Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok tudna nekem valami nagy szaki segiteni? Még mindig gondom van az astram hütésével c20ne motor van benne és nem akar felmelegedni a motor meg áll a mutató az elsö csiknál a 90 fokos csik alatt de ha forgalom van akkor felmegy de ezt követöen a menetszél vissza hüti mi lehet az oka vagy ez természetes ???please help me!!egybként uj termosztát van benne.Elöre is köszi. :?:

Link to comment
Megosztás:

érdeklödnék a Hernád Tomi netes elérésével kapcsolatban....vlmeik nap felhivtam de ezt elfelejtettem megkérdezni töle...szal ha vlki tudja a mail cimét akkor pls doobja ide....opel16gabi aszontad hogy személyes jobarátod.....szal rád is számitok esetleg...ha tod....csao all

Link to comment
Megosztás:

érdeklödnék a Hernád Tomi netes elérésével kapcsolatban....vlmeik nap felhivtam de ezt elfelejtettem megkérdezni töle...szal ha vlki tudja a mail cimét akkor pls doobja ide....opel16gabi aszontad hogy személyes jobarátod.....szal rád is számitok esetleg...ha tod....csao all

Hernád Tamás weboldala:

http://www.gsi.hu/hernad/index.html

Elérhetőség:

06-20-93-74-101

06-70-317-58-51

H-P: 09-21h / Sz.: 10-16h

Link to comment
Megosztás:

EGYENLŐRE CSAK TESZT VERZIÓ VOLT! Vissza állítotam!

SZóval majd meg lesz vitatva melyik hozzászólás legyen elől:)

Most kötekedni fogok :)

Az almát lehet két egyenlő részre osztani, a teszt verziót EGYELŐRE lehet feltelepíteni, a visszaállítom EGY szó, az elöl rövid ö.

Hemi remélem utálsz :)

Nem lehetne egy hejesírás elennőrzőt beépiteni ide, mint pl a Word-ben?

Link to comment
Megosztás:

A lambda-szonda meghibásodását nem jelezné az ECU-kontroll lámpa?

Ugyanakkor van egy nem ide tartozó, de fogyasztással kapcs. kérdésem:

Az elosztó-fejen van egy Hall jeladó. Ha ez hibás, akkor nem pontosan akkor szikrázik a gyújtás, amikor kell, hanem eltérhet 5-6 fokkal a tengelyfordulat. Namármost, nekem a Hall jeladóm rossz, megmondta az ECU. Okozhat ez túlfogyasztást?

Ja, az autó egy Vectra, szintén kb. 11-12-t fogyaszt, ugyanazzal a C20XE motorral.

Ennek a szériafelszereltségébe 195/55R15-ös alufelni tartozik. Nekem 205/55R15 OZ alufelnim van. Ez mennyivel növelheti a fogyasztást? A régi tulaj szerint 2-2.5 literrel, de ezt kétlem.

Köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.