Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

direktszürő


Guest

Recommended Posts

  • Hozzászólások 578
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Mondjuk nekem Calibrám van, igaz az is C20NE, de lényegében úgy van, ahogy Aztec írta:

http://kep.tar.hu/tgabika76/images/pic6224313.jpg

KÖSZI!

Erre gondoltam! Te úgy csináltattad? Vagy milyen márka? Az a fekete "átalakító" ami csavarokkal van felfogatva az sufni, vagy lehet kapni?

c20ne mocin lehet észrevenni valami változást dinamikában és hangban?

Link to comment
Megosztás:

Az a fekete átalakító az konkrétan sufni :) (saját gyártmány), de állítólag lehet kapni tunyingboltban is, 1-2 ezer Ft körüli összegért több méretben...

SIRÁLY! miből csináltad? lakatos ismerős?

Holnap akkor megyek bótba!!

Köszi mégegyszer a fotót! minden pénzt megért :)

Link to comment
Megosztás:

Az a fekete átalakító az konkrétan sufni :) (saját gyártmány), de állítólag lehet kapni tunyingboltban is, 1-2 ezer Ft körüli összegért több méretben...

Hali!

Na tegnap voltam a tuningboltban, tényleg volt ilyen adapter! sajna 5500 Ft, alumínium. 15000 Ft volt Simota Racing direktszűrővel együtt. Elég könnyű volt felcsavarozni, a gázra talán jobban reagál, a hangját meg elnyomja a hátsó dob. :)

A rögzítését Te hogy oldottad meg? Mi ideglenesen hajlítottunk egy lemezt és egyik végét a légtömegmérőre, a másikat meg a kasztnira csavaroztuk, de eléggé lötyögős még így is.

Az előző kérdésemre tudnál válaszolni? (plusz gumicső)

Link to comment
Megosztás:

A rögzítését Te hogy oldottad meg? Mi ideglenesen hajlítottunk egy lemezt és egyik végét a légtömegmérőre, a másikat meg a kasztnira csavaroztuk, de eléggé lötyögős még így is.

Az előző kérdésemre tudnál válaszolni? (plusz gumicső)

A rögzítés nagyjából olyan, mint a tiéd (lemez a kasztni meg a légtömegmérő között), csak nekem 2db "lemez" van, és jó vastag (kb. 3mm). Nekem egyáltalán nem mozog.

A gumicsőről sajna ötletem sincs, hogy mi lehet...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Sziasztok!Nekem egy f astra 1.6 i van s ez valóban adott + le-t hangal eggyüt a direkt szürö /JR volt/de már ki vettem mert telekjáró szegény!Tény nyitott volt a végdob! Tavasszal kap egy újat de más fajtát,mert ezt megkapta az egyik ismerös!Ha valakit érdekel tudok ebben segiteni!Üdv!

Hy!

Nekem is van direktszűrőm és szerintem nem hozott +lovakat,

csak a hangja lett jobb.

SZERINTEM!

Egy kérdés. Ki milyen időközönként tisztítja a szűrőt?

Vélemények???

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.