Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdv.Tudnátok nekem segíteni?1.4-es opel astra f-es autóm van.Néha nehezen indul,nincs fordulatszám,leáll,rángat.Csináltam gyertya cserét,benzinszürő cserét,átnéztem a vezetékeket.Egy opelos haverom azt mondta,hogy fötengely jeladó hiba lesz.Ezt hol találom,és kitudnám-e cserélni?

Mi a motorkódod? Hidegen csinálja vagy melegen is? rendszeresen csinálja vagy változó időszakonként? Esőben, száraz időben?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudom hogy Ti hogy vagytok ezzel a hírrel de nekem azert ossze szorul a gyomrom amikor markatarsat er balesett, foleg ha csecsemo az egyik aldozatt, meg ha nem is ismertuk itt a forum oket en oszinte reszvettemet szeretnem kifejezni a csaladert.

http://m.heol.hu/cikk/478415

Valahol azert sajnalom a bordo combi 1,7 astra f is. Tudom ez ilyenkor a legkisebb baj...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudom hogy Ti hogy vagytok ezzel a hírrel de nekem azert ossze szorul a gyomrom amikor markatarsat er balesett, foleg ha csecsemo az egyik aldozatt, meg ha nem is ismertuk itt a forum oket en oszinte reszvettemet szeretnem kifejezni a csaladert.

http://m.heol.hu/cikk/478415

Valahol azert sajnalom a bordo combi 1,7 astra f is. Tudom ez ilyenkor a legkisebb baj...

Hát sajna egy terepjáróval szemben ahol másfél vagy kétszeres a súykülönbség nem sok esélyük van a túlélésre. Ha nem tudod elkerülni az ütközést akkor már csak a szerencsén múlik hogy túléled-e. <_<

Link to comment
Megosztás:

És persze megint a vétkes sofőr, és utasai sértetlenül szálltak ki a kocsiból. Azt is megkérdőjelezném, hogy mit keresett egy moldván sofőr -ha jól vettem ki román utasokkal egy francia rendszámú autóban?...

Mit mit...vendégmunkás ment vissza dolgozni. Régebben sokat jártam arra, de most már nem Karcagnak megyek, mert annyi ilyen dilettáns van, hogy hihetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Én is sok ezer km a hátam mögött, látom néha tényleg mi folyik az utakon és tény és való nagyon sok balesetnek kell ahhoz történnie, hogy egy kereszteződést egy útszakaszt biztonságossá tegyenek mert az utak többsége nem a mostani forgalom mennyiségre van kalibrálva...persze nem lehet mindenhova lámpát körforgót tenni és mivel emberek vagyunk néha mi is csinálunk hülyeséget, de nekem pont a múltkor volt pont egy olyan esett amikor jött egy verda naon sietett veszélyhelyzetet veszélyhelyzettel oldott meg száguldott végig a városon és utána pár km arrébb megláttam egy benzinkúton egy mondatott mondtam neki miattad majdnem többen megsérültek,nem féltél? válasza csak ennyi volt Ő tud vezetni....az ilyeneknek hiába van pl zebra....körforgó...

Link to comment
Megosztás:

Hát sajna egy terepjáróval szemben ahol másfél vagy kétszeres a súykülönbség nem sok esélyük van a túlélésre. Ha nem tudod elkerülni az ütközést akkor már csak a szerencsén múlik hogy túléled-e. <_<

Hát Szomorú látvány... Egyperces néma gyász.... :( :closedeyes:

Amúgy az eséllyel kapcs. az Opelben az anyós ülésnek az öve, eléggé elgondolkodtató helyzetben van....

Link to comment
Megosztás:

Reggel vicceskedett az nz. Indítok, elkapja, töftöf, leáll. Anyád. Replay. Teker, de nincs reakció. Átmozgattam a gyújtást. Beindult 3hengerrel. Átmozgattam megint. 3henger, majd megjött a 4. Ok, akkor ketyegjél amíg letakarítom a havat. Hopp 3henger, majd leáll. Fakk. Indítózok, megint csak teker. Megint átmozgattam mindent. Indult 4 hengerrel. Igényli az xe-t én már látom. :D

Link to comment
Megosztás:

Reggel vicceskedett az nz. Indítok, elkapja, töftöf, leáll. Anyád. Replay. Teker, de nincs reakció. Átmozgattam a gyújtást. Beindult 3hengerrel. Átmozgattam megint. 3henger, majd megjött a 4. Ok, akkor ketyegjél amíg letakarítom a havat. Hopp 3henger, majd leáll. Fakk. Indítózok, megint csak teker. Megint átmozgattam mindent. Indult 4 hengerrel. Igényli az xe-t én már látom. :D

:D Most cseréltem izzítógyertyákat... Lehet hogy mégse az önindítóm halódik, csak izzítás nélkül szenved :lol: első fordulatra már indul, mint régen :D És el is kezdett csúszni a szíj, úgy mint régen... xD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.