Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, megjöttem nyaralásból. Előtte leadtam a kocsit kasztniztatni. A kocsi értékét fogom kifizetni kb, röhögjetek ki :D

de mivel műszakilag pöpec, úgy döntöttem jobban megéri, mint egy bizonytalan előéletűt venni...

múltkor téma volt, ki mennyit költött a kocsira, én most 300-at fogok, igaz, ebben sokminden plusz a vizsga is benne van

Nem röhögünk ki, én 630-ért vettem eddíg kábé ráköltöttem 500-at és most ér talán 300-at...

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén rászántam magam egy kis puceválásra. Amit,főleg, a nagy gázra történő rántások miatt fundáltam ki.

Ezek a képek akár a gyengébb idegzetűeket fel is izgathatják! Csak saját felelősségre nézzétek meg! :D

El_tte_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ut_na_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

160ezer kilométer alatt némi dzsuva lerakódik az injektorok végére. Csoda, hogy egyáltalán még ment... :D

Link to comment
Megosztás:

Na, megjöttem nyaralásból. Előtte leadtam a kocsit kasztniztatni. A kocsi értékét fogom kifizetni kb, röhögjetek ki :D

de mivel műszakilag pöpec, úgy döntöttem jobban megéri, mint egy bizonytalan előéletűt venni...

múltkor téma volt, ki mennyit költött a kocsira, én most 300-at fogok, igaz, ebben sokminden plusz a vizsga is benne van

En mar nem szomoom mit koltottem. Mar csak hogy mit szeretnek... Az pedig hirtelen egy 500as lenne..

Lakatos, teli fenyezes, uj gumi garnitura. eddig kb 400 es hat egy felni cseren meg filozom erosen... ujabb 100as..

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén rászántam magam egy kis puceválásra. Amit,főleg, a nagy gázra történő rántások miatt fundáltam ki.

Ezek a képek akár a gyengébb idegzetűeket fel is izgathatják! Csak saját felelősségre nézzétek meg! :D160ezer kilométer alatt némi dzsuva lerakódik az injektorok végére. Csoda, hogy egyáltalán még ment... :D

Hmmm..nekem is meg kéne néznem...bár amikor a legutóbb a kezemben vot még elég tisztának tűnt....

641033-20120813-9zY41j.jpg

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén rászántam magam egy kis puceválásra. Amit,főleg, a nagy gázra történő rántások miatt fundáltam ki.

Ezek a képek akár a gyengébb idegzetűeket fel is izgathatják! Csak saját felelősségre nézzétek meg! :D

160ezer kilométer alatt némi dzsuva lerakódik az injektorok végére. Csoda, hogy egyáltalán még ment... :D

Ennyit az etanol mindent kitisztít népi bölcsességről.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam hogy ez lesz a válasz hogy a viki hiábasn van megírva.

De akkor mi volt a különbség a jelölésben az se és sima motor között?

Hány éves a készülék?

A legelső szériákra ráírták a hengerenkénti befecskendezéses motoros Astrák csomiajtójára, hogy Si, aztán később lehagyták.

Link to comment
Megosztás:

Mostanság alig megyek vele. Tegnap gurultam egy kicsit:) Elkezdtem írni tovább a javítási listámat:-)

A fontos még az, hogy a céges Saab 93 1,9TiD-ből nem szabad rögtön bele ülni. Picit várni kell, pl pár kör a Corsával © és rögtön nagyon jó kis gép a kis astrám!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint ha korábban itt olvastam volna, hogy tán a merivában is még ugyanazok a hangszórók vannak elöl mint a fastra/avectrában?

Ez tényleg így van? mert akkor kedden túrok magamnak bontóban. :D

És az első csipogó helyére mi passzol? Mondjuk b vectra?

B vectra tökéletes. Nekem is az van benne. A csati ugyanaz, csak a csipogó rögzítése nem olyan. De simán be lehet tenni a helyére, mert megszorul a tükörháromszög hátuljánál lévő résben.

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Véleményetek szerint az Astra F belső tüköt kompatibilis a Calibrába? Az üvegen a pöcök megvan csak a többi csonk rész van letörve. Csak gondoltam megkérdezem, mert szerintem F-ből hamarabb találnék tükröt. Előre is köszönöm! ;)

Vagy milyen más Opelből lenne még bele jó?

Nahh, már tárgytalan mert azóta vettek bele univerzálisat. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.