Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na, hát nekem nem volt beleszorítva, csak úgy nomád módon vándorol a kulcs belsejében a kis chip, de mindenesetre van benne. :( Remélem, reggel beindul, mert a pótkulcs anyámnál van, aki most Dunakeszi környékén éjszakázik valahol épp...

Ha kifizeted a gázolajat, elviszem :excl: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha szétpattintod a kulcsot, és van benne egy ilyen kis kocka (tudom, ez újabb kulcs) akkor van benne. Ha nincs, akkor nincs. (vagy elhagytad belőle, és keresd a pótkulcsot mert nem fog beindulni :o :( )

Valakinek egy igényes autót, igényes eladótól? :lol: :lol: :D ...legalább két "cs"-vel írta volna :lol: :lol:

akkor nem roma :D

Bele van szorítva azért, egy foglalatba. Nem repül az el csak úgy ;) legalábbis a Zafiráéból nem szokott B)

bele mi? :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ennél egyszerűbb. Ha ovális/kerek kulcs, akkor tuti, hogy immo-s, ha még a régi szögletes (kadett style), akkor nem immo-s.

Oké, de mi az olyan megoldásokat szeressük ahol bontani lehet. Le kell venni a kormányburkolatot, ha nincs ott semmi a gyujtáskapcsoló felett, akkor nem immós. :excl:

Link to comment
Megosztás:

tényleg F Astra-hoz bicska kulcs az szerintetek megoldható?? régebben már érdeklődtem utána de nem lett belőle semmi! :lol: :excl:

Állítólag gagyi, nem bírják sokáig a kiképzést.

Nekem volt gyári bibibiiiii :lol: :lol: Csak a zárbetét nem szerette a frissen másolt tollat, így inkább eladtam a kulcsot jópézért. :(

Link to comment
Megosztás:

Ne idegeljetek ezzel még Ti is. :(

Mielőtt beraktam a corsába az új km órát gondoltam nyomok bele néhány ledet. Éppen böngészem a linkelt oldalt , hogy megrendeljem a ledeket, asszony meglátja azt a szemetet, mindjárt közli, hogy neki olyan kell! :lol:

Mondom anyád :excl: , jó lesz abba a mezei izzó is...... :lol:

Milyen felháborodás lett a rózsaszín vagy lila izzós ötletemből :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt gyári bibibiiiii :lol: :lol: Csak a zárbetét nem szerette a frissen másolt tollat, így inkább eladtam a kulcsot jópézért. :excl:

És reszelőről, olajrol nem hallottál még?

De azt is mondhatjuk, hogy xarul csinálták meg a kulcsot :lol:

Nem szar, csak firss, és kopnia kell, ma másoltattam kulcsot immo nélkül, 1200 ftért, és 3x megmozgattam benne, és már jó is lett.

Egyébként 6500Ft re jön ki betanítással együtt, amit külön szervízbe kell csinálni.

14ezerért meg leküldik a gyárból a kulcsot,csak kell hozzá a szám, ami a gyujtáskapcsolón van, meg a forgalmi. A számmal vagyok gondban, mert nincs kedvem szészedni.

Milyen felháborodás lett a rózsaszín vagy lila izzós ötletemből :lol: :o

Szia, mi még nem találkoztunk, de látom jol elvagy itt, és nem úgy mint egyes társaid ide se ... nak :(

Link to comment
Megosztás:

És reszelőről, olajrol nem hallottál még?

Nem szar, csak firss, és kopnia kell, ma másoltattam kulcsot immo nélkül, 1200 ftért, és 3x megmozgattam benne, és már jó is lett.

Egyébként 6500Ft re jön ki betanítással együtt, amit külön szervízbe kell csinálni.

14ezerért meg leküldik a gyárból a kulcsot,csak kell hozzá a szám, ami a gyujtáskapcsolón van, meg a forgalmi. A számmal vagyok gondban, mert nincs kedvem szészedni.

Szia, mi még nem találkoztunk, de látom jol elvagy itt, és nem úgy mint egyes társaid ide se ... nak :lol:

Ne csajozzá. :(

Amúgy én Pápára megyek el majd csináltatni kulcsot. Ott gyári kulcsot adnak és be is tanítják helyszínen.. :excl: Igaz, nem is olcsó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ne csajozzá. :(

Amúgy én Pápára megyek el majd csináltatni kulcsot. Ott gyári kulcsot adnak és be is tanítják helyszínen.. :excl: Igaz, nem is olcsó. :lol:

Ismerkedem csak :lol:

Am itt is gyári kulcsot adnak 14ért betanítva.

És helybe 5kmre kell mennem csak :lol:

Link to comment
Megosztás:

És reszelőről, olajrol nem hallottál még?

Nem szar, csak firss, és kopnia kell, ma másoltattam kulcsot immo nélkül, 1200 ftért, és 3x megmozgattam benne, és már jó is lett.

Egyébként 6500Ft re jön ki betanítással együtt, amit külön szervízbe kell csinálni.

14ezerért meg leküldik a gyárból a kulcsot,csak kell hozzá a szám, ami a gyujtáskapcsolón van, meg a forgalmi. A számmal vagyok gondban, mert nincs kedvem szészedni.

Szia, mi még nem találkoztunk, de látom jol elvagy itt, és nem úgy mint egyes társaid ide se ... nak :excl:

Szija :lol: hát még nem, pár napja kezdtem el keresgélni ezt azt amit nem vágtam a kocsimról :( és megteccett az oldal eléggé :lol: tök jó fejek vannak itt, segítenek ha kérdezek :lol: meg el lehet hülyéskedni is azért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ismerkedem csak :lol:

Am itt is gyári kulcsot adnak 14ért betanítva.

És helybe 5kmre kell mennem csak :lol:

Aha. :(

Olyasmi árral dolgoznak ők is, de mint említettem, a mostani tartalékkulcsot átprogramoztatom főkulcsra, az eredeti főkulcsot töröltetem és majd a másik kulcs lesz beírva pótkulcsnak. :excl: Mondjuk már most is be tudnám taníttatni a chippet a kocsihoz, mert megvan az immo transzponder, csakhát ahhoz valahogy gyújtást is kéne ráadni a kocsira, hogy lehessen programozni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szija :lol: hát még nem, pár napja kezdtem el keresgélni ezt azt amit nem vágtam a kocsimról :lol: és megteccett az oldal eléggé :o tök jó fejek vannak itt, segítenek ha kérdezek :lol: meg el lehet hülyéskedni is azért :D

lesz ez még így se B)

Aha. :(

Olyasmi árral dolgoznak ők is, de mint említettem, a mostani tartalékkulcsot átprogramoztatom főkulcsra, az eredeti főkulcsot töröltetem és majd a másik kulcs lesz beírva pótkulcsnak. :excl: Mondjuk már most is be tudnám taníttatni a chippet a kocsihoz, mert megvan az immo transzponder, csakhát ahhoz valahogy gyújtást is kéne ráadni a kocsira, hogy lehessen programozni. :D

nemértem ezt a sok variálást :lol:

Lekérnéd te is a gyári kulcsot és vissz lát, a kocsinak meg teljesen mindegy hogy potkulccsal, vagy elsőszámú kulccsal használod. HRR-t mikor melyikkel használtuk egy időben, és semmi eltérés nem volt.

Link to comment
Megosztás:

lesz ez még így se :lol:

nemértem ezt a sok variálást :lol:

Lekérnéd te is a gyári kulcsot és vissz lát, a kocsinak meg teljesen mindegy hogy potkulccsal, vagy elsőszámú kulccsal használod. HRR-t mikor melyikkel használtuk egy időben, és semmi eltérés nem volt.

Jóde én töröltetni akarom a régi kulcsot, amit elhagytam... nehogy meglepetés érjen. :( Másrészt az ECU tudja, hogy melyik kulccsal van használva. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.