Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Érdekes kérdés mert én sem tudom, egyetlen másik astrán se láttam még.

Valeo lámpa van benne, de a belét kicseréltem ledesre mert a gyári szétrohadt és kiégtek az izzók.

Ha valaki tudja milyen "szárny" ez akkor ossza meg velem is köszi :) Az biztos hogy hosszabb mint a sima gyári.

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Az egy Irmscher szárny, és nem olcsó.

Link to comment
Megosztás:

És fizettél érte egy valag pízt!

Én csak 16-ot, és nem volt kamu a vizsgán.

Itt sem volt, a szemem láttára nézték átt csak ugye rálátás nincs a tányérokra kivülről a kerék takarja bellülről a tank lengéscsillapításba meg nem szólt bele. Amúgy 24-volt maga a vizsga.

Ezt a dumát. :D Nincs is hajad. :evilgrin:

Nincs persze mert leégett.... :D

Nem akartam ma már a kocsival foglalkozni de: mociháztető kitámasztó ingyen elvihető....nekem már nem kell. :sneaky:

Link to comment
Megosztás:

Itt sem volt, a szemem láttára nézték átt csak ugye rálátás nincs a tányérokra kivülről a kerék takarja bellülről a tank lengéscsillapításba meg nem szólt bele. Amúgy 24-volt maga a vizsga.

Nincs persze mert leégett.... :D

Nem akartam ma már a kocsival foglalkozni de: mociháztető kitámasztó ingyen elvihető....nekem már nem kell. :sneaky:

Azért ne vedd le. Elfér az ott.

Nekem az első pár, egy év után megadta magát. A második sem birta tovább. Érdekes, mindegyik télen halt meg, amikor nagy hidegben kinyitottam.

Jó az a kitámasztó, elfér ott. A mostani pár sem az igazi. Nem tolja fel a tetőt, de ha kézzel felemelem, akkor megtartja.

Link to comment
Megosztás:

Azért ne vedd le. Elfér az ott.

Nekem az első pár, egy év után megadta magát. A második sem birta tovább. Érdekes, mindegyik télen halt meg, amikor nagy hidegben kinyitottam.

Jó az a kitámasztó, elfér ott. A mostani pár sem az igazi. Nem tolja fel a tetőt, de ha kézzel felemelem, akkor megtartja.

Már leszereltem... :D

Link to comment
Megosztás:

Az egy Irmscher szárny, és nem olcsó.

A kormányom is fabetétes, most már kiderült számomra, hogy az is egy irmscher tuning fabetétes kormány. A szárny is az.

De mondjuk más egyéb dolgot nem találok az autón ami tuningra utalna. Milyen árulkodó jelek lehetnek még? Utólag rakhatták őket rá illetve bele?

Erről az irmscher dologról nem tudok sokat. Okosítsatok! Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

A kormányom is fabetétes, most már kiderült számomra, hogy az is egy irmscher tuning fabetétes kormány. A szárny is az.

De mondjuk más egyéb dolgot nem találok az autón ami tuningra utalna. Milyen árulkodó jelek lehetnek még? Utólag rakhatták őket rá illetve bele?

Erről az irmscher dologról nem tudok sokat. Okosítsatok! Köszi :)

Az irmscher egy német tuningcég és elég sok kiegészítőt meg "tuningot" gyárt.

Nézd meg a profilomban a galériát, ott van kép egy irmscher hátsószárnyról meg küszöbről. (a kocsi többi részét ne nézd! :D )

Link to comment
Megosztás:

A kormányom is fabetétes, most már kiderült számomra, hogy az is egy irmscher tuning fabetétes kormány. A szárny is az.

De mondjuk más egyéb dolgot nem találok az autón ami tuningra utalna. Milyen árulkodó jelek lehetnek még? Utólag rakhatták őket rá illetve bele?

Erről az irmscher dologról nem tudok sokat. Okosítsatok! Köszi :)

Tölthetnél fel egy képet a műszerfaladról amin a kormány is látszik.

Ahogy az Avatarodat nézem Digit klímás a kocsid?

Link to comment
Megosztás:

Az irmscher egy német tuningcég és elég sok kiegészítőt meg "tuningot" gyárt.

Nézd meg a profilomban a galériát, ott van kép egy irmscher hátsószárnyról meg küszöbről. (a kocsi többi részét ne nézd! :D )

A te szárnyad más, nekem oldalt nem húz le. A küszöb jó!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Tölthetnél fel egy képet a műszerfaladról amin a kormány is látszik.

Ahogy az Avatarodat nézem Digit klímás a kocsid?

Parancsolj: http://kepfeltoltes.hu/view/120409/2012-04-07_14.04.23_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Igen, utólagosan beszerelt diavia digit klíma. Középkonzol ki van vágva és a vezérlőpanel oda van becsúsztatva. Sajnos a hőmérsékletállító potméteres léptetőmotor nem jól dolgozik. Eltörött a műanyag a fogaskeréken de miután cseréltem nem emlékezett a lépésekre. Egy majom villanyszerelő már nézte szerinte az elektronika rossz, szerintem meg csak rossz szögben lett rátéve az új műanyag, habár nem értek hozzá. Még nincs "kedvem" felmenni pestre a cool4u-hoz(hivatalos forgalmazó).

Egy jó állapotú steinmetz dob is van az autón plusz a kormány meg a hátsó szárny. Sokat volt mókolva az autóval látszik a csavarokon a beltérben is.

Én is bátran nyúlok hozzá mert nem szeretem ha valami nyikorog vagy zörög.

Valaki biztos költött az autóra. De sajnos a lámpák már nem gyáriak voltak mikor vettem, és az első lökhárító sem. Miután elémkanyarodtak még annyira sem.

Stb...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az van. Nem is láttad? :huh:

köszi

ŐŐŐ mivel ugyanaz a klíma, ugyanaz a léptetőmotor. Had érdeklődjem meg, emlékszel, hogyan állítottátok be pontosan a léptetőmotort?

Mi a pontos menete? Hány fokról kell indulni a beállítással? Milyen állásban kell rátenni a fogaskerékre a műanyagot?

Nekem most LO-n full hideg, aztán felfelé léptetve 24foknál mozdul meg egy kicsit először a motor, majd HI-n indul el a legmelegebbre. Köztes állások nincsenek.

Link to comment
Megosztás:

ŐŐŐ mivel ugyanaz a klíma, ugyanaz a léptetőmotor. Had érdeklődjem meg, emlékszel, hogyan állítottátok be pontosan a léptetőmotort?

Mi a pontos menete? Hány fokról kell indulni a beállítással? Milyen állásban kell rátenni a fogaskerékre a műanyagot?

Nekem most LO-n full hideg, aztán felfelé léptetve 24foknál mozdul meg egy kicsit először a motor, majd HI-n indul el a legmelegebbre. Köztes állások nincsenek.

Átvittem a klíma topicba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.