Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VII. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Nos holnap reggel irány Szeged. ;) Remélem sokan lesznek, olyanok is akiket ismerek. ;)

Anti, holnap segítek szlalom pályát építeni, meg majd utána össze is szedni, ha odaértem úgyis megkereslek titeket, csak nem mertem magamat feliratni ( mert még a pénteki indulás sem volt biztos ) hogy nehogy az legyen hogy feliratkoztam és nem segítek. Szlalomon tuti, ha pedig van még valami amiben tudok segíteni, akkor szóljatok, ott leszek. :D

Krisz19: Viszek nyársat, ha gondolod hozz, vagy majd ott vásárolj ( mint mi ) valami sütnivalót és a vacsi meg lesz oldva. :icon4:

Köszi igazán rendes vagy :icon4:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 927
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem tudomaz biztos,hogy én 6 fél 7 körül indulok aztán a többi majd kiderül :icon4:

Mi is kb. ,olyan 9-re ott is vagyunk. :D

Illetékes elvtársak már lent tolják a szlalomot, de 9től vki lesz a kapuban korábbi ígéret szerint

köszike. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Jó, de rövidebb, ha lejössz az m5 ről szeged észak rókus-nál utána az 5 ösön kistelek felé utána már táblázza szikit 0630 523 6480 ha elakadtok :icon4:

Köszi,akkor azon megyünk amit jelöltem a térképen,mert az 55-ön jövünk Mohácsról.Az M5-ös picit kerülő lenne :D Azért köszi

Link to comment
Megosztás:

Azért remélem lesz még máskor alkalom meginni egy italt, amint adódik alkalom, nem marad el, ígérem, és tartom a szavam. :icon4:

Azért megnéznék egy versenyt közted és Sörös Sanyi között :D tényleg mi van Sanyival, jön, esetleg már ott van?

Link to comment
Megosztás:

Épségben hazaértem. Nagyon jól éreztem magam és örülök, hogy idén ismét ott lehettem az ország legnagyobb OPEL találkozóján. Különösen örülök, hogy ismét sikerült eredménnyel zárnom. A hely jó volt a buli és a víz közelsége ellensúlyozta a nagy hőséget..... :D

Link to comment
Megosztás:

Na jónagyot! ;)

Mi is sikeresen hazértünk (még tegnap este ;) ).

Köszönjük a jó, kellemes hétvégét, nagyon jól sikerült a találkozó, gyerekek is élvezték, főleg a fürdéseket! :icon4: (meg a versenyt a pályán- családi kategória abszolút 1. hely :icon4:)

Igaz, hogy nem tudtam segíteni a feladatoknál, de ez be lesz pótolva, ígérem! :D

Örülök hogy személyesen is megismerhettem pár embert, így már van képhez is kötni a neveket.

Nem tudtam mindenkitől elköszönni, mert mindenfele elkóbászoltatok, így legfeljebb legközelebb 2x köszönök... :lol:

Köszönöm még1x a remek 7végét, jó időt,stb... Jó volt! ;)

Haligali! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is köszönöm a tegnapi napot! :D Bár a nagy meleg - illetve egyéb okok miatt - mi hamarabb eljöttünk a tervezettnél, de a lényeg, amiért mentünk, meg volt: a feleségem pancsolt egy jót, én pedig alaposan körbenéztem minden vasat! :icon4: Külön öröm volt számomra, hogy a tuningolt járgányok mellett számtalan nagyon jó állapotban lévő széria Opelt is láthattam: ezek az autók legalább annyira árulkodnak a gazdájuk szeretetéről és törődéséről, mint az old timer-ek, vagy a moddolt gépcsodák.

Egy fájdalmam azért volt: nem találkoztam Insignia OPC-vel, sőt semmilyen OPC-vel! :icon4: Lehet, hogy csak mi jöttünk el korán, vagy tényleg nem volt egyetlen gyárilag tuningolt verda sem?

Link to comment
Megosztás:

hali mindenkinek!

kissé féltem,hogy a szegedi tali jócskán alulmarad az eddigieknél. Nem mintha nem szeretném a szülővárosomat , csak a Balcsi az mégiscsak a Balcsi. ;) Igyekeztünk minél jobb helyet találni mind a szlalomnak mind a rendezvénynek. Remélem sikerült és nem csalódtatok. A rendezők megint kitettek magukért és újfent kiderült, hogy a jég hátán is tudnak nagy bulit csapni! ;) örülünk,hogy legalább kicsit kivehettük a részünket a dologból, igy legalább van fogalmunk, hogy mennyi melóval és idegörlő tárgyalással és kutatással teli hetek kellenek egy ilyen rendezvény megszervezéséhez. ezek után amikor csak tudunk mindig segitünk, amiben csak tudunk!!!! Jövőre is számithattok ránk, ha csak kicsit , akkor is. Persze alap dolog, hogy a hengerfejdobó verseny szervezését mostmár mindig elvállaljuk. Persze ha nem gáz,hogy jövőre már indulok is. :icon4:

Jó volt sok embert újra látni és rendkivül örültem,hogy ennyi szegedi is megjelent. A létsxzám rendesen ledöbbentett, nem számoltam ennyi emberre. kellemes meglepi volt. Igaz ,hogy nagyon keveset tudtunk kinn lenni, de igyekeztünk mindenkinek legalább egy köszönést intézni. Bár nem magyarázkodok, egy hisztis terhes nővel nem érdemes kinn éjszakázni a kempingben!!! :D Hajniékat többször is kerestük tegnap délután, de szerintem elbújtak a medencében , igy csak itt tudok elköszönni és igérem jövő nyáron a buliban is benne leszek, mert a gyerekeket megpróbáljuk lepasszolni. Legközelebb már -25 kg-mmal és vörösborral megyek!!!

Végül remélem mindenkinek tetszett a tali és ha netán egyszer 21 év múlva(azért 21 mert a nullát nem találom ezen a szutyok gépen :icon4: ) újra itt lenne a tali akkor megint csak jönnétek jó sokan!!!

puszi mindenkinek!!!

Link to comment
Megosztás:

Mi már korábban eljöttünk ma, nem akartunk a nagy melegben kocsikázni. Jó volt ismét, így 2 év után összefutni az ismerős arcokkal. Nagyon meleg volt, nem is emlékszem hogy volt e már ilyen kánikula valamelyik Blitzen. Mi jól éreztük magunkat, igaz idén kicsit light-osabbra sikeredtek az esti bulik, de nekem nem is az a fontos, hanem hogy együtt voltunk, jókat dumáltunk. Köszönet e rendezőknek, szervezőknek és a segítőiknek és persze azokak is akik eljöttek a talira.

Link to comment
Megosztás:

Gratulálunk a szervezőknek a remek találkozó megrendezéséért,tökéletes volt a helyszín és a programok is!Reméljük nemsokára ismét összejön ez a fantasztikus opel társadalom mert az ilyen összejövetelekre igencsak szükség van! Üdv:L.Zoli+a család.(azért nem volt semmi hazafelé a 39-40 fokos külső hömérséklet,a vízhőfok klímával egész uton 96-98 fokon dolgozott)

Link to comment
Megosztás:

Sikeresen hazaértünk mi is Mohácsra.1000 grat. a rendezőknek a lebonyolításért, kartársaknak a hangulatért.Nekünk ez volt az első,de nem az utolsó az tuti.Köszönet Wessz kollégának a segítséget.Sajnos nem tudtunk mindenkitől elköszönni,mert indulnunk kellett a fiam miatt haza.Utólag szeretnék elköszönni,Üdv:Tiuék,Zsóti bácsi,Faterék,Kojakék,Andrewék- a teljessék ígénye nélkül- & all.Képek és videók hamarosan :icon4: ;) :D

Kori nekem is világított az Omega alja,pár gramm ott maradt az 55-ön a középső dobokból,de nem baj volt elég

Reki alkatrész a csomagtartóban, majd abból pótoljuk :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.