Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is megjártam!

Szerdán Orosházára kaptam hibát. Utána lenyomtam némi csípős sült kolbászt. Azóta olyan hasmenésem van, hogy na!

Az elmúlt éjjel semmit nem aludtam! Strigulát kellett volna húzogatnom, hányszor jártam a legkisebb helyiségben! 6 kilót fogytam azóta!

Nekünk is itt van a töltött-káposzta, bejgli, stb! És én is csak szemezgetek vele.

De azért, szigorúan gyógyászati megfontolásból, meghúztam a vörös-címkés-t!

És szerintem ez használt a legjobban!

Paprikapálinka! Az kipucol mindent! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is megjártam!

Szerdán Orosházára kaptam hibát. Utána lenyomtam némi csípős sült kolbászt. Azóta olyan hasmenésem van, hogy na!

Az elmúlt éjjel semmit nem aludtam! Strigulát kellett volna húzogatnom, hányszor jártam a legkisebb helyiségben! 6 kilót fogytam azóta!

Nekünk is itt van a töltött-káposzta, bejgli, stb! És én is csak szemezgetek vele.

De azért, szigorúan gyógyászati megfontolásból, meghúztam a vörös-címkés-t!

És szerintem ez használt a legjobban!

Volt munkatársam szalmonella mérgezést kapott. Aztán megunta, hogy bármit iszik eszik az kijön. Lement a kocsmába kért egy deci pálinkát, az bennmaradt. Aztán itta azt, jól berúgot és másnap már semmi baja nem volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt munkatársam szalmonella mérgezést kapott. Aztán megunta, hogy bármit iszik eszik az kijön. Lement a kocsmába kért egy deci pálinkát, az bennmaradt. Aztán itta azt, jól berúgot és másnap már semmi baja nem volt. :lol:

Végülis a tömény alkohol fertőtlenítt, és elpusztítja a bacikat is. :) Hogy mit csinál az agysejtekkel azt most hagyjuk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt munkatársam szalmonella mérgezést kapott. Aztán megunta, hogy bármit iszik eszik az kijön. Lement a kocsmába kért egy deci pálinkát, az bennmaradt. Aztán itta azt, jól berúgot és másnap már semmi baja nem volt. :lol:

Én egyszer húsvétkor, mikor már vagy egy hete influenzás voltam, egyik havernál kaptam paprikapálinkát. Hát a könnyeim is folytak tőle, olyan erős volt, de másnapra nyoma se volt az influenzának :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyimékat hazavittem... a Zafirával... :lol: Megyek le a Ribihez, hogy bedobom az új emelőmet, meg magunkat - távirányító nyomkod - cseszik rám. Belenézek, világít a töltésjelző :lol: Lesz.pta az akksit. Most kivettem és felhoztam tölteni és taxiztam a busszal. Van valami relé amin keresztül a töltés megy? Vagy kezdhetek gyűjteni generátorra? :)

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer húsvétkor, mikor már vagy egy hete influenzás voltam, egyik havernál kaptam paprikapálinkát. Hát a könnyeim is folytak tőle, olyan erős volt, de másnapra nyoma se volt az influenzának :lol:

Nekem meg fájt a derekam, az asszony vett valami csilikrémet direkt derékfájásra, bekente a derekem, csíppett mint állat, de jó volt neki. Aztán az asszony éjszakára ment melózni, hát bekentem magamat. Elaludtam, éjszaka felébredtem, hogy pisi lesz, kimentem a vécére, ugye megfogtam a cerkát...... :lol: Aznap éjjel aztán nem sokat alludtam. :)

Link to comment
Megosztás:

Nagyimékat hazavittem... a Zafirával... :lol: Megyek le a Ribihez, hogy bedobom az új emelőmet, meg magunkat - távirányító nyomkod - cseszik rám. Belenézek, világít a töltésjelző :lol: Lesz.pta az akksit. Most kivettem és felhoztam tölteni és taxiztam a busszal. Van valami relé amin keresztül a töltés megy? Vagy kezdhetek gyűjteni generátorra? :)

Leginkább diódahiba szokott lenni...

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt majdnem sikerült élesben letesztelnem a D Corsa gyalogosvédelmét.

Szegeden a nemrég épült soksávos,lámpás körforgalom előtt a zebrának csak oldalt van lámpa kihelyezve felül nincs,illetve 20méterrel arrébb már a körforgalom lámpái vannak felül,szóval simán be lehet nézni a zebrán a pirosat.

Mennék át gyalog,zebrán a lámpa zöldre vált,elindulok.Miután leléptem csak annyit hallok,hogy nyik-nyik-nyik-nyik.(Általában szétnézek mielőtt lelépek lámpánál is de most beszélgettem.) Néni nagyon taposta a féket egyem a szivét.

Ha nem lett volna ABS-e akkor csúszó kerékkel simán átment volna rajtam.

Köszönöm ABS!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnapelőtt majdnem sikerült élesben letesztelnem a D Corsa gyalogosvédelmét.

Szegeden a nemrég épült soksávos,lámpás körforgalom előtt a zebrának csak oldalt van lámpa kihelyezve felül nincs,illetve 20méterrel arrébb már a körforgalom lámpái vannak felül,szóval simán be lehet nézni a zebrán a pirosat.

Mennék át gyalog,zebrán a lámpa zöldre vált,elindulok.Miután leléptem csak annyit hallok,hogy nyik-nyik-nyik-nyik.(Általában szétnézek mielőtt lelépek lámpánál is de most beszélgettem.) Néni nagyon taposta a féket egyem a szivét.

Ha nem lett volna ABS-e akkor csúszó kerékkel simán átment volna rajtam.

Köszönöm ABS!! :lol:

Igazából ha jól tudom az ABS-el inkább nő a fékút, csak arra való hogy padlóféknél is irányítható maradjon a kocsi, és nem a fékút rövidítésére szolgál. De végülis a lényeg, hogy nem ütött el. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazából ha jól tudom az ABS-el inkább nő a fékút, csak arra való hogy padlóféknél is irányítható maradjon a kocsi, és nem a fékút rövidítésére szolgál. De végülis a lényeg, hogy nem ütött el. :lol:

Az ABS a blokkolás elkerülésére szolgál. És igen ilyenkor tudod kormányozni még az autót, ha satuzik akkor nem. De szerintem rövidebb is lehet a fék út. Mivel nincs csúszás és fog a fék. :lol: De kitudja nekem nincs. Nem is lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Igazából ha jól tudom az ABS-el inkább nő a fékút, csak arra való hogy padlóféknél is irányítható maradjon a kocsi, és nem a fékút rövidítésére szolgál. De végülis a lényeg, hogy nem ütött el. :lol:

Az attól függ. Ha tapossa a mami mint az állat és nincs ABS, akkor a csúszástól nagyobb lesz a fékút, mint ABS-nél. Ez az útviszonyoktól is függ, mert pl jegen már semmit sem ér az ABS. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazából ha jól tudom az ABS-el inkább nő a fékút, csak arra való hogy padlóféknél is irányítható maradjon a kocsi, és nem a fékút rövidítésére szolgál. De végülis a lényeg, hogy nem ütött el. :lol:

Igen, valóban növeli a fékutat 50ről talán 1méterrel de csak abban az esetben ha nem blokkoló kerekekkel fékezel,mert olyankor kb. a duplájára nő a fékút,tehát biztosan elüt.

A néniből nem néztem ki ,hogy tudott volna nem blokkolva fékezni.

Link to comment
Megosztás:

Igen, valóban növeli a fékutat 50ről talán 1méterrel de csak abban az esetben ha nem blokkoló kerekekkel fékezel,mert olyankor kb. a duplájára nő a fékút,tehát biztosan elüt.

A néniből nem néztem ki ,hogy tudott volna nem blokkolva fékezni.

Egy ABS nélküli autóban. Azt hittem ez magától értető.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.