Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen Alex ahogy Invictus is mondta, utsó előtti katt a fotóra...

Egy kép van róla oldalról, lehet is mintha láttam volna már a kocsit itt kevén futkosni, csak sajna van egy pár ilyen fehér astra...és nem tudom hogy a 850.000 az reális ár az autóért vagy sem? :D :D

Köszi, én is így gondoltam! :D

Amúgy szerinted/szerintetek mennyi lenne a reális ár?

Nah ne vicceljünk már!!

Ilyen autókat jobb nem is nézni, 400-ra úgysem engedik le, keresgessünk 1 árkategóriával lejjebb. :)

Link to comment
Megosztás:

X-es motor kéket kap.

Láttam már szigorúan 10e-ként cserélt castrollal járatott audi 1.6 motort szelepfedél nélkül.

Soha nem fog eszembe jutni a castrol többet. Durván hamisítják,beszállítók sem tudják mit vesznek. Bár a soha nem cserélt olajnál 1000X jobb. :) Asszem VW 505.1-es szabványnak megfelelő olaj a jó a pdtdi-be.

Az én tippem: ár/érték arányban, nagyon jó kis olaj.

Ja igen neked "X"-es motorod van haha :D:D:D

Link to comment
Megosztás:

No...Ezek azok a tuning féle spoilerek amitől kiráz a hideg!!! :) :D

Engem szint úgy mindenféle gagyi tuningok jaj de utálom én is őket. :D Épp most agyalok azon elvileg holnaptól végre gyári hátsó lámpáim lesznek nem ez a lexus. Meg azon agyaltam, hogy be kéne vágni az M3as indexes tükrömből a gyári fűthető tükörbe az indexeket valahogy akkor de szép lenne. :lol: Te mennyiért fújnál telibe egy B corsát lakk feketére szeretném majd egyszer?:D Semmi metál semmi szar csak lak fekete yeah. ;)

Link to comment
Megosztás:

Engem szint úgy mindenféle gagyi tuningok jaj de utálom én is őket. :D Épp most agyalok azon elvileg holnaptól végre gyári hátsó lámpáim lesznek nem ez a lexus. Meg azon agyaltam, hogy be kéne vágni az M3as indexes tükrömből a gyári fűthető tükörbe az indexeket valahogy akkor de szép lenne. :D Te mennyiért fújnál telibe egy B corsát lakk feketére szeretném majd egyszer?:) Semmi metál semmi szar csak lak fekete yeah. :lol:

Nehéz árat mondani látatlanul, nem is szeretek...de ilyen anyag árak mellett, 100-120ezer alatt semmiképp!! Ennél csak feljebb mehet az ár! Lejjebb csak akkor ha játszunk egy kicsit az anyaggal: Pl: Szerzel valahonnan olcsón(ingyen) füllert, vagy Kittet, vagy bázist, vagy lakkot

De az sajna neked nem lenne jó...

Az octaviáé megmaradt (Bosch) olyan mint a gyári, egyszóval szép ;)

De sajna nem passzol az astrára... néztem... :D

Igen igen, sejtettem...Azért köszi! :)

Link to comment
Megosztás:

Nehéz árat mondani látatlanul, nem is szeretek...de ilyen anyag árak mellett, 100-120ezer alatt semmiképp!! Ennél csak feljebb mehet az ár! Lejjebb csak akkor ha játszunk egy kicsit az anyaggal: Pl: Szerzel valahonnan olcsón(ingyen) füllert, vagy Kittet, vagy bázist, vagy lakkot

Hát igen és ez egy kis kocsi. Majd lehet egyszer ráveszem magam, hogy telibe kéne fújni de akkor nem adom el még sokáig az tuti :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, ilyenek... :D

Nekem beváltak. Már vagy 3 éve ilyen van rajta...meg már az öregemén is, meg a kollégáim és az öregem kollégái körében is terjed... :D

A havernak van a bótba. Pedig már esedékes volna lapátot cserélni :) Valahogy jobban tetszik a hagyományos, de megér egy próbát :D

Link to comment
Megosztás:

Én meguntam, hogy 3 havonta cserélem a 700 forintos óccsókat...

De a 6000-es bosch-t meg nem veszem meg...

Így ez lett az alternatív megoldás...de nem bántam meg, mert egy garnitúra több mint egy évet kibír...csak télen kell rá vigyázni, hogy ne próbáljam vele felkapartatni a jeget! :)

Link to comment
Megosztás:

Én meguntam, hogy 3 havonta cserélem a 700 forintos óccsókat...

De a 6000-es bosch-t meg nem veszem meg...

Így ez lett az alternatív megoldás...de nem bántam meg, mert egy garnitúra több mint egy évet kibír...csak télen kell rá vigyázni, hogy ne próbáljam vele felkapartatni a jeget! :)

Nekem gyári GM van rajta, kb. 3 éve! Volt vagy 3e Ft a pár, van belőle egy tartalék pár is.

Link to comment
Megosztás:

Ahoj!

Nah most indul a HÉT...az a hét amikor remélhetőleg kiderül hogy jön-e az Astra, vagy csúszni fog :D :) ...egy kissé izgatott vagyok!

Csak ennyit akartam!

Kellemes és árnyékkal teli napot mindekinek! :D

Mert már van kiszemelt példány vagy csak rá a lóvé?

Fene nem lesz használtautós link? :D (nem rosszból mondom mert mindig megnéztem)

Link to comment
Megosztás:

legyen astra legyen astra *szorit* :)

én most jövök janódobtól, kapott egy széria dobot meg egy középső csövet, örömbódottág, szolíd hang :D persze az akksi még mindig cigánykodik, elvitte a szerelő, rámértek fordulaton, alapjáraton, hajtva, hidegen, mindenhogy patent a töltés. és nekik még az akksi lámpa sem gyulladt ki. állitólag :D én elmentem vele ide a teszkóba kb 5kilóméterre és ahogy parkltam már ki is gyulladt. az a baj hogy ilyenkor elmegy a vízhőfok meg a benzin mutatóm is, és attól fosok hogy felforralja a vizet. Na mindegy, aztán gondoltam ez van, lemegyek igy a kipufért. És jah, bírta is, egy két helyen leállitottam, restart, továbbra is égett. Aztán lőn világosság, egy lejtőn lefele egyszercsak eltűnt az akksi lámpa :lol: feltették a dobot, satöbbi, hazafelé semmi baj, aztán félúton megint elkezdett világítani. itthon megálltam, megmozgattam a kábeleket, indít, és tádám, megint nem világít.

ja meg volt ez a sziszegő hang parám, azt megcsinálták, vmi vákuumcső volt kiszakadva, meg lőttem a búcsúban egy hűtőt és azt feldobták.

"röviden" ennyi a helyzet vecsésen ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Mert már van kiszemelt példány vagy csak rá a lóvé?

Fene nem lesz használtautós link? :D (nem rosszból mondom mert mindig megnéztem)

Nem nincsen meg semmilyen kiszemelt példány, csupán az anyagi keret várom rá...ez a dolog már elég régóta húzódik, aztán most vagy soha, lesz ami lesz! :D

Hát hidd el, hogy nagyon remélem, hogy egy darabig még lesz link, míg meglelem a kiszemeltem!

Hogy idézzem a kedvenc büfésemet:

"Dehogynem lesz..." laugh.gif

Remélem beválik a mondása! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Korkki

Voltam megnézni a zöld Astrát Halason... Hááát mit is mondjak, közeledve felé azért már látszott hogy a lökös eredetileg már szürkére fakúlt amit lefújtak feketére de már jött fel minden irányba a cucc, a fekete is már kezdett fényesedni. Bal hátsó ív az ajtónál alúl enyhe de full barna rozsda. A másik felén meg hogy is mondjam kb 10cmx20cm-er herpeszesedés de nagyon túlbúrjánzott. Szóval én az előző autómnál negyed ekkora se volt már nekiestem csiszolóval és csináltam belőle 2x akkora lyukat. Jobb hátsó lámpa berepedve, első ülésre tényleg ráfolyattak valamit ami jobban kifakúlt mint az ülés. Sebváltó szoknya már cserélve volt de szerintem egy másik típusú autóból származik mert alacsonyabb volt. Nagyjából ennyi. Volt még ott egy szürke példány de lökös annak is a szürke lefestve pattogzódva a festék meg 500ezer körül volt az ára.

Ennyit tudtam nézni neked. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.