Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha van benne e jel, és nem veri vissza az ablak a fényét,akkor tök8 hogy gyári e vagy sem. Nem köthetnek bele. És ezeket nem én mondom, hanem a jogszabályok.

Tecsós lámpa volt, szerintem kínnyai és nem néztem én E jelet! :D

Az biztos, hogy nem zavart a hátsó kilátásban, meg a fénye sem. (Engem.) De a vizsgabiztost sajna igen. :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Azért ez így elég sarkos.

A bödönért speciel pont nem szólhatnak, mert nemhogy nem rontja, hanem javítja a károsanyag kibocsátást, egyéb változást meg nem okoz. Az alufelni is egy olyan dolog, hogy x méreteltérésen belül azt raksz fel amit akarsz.

Viszont alapvetően megváltoztatja a motor káros anyag újrafelhasználási módszerét a gyáritól eltérve.

Link to comment
Megosztás:

Azért ez így elég sarkos.

A bödönért speciel pont nem szólhatnak, mert nemhogy nem rontja, hanem javítja a károsanyag kibocsátást, egyéb változást meg nem okoz. Az alufelni is egy olyan dolog, hogy x méreteltérésen belül azt raksz fel amit akarsz.

Ha van benne e jel, és nem veri vissza az ablak a fényét,akkor tök8 hogy gyári e vagy sem. Nem köthetnek bele. És ezeket nem én mondom, hanem a jogszabályok.

hogy a fenébe javítaná (a nyitott bödön)? ja perzse a kipuffba kevesebb lesz a cucc, cserébe kapásból a levegőbe köpködi a motor (lambda) szabályozás nélkül

ennyi erővel levághatnád a leömlönél had nyomja ott ki, aztán a seggébe mérve meg rögtön juro4es lesz a motorod....

sztem nem azé vezetik vissza, mert az olyan hüde jó a motornak, hanem mert valahova tenni kell azt a szutykot

Viszont alapvetően megváltoztatja a motor káros anyag újrafelhasználási módszerét a gyáritól eltérve.

bizony

Link to comment
Megosztás:

Tied volt?

A cégemé... (tulajdonképpen az enyém, mert a cég is saját cég) Egy álom autó, amit marhára sajnálok, mert 1x hagyott cserben. Szétlőtte a vízcsövet, mert a műanyag elöregedett. Sajnos nem volt rá pénz, hogy a cég fenntartsa, ezért eladásra került... vagy ez, vagy a másik, ami azért egy sokkal szebb, és kevesebbet futott ugyan ilyen kombi. Az mondjuk 1.6 16V, de 2 év alatt az 1.4-essel 50ezret mentem, szóval kicsit össze nőttünk...

Link to comment
Megosztás:

Szép lett a kocsi!Jól néz ki a fólia! :)

Gondolom sokat megfog majd a napból!

Ja ja nagyon jó érzés hátul ülni. Mikor legelőbb hátul beültem mondtam is "na gyerekek ezután én hátul ülök" :D

A fólia 15%-ban ereszti át a fényt most már bánom hogy nem rakattam 5%-ost, de ez is nagyon jó.

Link to comment
Megosztás:

Ja ja nagyon jó érzés hátul ülni. Mikor legelőbb hátul beültem mondtam is "na gyerekek ezután én hátul ülök" :D

A fólia 15%-ban ereszti át a fényt most már bánom hogy nem rakattam 5%-ost, de ez is nagyon jó.

A fóliázást te csináltad? és am mennyibe került a fólia?

Link to comment
Megosztás:

Hellótok!

Tudtok nekem olyat mondani hogy a kereszteződésben a jelzőlámpa ha vált sárgáról pirosra az kb mennyi idő? 2 vagy 3mp? Vagy ez kereszteződés függő? Sárgáért még büntetnek vagy nem? régebben elvileg igen de mintha módosítottak volna valamit.

A szitu a következő:

Autó bent középen jobbra kanyarodás utánna közvetlenül egy másik autó (bár nem mehetett volna be középre de ez most lényegtelen) zöld a lámpa én 3. autóként előttem 2 kimegy, felnéztem épp átvált sárgára, de akkor már indúltam befele. Szembe oszlopon persze kamera, csak most nem tudom hogy ez most számít vagy talán még nem? Nem csikorgó kerekekkel indúltam el hanem szokásos módon elindulás, csak most esz az ideg hogy ebből számíthatok e büntetésre vagy nem? Vagy rosszabbik estet hogy esetleg még a kereszteződés közepét se hagytam el teljesen és lehet már piros volt a lámpa... Esetleg ha szívás van akkor mennyi ideig kell izgulnom? 2vagy 3hónap alatt küldik ki a csekket vagy nincs korlátozva?

Link to comment
Megosztás:

Hellótok!

Tudtok nekem olyat mondani hogy a kereszteződésben a jelzőlámpa ha vált sárgáról pirosra az kb mennyi idő? 2 vagy 3mp? Vagy ez kereszteződés függő? Sárgáért még büntetnek vagy nem? régebben elvileg igen de mintha módosítottak volna valamit.

A szitu a következő:

Autó bent középen jobbra kanyarodás utánna közvetlenül egy másik autó (bár nem mehetett volna be középre de ez most lényegtelen) zöld a lámpa én 3. autóként előttem 2 kimegy, felnéztem épp átvált sárgára, de akkor már indúltam befele. Szembe oszlopon persze kamera, csak most nem tudom hogy ez most számít vagy talán még nem? Nem csikorgó kerekekkel indúltam el hanem szokásos módon elindulás, csak most esz az ideg hogy ebből számíthatok e büntetésre vagy nem? Vagy rosszabbik estet hogy esetleg még a kereszteződés közepét se hagytam el teljesen és lehet már piros volt a lámpa... Esetleg ha szívás van akkor mennyi ideig kell izgulnom? 2vagy 3hónap alatt küldik ki a csekket vagy nincs korlátozva?

Ne foglalkozz vele, csak egy előző előtti generációs térfigyelő kamera. Az autód színe se látszik rajta, nem hogy a rendszáma :D A sárgára most az az aktuális f.szság, hogy ha féktávon belül lenne, és meg tudnál állni, de mégsem teszed, ezen kívül rendőr is van ott, és készített egy bizonyításra alkalmas fényképsorozatot rólad, amiből látszik, hogy meg tudtál volna állni, akkor bünti. Ne legyél paranoiás ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne foglalkozz vele, csak egy előző előtti generációs térfigyelő kamera. Az autód színe se látszik rajta, nem hogy a rendszáma :D A sárgára most az az aktuális f.szság, hogy ha féktávon belül lenne, és meg tudnál állni, de mégsem teszed, ezen kívül rendőr is van ott, és készített egy bizonyításra alkalmas fényképsorozatot rólad, amiből látszik, hogy meg tudtál volna állni, akkor bünti. Ne legyél paranoiás ;)

Az a kamera elvileg a gyalogosokra van ráizzítva mert néha átcsászkálnak a piroson, de Tv-be kb fél éve mondták hogy az autósokat is fogják vele. Mármint ahol lakom, helyi Tv. Most rohadtúl nem jönne jól egy csekk mert jövő hónapba még műszaki is lesz. Féktáv az nem volt mert akkor indúltam mikor váltott. Csak épp a lábam gyorsabb volt mint hogy felfogjam. Amúgy elvileg mennyi idő után jön ki a levél?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.