Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amatőőőőőőr!

Nem tanultad meg, hogy ebben az országban ki kell nyitni a dobozt,

mielőtt megveszel valamit? Különben könnyen lehet féltégla is benne! :)

Pár éve (kb: 8) ausztriában vettünk egy videót, amikor mondtam a fickónak, hogy ki kéne próbálni, akkor csak nézett rám hülyén, és bizonygatta, hogy originál a csomagolás tehát mia francért akarom kipróbálni.

Link to comment
Megosztás:

Miért akarsz megszabadulni szegény autótól?

A szoknyákat hogy kell feltenni?

Miért? :shock:

Szeretnék egy nagytankos dieselt-olyan határjárót (2 db)-ot.

És most nem ugy állok anyagilag, hogy a gsi-t megtartsam.

De nagyon szeretem :) :x :) :)

Az asszony is állandóan mondja, hogy tartsuk meg.....de a PÉNZ az ÚR.

Link to comment
Megosztás:

:) Nekem rossz hír nektek talán jó.

Eladnám az autóm, komoly érdeklődők jelentkezését várom!

Adatok: Astra GSI-16v 1996.XII.havi magyaro.-i vezetett szervízkönyv. Nagyon megkímélt! 130ekm,16"irmscher 5 lukas alufelni, E-H nagy (288mmX25mm) vágott fék(lassulás leírhatattlan!), komplett Remus, kb.:180LE, 4 állítható koni, sportfutómű, E-H toronymerevítő, motor-computer tunning, 0-100 7s alatt,vmax>240,+stb,stb.......

Olyan érdeklődöt keresek aki egy kész autót akar venni és nem évekig építgetni. Ebben az autóban benne van amit bele lehet, érdemes bele rakni. Magamnak építettem, de sajnos anyagi okok miatt ell kell adnom :) :)

Mail: ferenc.varhegyi@ivanitsbarkany.hu

Link to comment
Megosztás:

Mi a harag az a vágott fék?

A féktárcsának azon a felületén ahol a fékbetét van sugár irányban bemarások, vágások vannak. Versenyautókban használják.

Előnyök: kevésbé melegszik, sokkal jobban hűl, nagyobb a fékhatás, nem "üvegsedik" fel a fékbetét felülete és ettől nem keményedik fel a fék terheléskor. Ja és sokkal kevésbé kopik a tárcsa!

Hátránya: a fékbetét élettertama csökken kb70-80% és egy kicsit hangosabb fékezéskor.

vferi

Link to comment
Megosztás:

Mivel épitkezni akarok, nem tudom mennyi marad(semmi..) majd valami ocsó autót:-))))

Az autó 96-os és C20XE! 96.07-ig csinálták a gsi-16v-t addig volt C20XE.

96.09-97.08-ig már csak sport volt X20XEV

Az én autóm 96.07-körűl gyártották és az őszi autószalonon volt kiállítva és utána helyezték forgalomba 96.12-ben

A gsi-t c20ne, c20xe, c18xe, motorokkal szerelték.

Kombi és 4-5 ajtós kivitelben lehetett rendelni bizonyos országokban C20XE-t, X20XEV-t sőt Délafrikába gyártottak C20LET motoros Astrát is!!

vferi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.