Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Széép estét mindenkiek aki erre olvas! ebben a percben regisztráltam, óriási segítségre lenne szükségem! F karaván 1.4, 8v, tegnap a gyújtáselosztó megadta magát szén = 0. csere megvolt, utánna próbakör, pont mint elötte smile.gif

kicsit "bubugott" a kipufogó már elötte is, csere után ez megmaradt. Hiba: nagyobb kigyorsításkor a motor megtorpan, lefullad, utánna le is áll,valamennyit hül utánna újra beindul, nagyon szabálytalanul jár. valaki találkozott már ilyennel? tapasztalat, ötlet hogy miért csinálhatja???

Caravan :D

Üdv a fórumon :rolleyes: ! Én megnézném a benzinszűrőt, a gyertyákat, kipucingálnám a AGR szelepet, meg alapjárati motort...Aztán ha ezek után is csinálja akkor passz ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Jó napot! Ha jól olvasgatom a fórumot akkor hetente szoktatok találkozgatni aLúrdynál a parkolóban? Ha nem zavarok akkor kiváncsiságból benéznék én is ha lehet. Mikor szoktatok dumálgatni? Az írásomért előre is elnézést kérek! Nem igazán barátom a billentyűzet. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Jó napot! Ha jól olvasgatom a fórumot akkor hetente szoktatok találkozgatni aLúrdynál a parkolóban? Ha nem zavarok akkor kiváncsiságból benéznék én is ha lehet. Mikor szoktatok dumálgatni? Az írásomért előre is elnézést kérek! Nem igazán barátom a billentyűzet. Előre is köszönöm.

Csütörtök esténként szoktak gyűlni a népek. Van aki 8-ra esik ki, van aki 11-re ;) És vagyok én aki megint kihagyja... :rolleyes: De lesznek ott annyian hogy fel se tűnik senkinek hogy egyel többen vagy kevesebben vannak :D :D Maximum ha bemutatkozol akkor rájönnek hogy mégsem ismernek még. Csak ne a szuzukisokhoz menj :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ti oda mentek a másikhoz,és bumm az arcba nem ?:rolleyes:

Aki utoljára kidől,az a faxa gyerek :D

Nem azért nem toltuk olyan durván :D Viszont volt amikor direkt arra ment a 2 csapat, hogy minél durvábban, minél fájósabban, minél erősebben csapjuk ki a másikat... Mondjuk igaz, hogy általánosban eléggé őrült 1 osztály voltunk ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem azért nem toltuk olyan durván :D Viszont volt amikor direkt arra ment a 2 csapat, hogy minél durvábban, minél fájósabban, minél erősebben csapjuk ki a másikat... Mondjuk igaz, hogy általánosban eléggé őrült 1 osztály voltunk :D

Ki nem? Nekem volt olyan osztálytársam akinek mondta a tanár, hogy húzzál kifelé az osztályból!!! Erre odament a tanárhoz, és kiakarta húzni a teremből :rolleyes: ;) ...Az meg persze üvöltött vele, hogy mit csinál...Erre ő: Maga mondta hogy húzzam ki az osztályból :D De nagy marha volt istenem........

Link to comment
Megosztás:

Csütörtök esténként szoktak gyűlni a népek. Van aki 8-ra esik ki, van aki 11-re ;) És vagyok én aki megint kihagyja... :rolleyes: De lesznek ott annyian hogy fel se tűnik senkinek hogy egyel többen vagy kevesebben vannak :D :D Maximum ha bemutatkozol akkor rájönnek hogy mégsem ismernek még. Csak ne a szuzukisokhoz menj :D

Köszönöm a választ. Azthiszem a jövőhéten kinézek. Amúgy a baloldali ablakban még mindig nincsenek vigyorpofák!Bár elég a billentyűkkel is megküzdenem nemhogy még a géppel is. Ezután lenne egy lemondó és bús pofa!

Link to comment
Megosztás:

Ki nem? Nekem volt olyan osztálytársam akinek mondta a tanár, hogy húzzál kifelé az osztályból!!! Erre odament a tanárhoz, és kiakarta húzni a teremből :rolleyes: ;) ...Az meg persze üvöltött vele, hogy mit csinál...Erre ő: Maga mondta hogy húzzam ki az osztályból :D De nagy marha volt istenem........

:D :D :D De bolond :D

Link to comment
Megosztás:

Ki nem? Nekem volt olyan osztálytársam akinek mondta a tanár, hogy húzzál kifelé az osztályból!!! Erre odament a tanárhoz, és kiakarta húzni a teremből :rolleyes: ;) ...Az meg persze üvöltött vele, hogy mit csinál...Erre ő: Maga mondta hogy húzzam ki az osztályból :D De nagy marha volt istenem........

Én osztálytársam ezt úgy oldotta meg hogy kifelé menet végig azt mondta hogy "húúú-húúúú-húúúúh-úúúú"

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem azért nem toltuk olyan durván :D Viszont volt amikor direkt arra ment a 2 csapat, hogy minél durvábban, minél fájósabban, minél erősebben csapjuk ki a másikat... Mondjuk igaz, hogy általánosban eléggé őrült 1 osztály voltunk :rolleyes:

Tekegolyóval ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.