Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Astra F cabriót nézegetek. Találtam egyet Győrben, egy márkakereskedés hirdeti (Opel Gyimes) :

http://www.hasznalta....8i-16v-6060376

Tud erről az autóról esetleg valaki valamit? A kereskedő szerint gyűjtőé volt...hát persze. :-)

Örülnék minden infónak, előre is köszi!

Szépen néz ki!Képről egyben van a verda.

Link to comment
Megosztás:

Nem. De a műszerfalat Calibrákba és Vectrákba is szerelték, amelyeknek volt összkerékhajtású változata.

Egyébként az összkerékhajtás hibájára utal.

Aha, ezt nem tudtam. Köszi a felvilágosítást :D

Azért... milyen jó lenne összkerékkel télen a nagy hóban. Sokan meglepődnének :hehe:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Astra F cabriót nézegetek. Találtam egyet Győrben, egy márkakereskedés hirdeti (Opel Gyimes) :

http://www.hasznalta....8i-16v-6060376

Tud erről az autóról esetleg valaki valamit? A kereskedő szerint gyűjtőé volt...hát persze. :-)

Örülnék minden infónak, előre is köszi!

A képek alapján gyönyörű, de azért nem ártana menni vele, meg aláfeküdni. A motortérről ugye nincs kép, de azt sem ártana átnézni.

A 140 ezer km nekem gyanúsan kevés. Miért nincs soha 200-300 ezer km-es Astra a hirdetésekben?

Link to comment
Megosztás:

A képek alapján gyönyörű, de azért nem ártana menni vele, meg aláfeküdni. A motortérről ugye nincs kép, de azt sem ártana átnézni.

A 140 ezer km nekem gyanúsan kevés. Miért nincs soha 200-300 ezer km-es Astra a hirdetésekben?

Azért tegyük hozzá, hogy ez egy kabrió, amit sok esetben szezonálisan használtak/használnak. Az én Astrámban van most 225.000 km, tehát egy hasonló, de vászontetős autóról elképzelhetőnek tartom a kevesebb futást.

Link to comment
Megosztás:

A képek alapján gyönyörű, de azért nem ártana menni vele, meg aláfeküdni. A motortérről ugye nincs kép, de azt sem ártana átnézni.

A 140 ezer km nekem gyanúsan kevés. Miért nincs soha 200-300 ezer km-es Astra a hirdetésekben?

Mercsak idős, nyugdíjas, nemdohááányzó, hölgyvezető, orvos árul a piacon rendszeresen karbantartott, megkímélt, állandóan garázsban tartott autókat..... :D

Link to comment
Megosztás:

Mercsak idős, nyugdíjas, nemdohááányzó, hölgyvezető, orvos árul a piacon rendszeresen karbantartott, megkímélt, állandóan garázsban tartott autókat..... :D

:lol:

Igen! És csak keveset használták, amikor az unokákat látogatták, vagy a hétvégi telekre mentek ki. :D

Igaz, hogy a hirdetett kabriók futásteljesítményét sose figyeltem, de minden esetre elég gyanús, hogy pont hajszállal a lélektani határok alatt van...

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Igen! És csak keveset használták, amikor az unokákat látogatták, vagy a hétvégi telekre mentek ki. :D

Igaz, hogy a hirdetett kabriók futásteljesítményét sose figyeltem, de minden esetre elég gyanús, hogy pont hajszállal a lélektani határok alatt van...

Egy kabriót sosem használnak úgy, mint egy zárt autót. Főleg télen, amikor az egyrétegű vászontető kevésbé szigetel...stb. Épp ezért a kabriók futásteljesítményénél hihető a relatíve kisebb futás.

Link to comment
Megosztás:

Elég sok cartársnak kint van a kocsiján.Többek közt nekem is.Én azt mondom,hogy szerintem tedd ki nyugodtan. :)

lehet hogy újat mondok, de azok a sokak klubtagok... szerintem meg ne tegye ki az akinek köze nincs a klubhoz. Azt se írja ki az ember az ajtajára, hogy Kovács lakás, ha nem úgy hívják...

Link to comment
Megosztás:

Akkor nekem is le köllött volna kaparni mikor lejárt a tagság?

Tudod, hogy hogy értettem amit írtam. Nem lejárt tagságról beszélünk, hanem arról, hogy kiír valamit, ami mögött nincs semmi. Ennyi erővel azt is kiragaszthatja hogy Budataxi, vagy hogy DonPepe, ugyan annyi tartalom van mögötte... :lol:

Link to comment
Megosztás:

lehet hogy újat mondok, de azok a sokak klubtagok... szerintem meg ne tegye ki az akinek köze nincs a klubhoz. Azt se írja ki az ember az ajtajára, hogy Kovács lakás, ha nem úgy hívják...

Oké, ezen nem múlik, akkor nem rakom ki. De azért remélem, hogy egy-két vajszívű klubtag szóba áll velem, ha esetleg alkalom adódik rá.

Link to comment
Megosztás:

Oké, ezen nem múlik, akkor nem rakom ki. De azért remélem, hogy egy-két vajszívű klubtag szóba áll velem, ha esetleg alkalom adódik rá.

Nem azt mondtam, hogy senki ne álljon veled szóba, csak hogy ne ragassz ki olyat, ami nem igaz. Az opeles ismeretségem fele nem klubtag, csak nem is írja ki :D

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam, hogy senki ne álljon veled szóba, csak hogy ne ragassz ki olyat, ami nem igaz. Az opeles ismeretségem fele nem klubtag, csak nem is írja ki :D

Szerintem egy kicsit eltúlzod a dolgot. Nem azt írja ki hogy KLUBTAG VAGYOK. Csak annyit, hogy opelklub.hu

Vagyis ezt az oldalt reklámozná. Kicsit túlpörögtél, nem gondolod? :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Arról érdeklődnék, hogy nektek van-e ötletetek, hogy hogyan lehetne szépen megcsinálni a tetőkárpitot. Ugyanis már az egész lóg, és az anyag mállik szét, ahogy hozzáérek. Milyen anyagot lenne érdemes venni, vagy tudtok-e olyan helyet ahol olcsón és jól meg tudják csinálni? Én miskolci vagyok, tehát a város közelében lenne célszerű találni valakit! Nagyon szeretem a kisautómat, és szeretném, ha szép lenne :) a típusa: 1993-as 3 ajtós F astra

Várom a válaszokat!! Email: szabo.victoria.88@gmail.com

Üdv.: Sz. Viki

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Arról érdeklődnék, hogy nektek van-e ötletetek, hogy hogyan lehetne szépen megcsinálni a tetőkárpitot. Ugyanis már az egész lóg, és az anyag mállik szét, ahogy hozzáérek. Milyen anyagot lenne érdemes venni, vagy tudtok-e olyan helyet ahol olcsón és jól meg tudják csinálni? Én miskolci vagyok, tehát a város közelében lenne célszerű találni valakit! Nagyon szeretem a kisautómat, és szeretném, ha szép lenne :) a típusa: 1993-as 3 ajtós F astra

Várom a válaszokat!! Email: szabo.victoria.88@gmail.com

Üdv.: Sz. Viki

Szia!

Lehet, hogy érdemes lenne kompletten cserélni egy olyanra, ami nem lóg. Az lenne talán a legegyszerűbb.

Bár van itt aki már áthúzta a tetőkárpitot, de az nagyon nem mindegy, hogy milyen ragasztóval és milyen anyaggal csinálod.

Én a helyedben inkább cserélném. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.