Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Üdvözlet, szép napokat.

Blaupunk gyári rádió van a verdámban. A magnó része rossz, de kit érdekel? Ugyanakkor a rádió se jó. És ez már zavar. Szóval: ha kint meleg van, vagy ha sokat megyek és kikapcsolom, akkor utána bekapcsoláskor azt írja ki, hogy SAFE, és néma marad, mint a hal. Sokáig. Én a meleggel hozom összefüggésbe, de lehet, hogy fényérzékeny. Tudna valaki valami tippet adni, hogyan bírhatom szóra ilyenkor?

Köszönettel: bénagyerek

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet, szép napokat.

Blaupunk gyári rádió van a verdámban. A magnó része rossz, de kit érdekel? Ugyanakkor a rádió se jó. És ez már zavar. Szóval: ha kint meleg van, vagy ha sokat megyek és kikapcsolom, akkor utána bekapcsoláskor azt írja ki, hogy SAFE, és néma marad, mint a hal. Sokáig. Én a meleggel hozom összefüggésbe, de lehet, hogy fényérzékeny. Tudna valaki valami tippet adni, hogyan bírhatom szóra ilyenkor?

Köszönettel: bénagyerek

Kiszeded a kocsibol és elviszed megcsináltatni. pár 1000-ért megcsinálják és kész.

Link to comment
Megosztás:

no akkor az nem az amire gondoltam ..

most akkor melyik is egy c20xe motoron a hall jeladó ??

mert engem is nagyon kezd idegesiteni az hogy sokat fogyaszt ez a szar c20xe

Ha jól tévedek,márpedig sztem igen :wink: akkor ezen a képen itt ni, a bal sarokban lévö fényes "kupak":

http://laci4.uw.hu/GSI/19.jpg

http://laci4.uw.hu/GSI/18.jpg itt meg a moci jobb oldalán(szemböl) van.

De neked asszem a régi gyújtásod van..ha jol emlékszem azon is itt van,csak fölötte van a gyújtáseloszto....de lehet tévedek... :oops:

Ha igen, vki javitson ki :)

Link to comment
Megosztás:

Ma autóztam békésen délben a hungária krt-on, kis forgalomban.

Megközelítettem az előttem haladó új kisteherautót. Megláttam a kisteher hátsó ajtaján a fényezés tükrében a saját autómat...

... nagyon agresszíven néz ki egy ilyen géjesi menet közben. 8) 8)

Azonnal visszakettő, megelőz, közben félszemmel csodáltam a kocsimat a kisteher jobboldali fényezésén tükröződve.

Nemrég meg nagy büszkén beálltam egy újszerű piros ferrari mellé.

Nem mondom, hogy nem cseréltem volna el a ferrarira, de azért annyival nem volt jobb :) :) Na, ez csak vicc volt :)

Link to comment
Megosztás:

Azonnal visszakettő, megelőz, közben félszemmel csodáltam a kocsimat a kisteher jobboldali fényezésén tükröződve.

Nem akarok beleugatni, de jobbról ugye nem illik előzni :?: :twisted:

Csak azért tudom, mert amikor a villanyost balról előztem, a rend őre rögtön kiszúrt és tájékoztatott.

Link to comment
Megosztás:

PetiGSI

Törzsvendég

--------------------------------------------------------------------------------

Laci! Nincs kedved motorteret mosni?

BOCCCSSS !

De van :!: De most a Te cuccosod szedjük szét :wink:

Mosni vagy beszélgetni :?: :wink:

Amugy most kelltem fel. Megyek kajolni,aztán ha nincs dolgom, megyek leápolom a motortérben amit mondtam. Tod, ahova kifolyt vmikor még az elözö tulajnak az akusav,és megmarta a kasznit. (motorteret)

Drótkefe, rozsdaátalakito, alapozó,stb rulez :)

És ha jol sikerül, valószinqleg megcsinálom a küszöböt is... legalább alapozóval.. ne egye nekem a rozsda :? :oops:

http://laci4.uw.hu/GSI/kuszob.jpg

http://laci4.uw.hu/GSI/kuszob2.jpg

A motortérbeli bibiröl meg nincs kép :)

Link to comment
Megosztás:

Hali skacok!

Mélykék Total Car-os linkjéhez csak annyi, hogy pont ez az ember írkál mindenféle ócska dumát a GSI-ről és pont őt ültetik be az Astra kupába?

Arról nem is beszélve (volt szerencsém a Hringen menni körbe-körbe) amatőrségét bizonyítja az is, hogy (ő írta) elnézte a kanyart és nagyot rántott a kormányon! Ahelyett, hogy kiengedte volna egy kicsit az út szélére a sóderosba és akkor talán a kár sem lett volna akkora! Remélem ezután csokolommal köszön minden Astrának!

Link to comment
Megosztás:

(ő írta) elnézte a kanyart és nagyot rántott a kormányon! Ahelyett, hogy kiengedte volna egy kicsit az út szélére a sóderosba és akkor talán a kár sem lett volna akkora!

és arról nem is beszélve,hogy vezetni nem tud, de egy oldalt képes irni arról, hogy hogyan b@szt@ el a korrigálást :evil:

Link to comment
Megosztás:

Milyen transzvesztikuláris csevely folyik itten? :)

Agressor!

Nem bérelhetőek. Amiről szó van, az a média kupa, ahova meghívásos

alapon ültetnek be olyan embereket, akik híresztelik a sorozatot.

A többi pedig megvehető. 1 milláért már kapsz működőképes kupás

Astrát. :)

Link to comment
Megosztás:

Agressor!

Nem bérelhetőek. Amiről szó van, az a média kupa, ahova meghívásos

alapon ültetnek be olyan embereket, akik híresztelik a sorozatot.

A többi pedig megvehető. 1 milláért már kapsz működőképes kupás

Astrát. :)

Nyílt (autós) napokon bérelhető, meg van még öreg E30 -as bömös stb... :wink: (azoknak akik féltik a sajátjukat)

Egyébként ismerem az Astra kupát, tavaly egy Miki nevű haverom vesenyzett ott. :wink:

DSC08907_big.jpg

Link to comment
Megosztás:

Kiszeded a kocsibol és elviszed megcsináltatni. pár 1000-ért megcsinálják és kész.

Köszönöm.

Ha még abban is tudnál segíteni, hogy mehgmondod, hogy hogyan kell kiszedni, az igen jó lenne. Az én tippem egyelőre annyi, hogy elkezdem szétbontogatni a középkonzolt, aztán majd mehlátjuk, hogy mi lesz. 93-as Astra GLS-ről van szó, ha ez számít valamit. Előre is köszönök.

B

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm.

Ha még abban is tudnál segíteni, hogy mehgmondod, hogy hogyan kell kiszedni, az igen jó lenne. Az én tippem egyelőre annyi, hogy elkezdem szétbontogatni a középkonzolt, aztán majd mehlátjuk, hogy mi lesz. 93-as Astra GLS-ről van szó, ha ez számít valamit. Előre is köszönök.

B

mi a tipusa? bár gondolom a balu rádiókat többnyire hasonlóan kell kiszerelni...

Szal szükséged lesz 1 pár kiemelővillára (U alaku eszköz, jo hosszu szárakkal) amivel ki tudod huzni magát a rádiót a keretéből. Ha ilyen nincs az ciki, mert amikor az enyémmel szerencsétlenkedtünk a Kess bicikliküllőböl hajlítgatott kiemelőit ugy beletörtük mint a sz@rt. Szerencse, hogy uhuhu cartársnál volt 4 központizár tartozék amivel nemeccerü káromkodások között ki tudtuk küzdeni.

Kemény meccs volt :) :)

ja és a 4 sarokban van 4 nagyon pici (asszem imbusz) csavar azokat is ki kell szedned valahogy

a középkonzolt ezért nem kell szétszedni :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.