban kérnék segítséget.

Köszönöm előre is.

Ki kell fizetni az elmaradt biztosítást! Anélkül nem megy... És persze az elmaradt súlyadót is. Elkerülhetetlen az ocsmány iroda, ott szépen elmondanak mindent. Arra számíts hogy egy nap mire a papírokat rendezed, és még további munka napok mire az autón rendszám lesz. Magyarország!! Így "szeretjük"!

:lol:

Szerk: Bocsi atis c14se! Nem láttam hogy van egy 4227-es oldal is, és hogy te már válaszoltál! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kérdésem az volna,tud-e valamelyikőtök ajánlani Dél-Pesten egy megbízható szerelőt,aki megbízhatóan,és nem túl drágán dolgozik.2 hete Opel tulajdonosnak mondhatom magam,és a vezérműszíjat szeretném cseréltetni "biztos ami biztos" alapon.Előre is köszi a válaszaitokat!

Link to comment
Megosztás:

Én is gondolkodtam ezen, de én inkább a csomiajtóba szerelnék teleszkópot. Elvégre azt többször nyitom ki, mint a gépháztetőt. Vagyis remélem! ;)

Ki kell fizetni az elmaradt biztosítást! Anélkül nem megy... És persze az elmaradt súlyadót is. Elkerülhetetlen az ocsmány iroda, ott szépen elmondanak mindent. Arra számíts hogy egy nap mire a papírokat rendezed, és még további munka napok mire az autón rendszám lesz. Magyarország!! Így "szeretjük"!

:lol:

Szerk: Bocsi atis c14se! Nem láttam hogy van egy 4227-es oldal is, és hogy te már válaszoltál! ;) :lol:

Nem baj hogy válaszoltál te is. Sőtt, megerősítettél abba amit én írtam, mert nem voltam benne biztos 100%-ban. De most már így biztosabb a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A kérdésem az volna,tud-e valamelyikőtök ajánlani Dél-Pesten egy megbízható szerelőt,aki megbízhatóan,és nem túl drágán dolgozik.2 hete Opel tulajdonosnak mondhatom magam,és a vezérműszíjat szeretném cseréltetni "biztos ami biztos" alapon.Előre is köszi a válaszaitokat!

melyik kerületek jöhetnek szóba?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.