Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát nem nagyon járok be a városba, meg inkább a csajokat nézem. :D Szerintem emlékeznék rá, ha feltűnő.

Egy opel-fanatikusnak feltűnő :wacko: Uncsim győrben van már 1 jóideje. Aztán ha egy ilyen kis zöld kadettet látsz manta felnikkel, akkor Ő az. 1.2ST moci. Jó kis autó. Megy mint az atom. Ősszel míg az astra beteg volt meg míg csinálták a motort, addig azzal jártam itt debrecenben.

Link to comment
Megosztás:

Egy egyszerű kijelentő mondat volt. :wacko:

Ne fárassz, ismerlek már vagy kötekedsz, vagy dicsekedsz, vagy fütyülsz és hazudsz. Ja ez egy másik történet. :D

Egy opel-fanatikusnak feltűnő :wacko: Uncsim győrben van már 1 jóideje. Aztán ha egy ilyen kis zöld kadettet látsz manta felnikkel, akkor Ő az. 1.2ST moci. Jó kis autó. Megy mint az atom. Ősszel míg az astra beteg volt meg míg csinálták a motort, addig azzal jártam itt debrecenben.

Majd figyelek, nincs róla képed? Mármint a kocsiról.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ne fárassz, ismerlek már vagy kötekedsz, vagy dicsekedsz, vagy fütyülsz és hazudsz. Ja ez egy másik történet. :D

Majd figyelek, nincs róla képed? Mármint a kocsiról.. :wacko:

Ezen a gépen sajnos nincs :wacko: majd csinálok róla képet ha itthon lesz. 1 csomó képem volt róla..csak az a vinyóm tönkrement :wacko:

szerk.:

Találtam a telón. Csak itt még nincs rajta lökös hátul.. és még műszaki előtt volt.

Kadett.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezen a gépen sajnos nincs :wacko: majd csinálok róla képet ha itthon lesz. 1 csomó képem volt róla..csak az a vinyóm tönkrement :wacko:

szerk.:

Találtam a telón. Csak itt még nincs rajta lökös hátul.. és még műszaki előtt volt.

Biztos, hogy nem láttam még, tuti emlékeznék rá. :D

Link to comment
Megosztás:

Menjetek el Balatonedericsre, az Afrika múzeumba. Megéri. Tőletek már nincs is messze.

Afrika múzeum.

Jó hely, kedden nyaralásból hazafele megnéztük, tetszett- nagyobbik gyerek még tevegelt is, élvezte :wacko:

Más: holnap lesz öcsém esküvője, én leszek a tanúja- muszáj öltönyt venni, rövidnaci, strandpapucs nem elég...? :wacko: :D :wacko:

Nem tudtok vmi jó kis szöveget, amit elmondhatnék a nép előtt? Mármint tanú+tesó is leszek, gondoltam csak kéne valami rövid frappáns szöveggel "nyomulni" kicsit... :D

Link to comment
Megosztás:

Durva idő volt. Győrben voltam, aztán elkezdett szakadni az eső és perszehogy messze volt a kocsi... :wacko: Mire hazaértem, addigra azért megszáradtam nagyjából. :wacko: Egyébként láttam, hogy rendőrök pakolják arrébb a nagyobb, de még mozdítható ágakat az útról. :wacko: Volt néha szlalomozás, valamint asszem Écs és Ravazd között nagyon durva vízátfolyás volt. Kb mint egy folyó úgy folyott át a víz az úton, mondom ha most ázik be valami érzékelő... :D

Link to comment
Megosztás:

Megjött a jó idő. Dörög, villámlik és erősen fúj a szél. Még nem esik. :D

Mi is beszorultunk egy vendéglőbe Tihanyban :D meg besegítettünk a pincércsajoknak összeszedni kintről a cuccokat mielőtt a vihar elviszi valahova, volt hirtelen csörömpölés -a poharakat meg hamuzókat csak úgy szórták a terítőre a macskakőre. :wacko:

....asszem Écs és Ravazd között....

A rókával nem találkoztál? :wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Sosem autózok csúszáshatáron, kanyarok előtt mindíg lelassítok, se rutinom, se tapasztalatom feszegetni a határokat, meg minek. :D Így is meg tudom törni a verdát. :wacko:

Ezért jó a pályanap, mert ott megismered az autód viselkedését és mikor elkezdett sodródni, ugyanazt éreztem mint pályanapon, hogy íven van, de mégis haladok kifele és tudtam hogy mit kell csinálni, mert pályanapon megtapasztaltam. :wacko: Sok hülye meg azthiszi, hogy versenyezni kell ott és "rossz volt nézni gyári futóművel...". :wacko: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ezért jó a pályanap, mert ott megismered az autód viselkedését és mikor elkezdett sodródni, ugyanazt éreztem mint pályanapon, hogy íven van, de mégis haladok kifele és tudtam hogy mit kell csinálni, mert pályanapon megtapasztaltam. :D Sok hülye meg azthiszi, hogy versenyezni kell ott és "rossz volt nézni gyári futóművel...". :wacko: :wacko: :wacko:

Hát szar is volt látni, hogy majdnem leért a visszapillantó... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezért jó a pályanap, mert ott megismered az autód viselkedését és mikor elkezdett sodródni, ugyanazt éreztem mint pályanapon, hogy íven van, de mégis haladok kifele és tudtam hogy mit kell csinálni, mert pályanapon megtapasztaltam. :D Sok hülye meg azthiszi, hogy versenyezni kell ott és "rossz volt nézni gyári futóművel...". :wacko: :wacko: :wacko:

El is mennék én, csak elbactam a dolgot a kocc-al. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.