Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hívott az előbb vmi autókereskedő:

Látom bontasz astrát, kéne nekem fehér csomiajtó.

Hol látod, hogy bontok?

Há' itt van, hogy ülések eladók.

Azok a saját üléseim.

Akko' nem bontós vagy?

Hát nem.

Akko' mind1, heló.

:D ;)

:D :D Jah, én meg eladtam tegnap a tanksapka-ajtót ;) Csak 2 év kellett hozzá :rolleyes: :D :D :D Az én üléseimre 3-an írtak, vagy hívtak, abból egynek, csak az egyik kellett volna. Ha a teljes garnitúrát nem tudom eladni akkor 3-at hogy a f.szomba tudnék :P 2 meg vissza se hívott/írt a válaszomra ;) az egyiket már megcseszegettem hogy mivanmá, a másiknak meg kiment a száma a bejövő hívás-listámból úgyhogy nemtom :D

Link to comment
Megosztás:

Ezeket fejtsd ki légszíves mert raccsingbazárból tosznak elvinni amit fölrakosgatok... :rolleyes:

Hát őőő ;) Fingom sincs, csak mondtam hátha van jobb

Hívott az előbb vmi autókereskedő:

Látom bontasz astrát, kéne nekem fehér csomiajtó.

Hol látod, hogy bontok?

Há' itt van, hogy ülések eladók.

Azok a saját üléseim.

Akko' nem bontós vagy?

Hát nem.

Akko' mind1, heló.

:D :D

:D Ez kb olyan, mint amikor annó hívogattam a racing-bazárról felnivel kapcsolatba embereket.

Volt 1... Felhívom.. Mondom Jónapot Király László...

Erre ő: Jó.. és?

Felni megvan még ami a racing bazáron volt?

Erre: Nincs...bíp-bíp-bíp...

és kinyomta. Na mondom a jópénzért dolgozó anyádat.

Link to comment
Megosztás:

rs4%20Xenons.jpg

Hehe, ilyen szemekkel nézem az utat. Mostmár akár ki is húzhatnám a mercit, mint beépített márkát. AutomotiveLightning a projektor márkája, és sokfelé szórják a portékát. A projektortakaró viszont asszem csak ilyen b7es a4 audin van. A trafó is AL, de audi csatikkal... Ki érti ezt!? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

http://www.vwcruise.com/resources/rs4%20Xenons.jpg

Hehe, ilyen szemekkel nézem az utat. Mostmár akár ki is húzhatnám a mercit, mint beépített márkát. AutomotiveLightning a projektor márkája, és sokfelé szórják a portékát. A projektortakaró viszont asszem csak ilyen b7es a4 audin van. A trafó is AL, de audi csatikkal... Ki érti ezt!? :rolleyes:

Oszt LED van benne? :D ;)

(Nem kék. JÉGFEHÉR!!!)

Link to comment
Megosztás:

Ha mostantól ez a csávó fog eszembe jutni róla , akkor visszacserélem izzóra :rolleyes: Majdnem olyan jó mint a helyszínelők, csak ez még a dzsungel közepén is talál két vadonat új ásót, amivel evezni tud a szintén talált csónakjával. :D Várom hogy mikor talál egyszer egy helikoptert "véletlenül" némi gaz alatt :D :D :D

Ma délután ejtőernyővel leszállt a nagy semmi közepén egy sziklás terepen Ausztráliában, nekilódult megkeresni az ócejánt. Egyszercsak megszomjazott és mivel már nem volt innije, belevizelt a kulacsába, 'oszt jól meghúzta- mondta inkább kihagyta volna, de szomjan halni sem akar... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom, nekem már muszáj vót kimenni. (egyrészt otthagytam délután az autót, másrészt meg lógtam alkatrésszel ;) ) De megtetszett, megyek én még oda :D

Eljutottak már az ablakmechanikák Pistához?

Hívott az előbb vmi autókereskedő:

Látom bontasz astrát, kéne nekem fehér csomiajtó.

Hol látod, hogy bontok?

Há' itt van, hogy ülések eladók.

Azok a saját üléseim.

Akko' nem bontós vagy?

Hát nem.

Akko' mind1, heló.

:D :D

Egy ilyen cuccra mondjuk én is tudnék vevőt... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma délután ejtőernyővel leszállt a nagy semmi közepén egy sziklás terepen Ausztráliában, nekilódult megkeresni az ócejánt. Egyszercsak megszomjazott és mivel már nem volt innije, belevizelt a kulacsába, 'oszt jól meghúzta- mondta inkább kihagyta volna, de szomjan halni sem akar... :rolleyes: :D

:D multkor a megnyúzott kígyó bőrébe brunyált bele és öklendezve itta ;) írtam is sztem

Link to comment
Megosztás:

Az egy autóhoz már régen nem stimm, de sztem nálad sem. :rolleyes:

Na most szögezzük le, hogy itt adott autótipusról beszélünk ;) az enyében az utángyártott az nem kizárt de se merga se egyéb fixfax nincs benne.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na most szögezzük le, hogy itt adott autótipusról beszélünk :rolleyes: az enyében az utángyártott az nem kizárt de se merga se egyéb fixfax nincs benne.. :D ;) :D

Nem tetted hozzá az előbb, hogy típus. :D Am nálam sem sok, saab meg audi...Mercit kivehetjük, és akkor nyugszik a lelketek. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.