Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok.Levettem a hengerfejet a vectráról.A harmadik hengernél a szelepek nem zárnak rendesen,de ott 9 bar volt a kompresszió.Ezt nem értem.A többinél zár rendesen a szelep,ott is ahol kevés volt a kompresszió.Az egyik hengernél a szelep himba alatt lévő "tányér"nem volt rajta.Szerintetek csiszoljam be a szelepfészkeket?Vagy megkéne gyürüzni?Vagy motorcsere?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Levettem a hengerfejet a vectráról.A harmadik hengernél a szelepek nem zárnak rendesen,de ott 9 bar volt a kompresszió.Ezt nem értem.A többinél zár rendesen a szelep,ott is ahol kevés volt a kompresszió.Az egyik hengernél a szelep himba alatt lévő "tányér"nem volt rajta.Szerintetek csiszoljam be a szelepfészkeket?Vagy megkéne gyürüzni?Vagy motorcsere?

Képeket mutasssál már, én is leakarom majd venni szétnézni, de még így nem merem :S :/

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Levettem a hengerfejet a vectráról.A harmadik hengernél a szelepek nem zárnak rendesen,de ott 9 bar volt a kompresszió.Ezt nem értem.A többinél zár rendesen a szelep,ott is ahol kevés volt a kompresszió.Az egyik hengernél a szelep himba alatt lévő "tányér"nem volt rajta.Szerintetek csiszoljam be a szelepfészkeket?Vagy megkéne gyürüzni?Vagy motorcsere?

Ezt hogy érted, hogy nem zárnak rendesen? Ha a csiszolás segít rajta, akkor érdemes ezzel próbálkozni, de ha nagyobb a baj, pl. elégett szelep, akkor csere sajna.

Ha már le van kapva a fej, akkor érdemes volna egy gyűrűszettet rádobni (nem fogod megbánni :o ), valamint szelepszár szimeringeket is javallott cserélni.

Síkolva gondolom lesz. Ha X20XEV, akkor tanácsos a leömlőt is síkbahúzni, mert idővel hajlamos lesz elrepedni, miután visszarakod a HF-re.

És nem árt ránézni a csapágyakra is, ha már szétbombáztad. De ez igaz minden "benti" alkatrészre is :D

Link to comment
Megosztás:

Szia.Ugy néztem hogy benzint öntöttem a szelepekhez ,a harmadik hengernél egyből eltünt a benzin.Egyből.Igen gondolkozom a gyürüzésen,de akkor már hajtókarcsapágyat is cserélni kéne.Tömitések,ahogy irtad szelepszár.....Eddig motorcserén törtem a fejem,no de ha az is X km után beszarik?Cseszhetem.Az az érzésem felujitom.Ahogy irtad ha már ennyire szétkaptam,és igazad van. Ja C16NZ motoros.

Link to comment
Megosztás:

Szia.Ugy néztem hogy benzint öntöttem a szelepekhez ,a harmadik hengernél egyből eltünt a benzin.Egyből.Igen gondolkozom a gyürüzésen,de akkor már hajtókarcsapágyat is cserélni kéne.Tömitések,ahogy irtad szelepszár.....Eddig motorcserén törtem a fejem,no de ha az is X km után beszarik?Cseszhetem.Az az érzésem felujitom.Ahogy irtad ha már ennyire szétkaptam,és igazad van. Ja C16NZ motoros.

Nincs átégve a szelep? :o

Link to comment
Megosztás:

Helló hogyan kell ide képet felrakni?:)Amugy ha tekerem át a motort igy hfej nélkül is sercegő hangot ad és nem kicsit:(Ez mitől lehet?Gyürűtörés vagy?

Először is feltöltöd a képet egy képfeltöltő oldalra (pl. kephost.hu;kepfeltoltes.hu stb). Miután feltöltötted a képet kapsz egy közvetlen linket! Azt a linket beszúrod a hozzászolásodba. Ezt úgy tudod megtenni hogy van egy olyan gomb amikor a hozzászólást írod hogy "kép beszúrása"-->(bizonyos böngészőknél engedélyezni kell ideiglenesen a felbukkanó ablakokat ehhez a művelethez)! A felbukkanó kis ablakba beszúrod a kapott közvetlen linket és már kész is! Sok sikert hozzá! :o

Link to comment
Megosztás:

Sikerült megoldanom az első ködlámpa rejtélyét:D a kapcsolója nem érintkezett mert a foglalata hátra el volt tolódva kicsit:S:D (régebbi téma már, csak úgy megosztottam hátha valaki ilyenbe esik, 2 csavar fogja a villanykapcsoló konzolt jobb oldalt)

Link to comment
Megosztás:

Helló hogyan kell ide képet felrakni?:)Amugy ha tekerem át a motort igy hfej nélkül is sercegő hangot ad és nem kicsit:(Ez mitől lehet?Gyürűtörés vagy?

Mennyit tekertetted így? Egy idő után olajkenés híján már kophatnak a dolgok... szóval csak óvatosan :o

A sercegő hang honnan jön? Önindító? Csapágyak? Olajpumpa?

Link to comment
Megosztás:

Sikerült megoldanom az első ködlámpa rejtélyét:D a kapcsolója nem érintkezett mert a foglalata hátra el volt tolódva kicsit:S:D (régebbi téma már, csak úgy megosztottam hátha valaki ilyenbe esik, 2 csavar fogja a villanykapcsoló konzolt jobb oldalt)

Grat :)

Nekem meg megint szórakozik a bal első ajtó központija :o Amíg nem raktam össze addig jó volt minden, de még kapott egy sor kúszózsírt minden mielőtt rádobtam a takarót, de még így is hülyéskedik néha... Valami szorul :D

Szerencsére bekentem a patentokat szilikonzsírral, így könnyebb lesz a szétszedés :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.