Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fehérváron is van ilyen, a bíróságnál levő kereszteződést figyeli. Egyik kollégám belefutott ott egy pirosba, 100e lett volna neki, de mázlija volt, mert kifutottak a határidőből a csekk kiküldésével.

Még a szar is megfagyott bennem... remélem, sosem követtem el arrafelé semmi ilyet. <_<

Link to comment
Megosztás:

Én naponta járok Csaba-Gyula között. Telepített kameráról nem tudok, de félúton a Veszei csárdánál, a 70-es részen sűrűn mérnek! Meg előtte Gyula felől a Veszeihöz érkezve a 90-es tábla után, a kanyarban szoktak mérni. Ott sokan beleszaladnak, mert a 110 után kigurítják az autót, és mér el is készült a fotó!

A minap Szarvasról kifelé jövet, a vasút előtt van néhány lámpa. Ott, ahol Szentes felé el lehet menni, megállok a lámpánál a sorban. Bámulok, aztán egyszer csak feltűnik, hogy egy másfél méter magas oszlop mögött áll egy rendőr. Aztán látom, hogy az oszlopon előtte egy elég drágának tűnő fényképezőgép van. Aztán mikor már halad a kocsisor, a sárga váltásnál elindítja a felvételt, gondolom sorozatképet csinál.

Bele gondoltam, hogy ha tempósan beérkezel ide, és a váltásnál éppen átmész, szinte biztos a bírság!

A szabály szerint akkor átmehetsz, ha erősen kellene fékezned a megálláshoz.

De ezt, hogy bizonyítod be?

Sehogy. Nem is kell. Csökkentheted az államadósságot. <_<

Link to comment
Megosztás:

Még a szar is megfagyott bennem... remélem, sosem követtem el arrafelé semmi ilyet. :angry:

Hát bennem is. Én még annó a tanulóautóval mentem át asszem 2-szer piroson a palotain, egyszer meg a Budain <_<

Én ezekből mindig komoly erkölcsi kérdést csinálok, és közben zöldre vált.

Ilyenkor szokott jönni, a " Te sem láttál itt lámpát, mert én aztán nem!" mondat/kérdés is :P

Link to comment
Megosztás:

Sehogy. Nem is kell. Csökkentheted az államadósságot. ;)

Vagy tesz egy keveset a nagy fekete ajudik bérleti pénzébe :P

Hát bennem is. Én még annó a tanulóautóval mentem át asszem 2-szer piroson a palotain, egyszer meg a Budain :P

Ilyenkor szokott jönni, a " Te sem láttál itt lámpát, mert én aztán nem!" mondat/kérdés is ;)

Komolyan szoktam venni a lámpákat, egy-két halvány rózsaszínbe csúszok bele maximum, a nagyon pörgős a nap, de amikor éjjel egykor megyek haza pl.: Lurdyból, és az M3-ról lepörögve 4 perces pirosat kapok ott, ahol délután 6 után már autót se látni, azt nagyon tudom szeretni <_< szintbeli kereszteződés, balra 70 métert belátni látni jobbra 200-at, és valaki úgy gondolta hogy majd ott fog aludni mindenki, aki leesik az M3-ról :angry: Dunakeszin meg, az egyik lámpa, amelyik a 2-es főjúton engedi át a keresztforgalmat, úgy áll be éjszakai sárgán villogásra (ez legalább beáll) hogy a sárgán villogás előtt, a keresztforgalomnak 2 zöld ciklust "kifelejt". Tehát zsinórba 3 pirosnyi adagot kap az aki beáll hozá. A szép az, hogy a drága tányérsapisok be szoktak állni a túloldalra egy amúgy tök sötét parkolóba, és nézik a türelmetleneket :P Nem tudom hányan fizettek már azért a lámpáért, de biztos könnyeznének ha elmondanám nekik hogy ki lehet kerülni azt a lámpát ;)

199066-20110322-UrOvGH.jpg

A képen a TV-m van. Éppen a TeleKeszi elnevezésű, helyi tévé adó jelenlegi műsorát láthatják :P :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Kérjél tőle képet ahogy világít. :P

Amúgy persze, lehet használni gázosba is. Akkor automatikusan megjelenik egy kis gázpalack szimbólum is a számlapon <_<

Ha belemegy a 18 ba, akkor megkérdezem tőle milyen színű autót ad hozzá? :angry: :P

Link to comment
Megosztás:

Az egy üres biztositék doboz. Nekem relék, és biztik vannak benne.

Hát épp ez az, hogy nem üres! Van bene az az egy valami amibe kábelek is mennek és kilógnak a kontaktok belőle... Dieselekben ott vannak valamik, de mit keres ez az enyémben? Nem merek hozzányúlni - mert mondom, hogy mennek valami vezetékek bele - nehogy valamit hazavágjak... <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát épp ez az, hogy nem üres! Van bene az az egy valami amibe kábelek is mennek és kilógnak a kontaktok belőle... Dieselekben ott vannak valamik, de mit keres ez az enyémben? Nem merek hozzányúlni - mert mondom, hogy mennek valami vezetékek bele - nehogy valamit hazavágjak... <_<

Klíma esetén is vannak ott relék. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.