Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szép estét fiúkák. Na ma estefele elhoztam a "sex machine"-t a szervizből mert ugyebár az angyalka karácsonykor meg szánt egy ütközéssel

http://pics.coldline...0101-4xMvgQ.jpg. 2 Hetet volt szervizbe mert mondtam nem sürgős én vittem motorháztetőt és a sárvédőt bontóból szereztem sajnos csak kékbe kaptam az volt 14.000Ft kb. átszámolva (román lejbe 200 lej volt). S ma megyek utána s látom ki van rakva az udvarra csak úgy csillog az eleje az új festés miatt gondoltam most jól zsebbe kell nyúlni. nézegetem erőst szép új mind a 2 fényszóró új hűtőrács színre fújva minden, ködlámpa kicserélve, lökös mintha új lenne ügyesen azt megjavították motortérbe nem is látszik hogy meg volt ütve ügyesen színre fújva új belső sárvédő erőst szépen megcsinálták. Az árra térve javítással cserélésekkel fényezéssel mindennel kb. átszámolva 65.000Ft volt (950 román lej) az állam leeset mikor mondják én gondoltam biztos lesz 120.000Ft fényezéssel együtt. erőst meg vagyok elégedve. Holnap rakok képeket fel ha sikerül.

szép estét mindenkinek.

Ezek szerint nálatok kicsit olcsóbban dolgoznak. :closedeyes: Vagy csak szerencséd volt a szerelővel.

Link to comment
Megosztás:

Ezek szerint nálatok kicsit olcsóbban dolgoznak. :closedeyes: Vagy csak szerencséd volt a szerelővel.

egyik régi jó ismerős ott szerelő és mindig oda vittem ha valami problem volt az autóval és most is úgy váltam el a társaságtól hogyha bármi van nyugodtan vihetem oda és legtöbbször nekem nem sürgős így van idejük jól átnézni és megcsinálni mert elég sok a munkájuk én soha nem is sürgettem és még nem is csalódtam bennük.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Észrevettem, hogy mostanában mikor hideg van (tavaly is ezt csinálta télen) indításra mikor beindul a motor ilyen visitásszerű surlódos hang jelentkezik 1mp en belül elmulik. Gondolom az önindító rosszalkodik. Mintha bent maradna egy kicsit. Mit lehet ezzel tenni?

Link to comment
Megosztás:

Milyen A4? B5-6-7? Kotró vagy sima és milyen motor?

Ennyi? Toköm a tőkére tettem volna hogy elzavartok anyuba.

Semmi extra sima fehér fénymásolópapír,csak az okmányirodában

nyomtatják,"Kérelem adatlap alább megnevezett,lejárt kategória

érvényességű vezetői engedéllyel 2012.03.31-ig jogosít vezetésre."

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Észrevettem, hogy mostanában mikor hideg van (tavaly is ezt csinálta télen) indításra mikor beindul a motor ilyen visitásszerű surlódos hang jelentkezik 1mp en belül elmulik. Gondolom az önindító rosszalkodik. Mintha bent maradna egy kicsit. Mit lehet ezzel tenni?

Nem az ékszíj csúszik meg, ahogy teljesen ridegen elindul?

Link to comment
Megosztás:

Nem az ékszíj csúszik meg, ahogy teljesen ridegen elindul?

Szerintem nem... (új a szíj kb 1hónapos), meg olyan mint amikor véletlenül ráindítózok. Ma járattam 10 percig a kocsit utánna hang nélkül indított. Csak a hidegben de ezt tavaj télen is észrevettem... sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! a valtóm 1és 2 és fokozatot nehezen veszi illetve ha veszi akkor 3asba vagy 4es be ugrik be ! Én erre gyanakszom ez lehet a hibás csak nem tudom mi a neve:http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

Nem az lesz a gond. Inkább a GYIK váltórudazat beállítása c. részt olvasd el.

Én nem 5-ös fúróval variálok, hanem hátramenetbe teszem a váltót és a kart is és úgy húzom meg az előzőleg fellazított csavart a váltórúd bilincsén. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy mióta a napi 5 hozzászólást bevezették a kibiceknek, azóta alig él a fórum. Az én napi hozzászólásom is alig 1-nél valamivel több volt, de lehet, hogy ezután annyi se lesz. Egyszerűen nincs itt élet. Figyelem, hogy az új érdeklődők feltett kérdéseire se jön válasz. Eddig volt olyan, hogy "nézd meg itt, vagy ott", de most semmi.

Én már nem sokat kérdezek, de egy "halott térben" válaszolni sincs kedvem. Ugyanis általában egy válasz több választ generál. Aztán hipp - hopp itt a limit! :stare:

Link to comment
Megosztás:

Azért van élet a halálon túl is...

Csak gondolom mindenki hvat lapátol, vagy ismerőst ment, vagy az aksival törődik... :)

Nekem is lehasalt az aksi...megbosszúlta magát, a gondatlanság... :(

Legyen igazad, de én úgy látom, hogy a jelenség nem mai, hanem amióta változott az "arculat".

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! a valtóm 1és 2 és fokozatot nehezen veszi illetve ha veszi akkor 3asba vagy 4es be ugrik be ! Én erre gyanakszom ez lehet a hibás csak nem tudom mi a neve:http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

Nem az lesz a gond. Inkább a GYIK váltórudazat beállítása c. részt olvasd el.

Én nem 5-ös fúróval variálok, hanem hátramenetbe teszem a váltót és a kart is és úgy húzom meg az előzőleg fellazított csavart a váltórúd bilincsén. :icon13:

Na maj most sikerül.

Azzal én is nyaltam, állítgattam a váltót, közbe meg az a felemás csőstift vékonyabbik vége már leszakadt, és lötyögött ott az a kütyü.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Át szeretném alakítani az első ablaktörlőt úgy, hogy egy kar legyen csak és töröljön jobbra illetve balra. De ugy szeretném h középről indul töröl egyszer vezetőoldalfelöl visszamegy középre és töröl egyszer utasoldalfelöl és ismét középen áll meg. Valami ötlet valakinek?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Heló mindenki csak 1 kérdés elmélkedés .Szerintetek nitró higitóval menne az astra ,mondjuk fele-fele arányban benzinnel keverve ? Mert az ugye majdnem olcsóbb mint a benzin .

A régi dízelekre szokták mondani, hogy mindennel elmennek, ha belep*sálsz a tankba azzal is. :icon1: Szóval, dízelbe talán, mondom talán...

De én benzinesbe biztos nem önteném bele. Ha már a kopogás miatt az sem mindegy milyen oktánszámú a benzin...

De hát te tudod.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom, hogy mióta a napi 5 hozzászólást bevezették a kibiceknek, azóta alig él a fórum. Az én napi hozzászólásom is alig 1-nél valamivel több volt, de lehet, hogy ezután annyi se lesz. Egyszerűen nincs itt élet. Figyelem, hogy az új érdeklődők feltett kérdéseire se jön válasz. Eddig volt olyan, hogy "nézd meg itt, vagy ott", de most semmi.

Én már nem sokat kérdezek, de egy "halott térben" válaszolni sincs kedvem. Ugyanis általában egy válasz több választ generál. Aztán hipp - hopp itt a limit! :stare:

Én is észrevettem, hogy nem pörög a fórum úgy, mint pár éve. Remélem azért majd ez megváltozik.

Link to comment
Megosztás:

A régi dízelekre szokták mondani, hogy mindennel elmennek, ha belep*sálsz a tankba azzal is. :icon1: Szóval, dízelbe talán, mondom talán...

De én benzinesbe biztos nem önteném bele. Ha már a kopogás miatt az sem mindegy milyen oktánszámú a benzin...

De hát te tudod.

oksi ez csak 1 gondolat volt , hogy mások mit szólnak ehhez ,mert annó a trabi ment vele ebből fakadt eme gondolat . :huh:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.