Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Persze, és a féklámpakapcsoló is már el volt repedve, mi? :P

Valld be, hogy az asszony csak spenótot tud főzni! :lol:

Spenót.:bőőőeeee! :lol:

Neeem, a féklámpa kapcsolót tényleg én törtem el, amikor vissza akartam rakni lábfűtés csövét, amit azért vettem ki, mert azt hittem útban van a kuplunpedál kiszedésénél. Egy kis vidámság.: a képen látszik hogy buheráltam meg a kapcsolót, mert az a nyomorult nem ért el a pedálig! :) Eszembe se jutott, hogy lehet állitani!Katt!

Tiszta Popeye mi. :P :P

A pincéje meg tiszta edzőterem. Fekpad, hátgép, stb..... :lol:

Jaja, gyúrok már vagy 10 éve kisebb-nagyobb megszakításokkal. Konkrétan 3 nap edzés, fél év szünet! :o

Link to comment
Megosztás:

Minek olyan erős aksi, mert diesel és az izzitások sokat levesznek vagy miért? :lol:

A dízelnek lényegesen nagyobb kompressziót kell produkálnia mint egy bengásnak -innentől fogva erősebb indítómotor kell és az keményen eszi a kakaót. Próbáld csak meg egy kicsit is elfordítani puszta kézzel az enyémnek a főtengely végén lévő ékszíjtárcsáját, nemigen fogod! Ellenben én a puding-lekvár a tiedét simán el fogom forgatni, feltéve ha kibírja a csuklóm.

Link to comment
Megosztás:

zotya975. itt a tetőkárpit, ilyen lett.

Nagyon baba! Nekem még nem hozták meg a ragasztómat, a műbőr már megvan. De lehet hogy halasztom tavaszra, nincs garázsom, és elég gáz mínuszokban a kárpitit szedegetni. Van fölötte vmilyen szigetelés? Arra gondoltam ha már leszedem szigetelni kéne. Cakom-pakk mennyibe került?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon baba! Nekem még nem hozták meg a ragasztómat, a műbőr már megvan. De lehet hogy halasztom tavaszra, nincs garázsom, és elég gáz mínuszokban a kárpitit szedegetni. Van fölötte vmilyen szigetelés? Arra gondoltam ha már leszedem szigetelni kéne. Cakom-pakk mennyibe került?

Szigetelni nem szigeteltem,pedig akartam, a merevítőket ki javítottam mert elvoltak válva a tetőtől és rezgett.

Amúgy 12000 Ft volt a kárpit, +12db led meg a 2db 100 ohm 1000Ft.

=13000 Ft

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Mi a franccal tudnám befújni az ablaktörô karokat, mert törléskor nyekeregnek mint az atom...levettem a müanyag borítást és zsírspray-el már befújtam de csak nem hagyja abba...

Cseréld ki a lapátot újra de előtte próbáld meg lepucolni az ablakot.

Ha nyekereg az a gumi kopottsága miatt szokott.

Link to comment
Megosztás:

Szigetelni nem szigeteltem,pedig akartam, a merevítőket ki javítottam mert elvoltak válva a tetőtől és rezgett.

Amúgy 12000 Ft volt a kárpit, +12db led meg a 2db 100 ohm 1000Ft.

=13000 Ft

És a led kötelező szériatartózik? :lol: de jó lett!

Egyéb téma.: Olyat láttam ma, menet közben benyomtam a kijelző két gombját, ugye ilyenkor kiírja a pillanatnyi sebességet 50-ig. Most meg előtte kiírta hogy F 12 és 3-szor villogott, majd F12-valahány majd 3-szor villog. Mi a car volt ez? Úgy ledöbbentem, hogy majdnem elmentem egyenesen a kanyarba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

És a led kötelező szériatartózik? :P de jó lett!

Egyéb téma.: Olyat láttam ma, menet közben benyomtam a kijelző két gombját, ugye ilyenkor kiírja a pillanatnyi sebességet 50-ig. Most meg előtte kiírta hogy F 12 és 3-szor villogott, majd F12-valahány majd 3-szor villog. Mi a car volt ez? Úgy ledöbbentem, hogy majdnem elmentem egyenesen a kanyarba! :lol:

az nem hibakód? :)

szerk:bár még sose láttam ilyet, úgyh lehet h hülyeséget írtam :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát..van egy ilyen oldal, de itt nem látok 169est...majd jön Gabi és megmondja a tényállást :lol:

Keveritek a dolgokat. A kijelzőn levő F12 a kijelző diagnosztikai üzemmódját jelzi, semmi köze a motorvezérlőhöz :lol:

Itt megtalálhatók a hibakódok jelentései is, igaz olaszul, de azért ki lehet igazodni rajta. Ami a 169-et illeti, az a külső hőmérsékletérzékelő zárlatát jelenti.

Link to comment
Megosztás:

Keveritek a dolgokat. A kijelzőn levő F12 a kijelző diagnosztikai üzemmódját jelzi, semmi köze a motorvezérlőhöz :)

Itt megtalálhatók a hibakódok jelentései is, igaz olaszul, de azért ki lehet igazodni rajta. Ami a 169-et illeti, az a külső hőmérsékletérzékelő zárlatát jelenti.

kössz :lol:

közben kirohantam mint zrínyi, meglestem h nekem van-e hibakódom, de nem írt ki.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.