Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

meglátom! kösz! Amúgy meg azt hogy esetleg azért írtam mert ugyan duplacsövű de nem vékony és háát nem tom elmondani de nem tűnik gyárinak!Miből lehet a hangon kívül rájönni :rolleyes: hogy sportdob?

Általában át lehet látni rajta. Egyik sportdob sem gyári. Vagy arra gondolsz hogy házi készítésű?

Link to comment
Megosztás:

Le kell vágni a tartófüleket a tiédről, meg a Rover dobjáról is, fel kell próbálni a te kocsidra a dobot, bejelölni, és felhegeszteni a tartófüleket. Kérdés az, hogy hogy fog állni.....Elég kókányolás...de szerintem minden sportdob az :D Ez vele jár.....

Gumipókot neki :rolleyes:

meglátom! kösz! Amúgy meg azt hogy esetleg azért írtam mert ugyan duplacsövű de nem vékony és háát nem tom elmondani de nem tűnik gyárinak!Miből lehet a hangon kívül rájönni ;) hogy sportdob?

Rá van írva hogy Réémúúsz, vagy hogy Janóódob :D :D

Link to comment
Megosztás:

meglátom! kösz! Amúgy meg azt hogy esetleg azért írtam mert ugyan duplacsövű de nem vékony és háát nem tom elmondani de nem tűnik gyárinak!Miből lehet a hangon kívül rájönni :rolleyes: hogy sportdob?

A gyári cuccba bele van ütve a sorozatszám, meg a cikkszám, és a gyártási dátum. No meg a Rover-el leszerződött márka.

Általában át lehet látni rajta. Egyik sportdob sem gyári. Vagy arra gondolsz hogy házi készítésű?

Nem, hanem pl a Subaru-ra raknak gyári sportdobot, vagy pl az RS Octavian sem olyan kipuff van mint az 1.4-és 1.6-os társain

Link to comment
Megosztás:

meglátom! kösz! Amúgy meg azt hogy esetleg azért írtam mert ugyan duplacsövű de nem vékony és háát nem tom elmondani de nem tűnik gyárinak!Miből lehet a hangon kívül rájönni :rolleyes: hogy sportdob?

Hi!

Elméletileg van sportdob amiben nincs semmi,és van aminek lyukacsos belselye van!

Azt hogy sportdob,általában van rajta valami tuning cég logója,onnan láthatod!

Link to comment
Megosztás:

Ebből annyi van, mint csillag az égen. :D

De igen, a tiéd szebb. :D

Köszi Neked is.Tök jólesik amikor azt mondják, hogy jól ( jobban néz ki mint egy másik ). :rolleyes: vltam ma kint a vekerin, délután. 2 emberrel beszéltünk... horgászás ügyben. Az egyik.... volt nála egy kb 4 kilós ponty, rengeteg kárász és egyéb hal. Másik ember azt mondta, hogy nincs ebbe a tóba semmi, hiába fizetős. ( 3ezer forint 1 napijegy)

Ezekután most gondolkodóba estem.... kipróbáljam avagy sem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Meg kérded a jegykiadónál üldögélő nénit(vagy hisztizel)hogy te ilyen vonattal akarsz menni :D

Komolyra fordítva a szót,azt hiszem hogy jelölik az adott útvonalon közlekedő vonatok milyenek ;) (azt hiszem)

Hát kösz, inkább valami konkrét válaszra gondoltam. Esetleg valaki más? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Daytól, vagy bárki mástól kérdezem, hogy honnan lehet megtudni, hogy ha pölö Győrből BP-re akarok menni akkor mikor tudok ilyen szép piros vonattal utazni?

http://kep.psharing.com/358798.jpg

Ha lehet hanyagolnám a régi MÁV-os szerelvényeket.

Bocsika, kimaradt az olvasásból ez a hsz. Ezeket a motorvonatokat (Flirt/Flört) általában személyvonatoknak használják (bokorugró, ahogy mi hívjuk). Legalábbis a mi vonalunkon ez így történik, bár ebből sem mindegyik Flört, hanem régi Bh kocsik, vezérkocsival az elején, másik végén meg mozdony. Szóval erre nem igazán lehet válaszolni, max az információs tudja esetleg, de bármikor változhat ez (pl lejár a napi vizsga).

Meg kérded a jegykiadónál üldögélő nénit(vagy hisztizel)hogy te ilyen vonattal akarsz menni :D

Komolyra fordítva a szót,azt hiszem hogy jelölik az adott útvonalon közlekedő vonatok milyenek :rolleyes: (azt hiszem)

MÁV-nál tuti nem. Sem a vonatszámok, se az elvirán nem jelzik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Bocsika, kimaradt az olvasásból ez a hsz. Ezeket a motorvonatokat (Flirt/Flört) általában személyvonatoknak használják (bokorugró, ahogy mi hívjuk). Legalábbis a mi vonalunkon ez így történik, bár ebből sem mindegyik Flört, hanem régi Bh kocsik, vezérkocsival az elején, másik végén meg mozdony. Szóval erre nem igazán lehet válaszolni, max az információs tudja esetleg, de bármikor változhat ez (pl lejár a napi vizsga).

MÁV-nál tuti nem. Sem a vonatszámok, se az elvirán nem jelzik. ;)

Én arra gondoltam hogy itt,Győrben odaszokták írni hogy euro express,italjet,meg ilyenek :rolleyes:

a váróteremben lévő tájékoztató táblára!

Link to comment
Megosztás:

Bocsika, kimaradt az olvasásból ez a hsz. Ezeket a motorvonatokat (Flirt/Flört) általában személyvonatoknak használják (bokorugró, ahogy mi hívjuk). Legalábbis a mi vonalunkon ez így történik, bár ebből sem mindegyik Flört, hanem régi Bh kocsik, vezérkocsival az elején, másik végén meg mozdony. Szóval erre nem igazán lehet válaszolni, max az információs tudja esetleg, de bármikor változhat ez (pl lejár a napi vizsga).

Hát valahogy sejtettem hogy így van, de azért kösz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én arra gondoltam hogy itt,Győrben odaszokták írni hogy euro express,italjet,meg ilyenek ;)

a váróteremben lévő tájékoztató táblára!

Jóde, a Réldzset meg ilyenek, nem ilyen Flört elővárosi motorvonatokkal vannak megoldva. :D

Hát valahogy sejtettem hogy így van, de azért kösz. :D

Nincsmit. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny már vagy 3 topicban mutogatja a kerekeit, erről a következő vicc jut az eszembe:

Idősödő úr lép a gyóntatófükébe és elkezd gyónni:

-Atyám a mult héten nyertem a lottón, felvittem három 20éves lányt a lakásomba, és egész éjjel szeretkeztem velük!

-Paráználkodtál fiam, vezekelni akarsz vétkeidért?

-Nem.

-Netán a nyereményből adakozni akarsz a szegényeknek?

-Ugyan dehogy!

-Akkor miért mondtad ezt el nekem????

-Mindekinek elmondom!!!! ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

J0hnny már vagy 3 topicban mutogatja a kerekeit, erről a következő vicc jut az eszembe:

Idősödő úr lép a gyóntatófükébe és elkezd gyónni:

-Atyám a mult héten nyertem a lottón, felvittem három 20éves lányt a lakásomba, és egész éjjel szeretkeztem velük!

-Paráználkodtál fiam, vezekelni akarsz vétkeidért?

-Nem.

-Netán a nyereményből adakozni akarsz a szegényeknek?

-Ugyan dehogy!

-Akkor miért mondtad ezt el nekem????

-Mindekinek elmondom!!!! :D :rolleyes:

bammeg ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.

Lehet hogy volt már nekem csak egy gyors válasz kell. E85 felesbe 95-98-al lehet mindenféle átalakítás nélkül? Valami fog változni?

Én még egy másik autóban próbáltam télen felesbe. Akkor nekem annyival megnőtt a fogyi, hogy nem érte meg, de olcsóbb volt még a benga, meg hideg volt.

A feles E85-tel lassabban melegedett be. De havernak pl megérte.

Szerintem mindenképp érdemes kipróbálni. Az etanol nem marja a csöveket. Kicsit kitisztítja a motort, szóval az első E85 tankolás után írták itt-ott, hogy kisebb fulladozások voltak a leváló dzsuva miatt. Nekem ilyen nem volt.

Amúgy idén már nem lényeg, de feles etanollal jobbak az értékek zöldkártyán.

2-3 tank után már meg tudod becsülni, hogy megéri-e.

Jah, arra azért figyelj oda, hogy bengából ne valami szutykot tankolj mellé.

Link to comment
Megosztás:

Délután kihasználva a jó időt elvittem a csajokat kicsit megszellőztetni. Felmentünk libegőztünk egyet, átmentünk a citadellára...szóval kicsit csavarogtunk. Kis kiflivel újpest felé jöttünk haza. Kicsit kajás voltam, így a GO-GO hamiban gyorsan betoltam egy Piedone burgert (ezért volt a kitérő) Vaze...kajálás közben egy szakadt csávó majd kinézte a falatot a számból, alig bírtam betuszkolni a végét :D

Tervbe volt még hazafelé, hogy a Váry cukiban letolok egy kisebb fajta vödör fagyit, de kezdett romlani az idő, így azt kihagytuk.

Jót vigyorogtam egy skodáson, mert az ASIA-nál ahol elfogy a külső sáv mindenképp elém akart kerülni jobbról, pedig nem jött mögöttem senki. Látott egy kis hézagot előttem, gondolta oda....ő...be, én meg adtam egy fröcsit és mire odaért eltűnt a rés.... ;) Közben elfogyott a külső sáv, koma akkorát satuzott, hogy már attól féltem feltekeredik a fára, így inkább beengedtem :D Beremeghettek a lábai, mert az első benzinkútnál kiállt a parkolóba :D :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Délután kihasználva a jó időt elvittem a csajokat kicsit megszellőztetni. Felmentünk libegőztünk egyet, átmentünk a citadellára...szóval kicsit csavarogtunk. Kis kiflivel újpest felé jöttünk haza. Kicsit kajás voltam, így a GO-GO hamiban gyorsan betoltam egy Piedone burgert (ezért volt a kitérő) Vaze...kajálás közben egy szakadt csávó majd kinézte a falatot a számból, alig bírtam betuszkolni a végét :D

Tervbe volt még hazafelé, hogy a Váry cukiban letolok egy kisebb fajta vödör fagyit, de kezdett romlani az idő, így azt kihagytuk.

Jót vigyorogtam egy skodáson, mert az ASIA-nál ahol elfogy a külső sáv mindenképp elém akart kerülni jobbról, pedig nem jött mögöttem senki. Látott egy kis hézagot előttem, gondolta oda....ő...be, én meg adtam egy fröcsit és mire odaért eltűnt a rés.... :D Közben elfogyott a külső sáv, koma akkorát satuzott, hogy már attól féltem feltekeredik a fára, így inkább beengedtem :D Beremeghettek a lábai, mert az első benzinkútnál kiállt a parkolóba :D :rolleyes:

Ezt sokan így gondolták mert olyan sor volt hogy a mellette lévő nonstop vegyesbolt előtt állta a sor vége :D

A Szentmihályin meg az egy általános hely... ott mindig szivatják egymást a népek. Szerintem fél centi vastag gumiréteg van már a külső sáv végén ;) :D :D

(és annak a Shell kútnak is komoly dohány-áru forgalma van :P )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.